Založit webové stránky nebo eShop

Jazdci seriálu

s koncoročnou finančnou odmenou 1750€ na prerozdelenie víťazom seriálu

viac info. v Pravidkách KAP

 

Po ukončení seriálu Karpatského Autokrosového Pohára 2013, bude zorganizované vyhlásenie, kde sa zrátajú body, budú vyhodnotení víťazi a ocenení prví traja z kategórie :

Juniori do 1600ccm 
do 1400 ccm

do 1600ccm
do 2000ccm
 4x4 + Open

 


1. umiestnený získa finančnú odmenu 200 eur
2. umiestnený získa finančnú odmenu 100 eur
3. umiestnený získa finančnú odmenu  50 eur

 

JUNIORI         23.3. 2013 Očkov 21.4. 2013 Trenčín 22.6. 2013 Gajary 11.8. 2013 Očkov 13.10. 2013 Gajary 10.11. 2013 Trenčín  
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta 1. pretek 2. pretek 3. pretek 4. pretek 5. pretek 6. pretek Body spolu
1. 776 Sofia Lukáčiková Bodylak Expres Honda Civic 20 17 17       54
2. 743 Andrej Turanský Veturan-Team Alfa Romeo 145   20 20       40
3. 767 Janka Turanská Veturan-Team Alfa Romeo 145   12 N-1 15       27
4. 17 Adrián  Zavadinka ACT-Poriadie Daewoo Tico   15 13 N-5       28
5. 614 Lenka Pražienková ACT-Poriadie Škoda 105 17           17
6. 762 Peťo Pastorek Pasťo-Team Opel Corsa   13 N-1         13
7.                      
8.                      
9.                      
10.                      

 

 

 

do 1400 ccm         23.3. 2013 Očkov 21.4. 2013 Trenčín 22.6. 2013 Gajary 11.8. 2013 Očkov 13.10. 2013 Gajary 10.11. 2013 Trenčín  
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta 1. pretek 2. pretek 3. pretek 4. pretek 5. pretek 6. pretek Body spolu
1. 12 Štefan Jankovič Motorsport-Línek Suzuki Swift 20 11 N-2 20       51
2. 6 Marek Klasovitý ACT-Poriadie Skoda RAPID 15 15 15       45
6. 7 Štefan Malinovský AMK Gajary Suzuki Swift 17 13 0       30
3. 1 Samuel Zubálik Motorsport-Línek Mitsubishi Colt 11 17 10       38
4. 700 Dušan Klas AMK Gajary Mazda 121 12 12 9       33
5. 567 Ján Rehuš AutoCrosTeam V.R.C Škoda Felícia   20 11       31
7. 17 Pavol Zavadinka ACT-Poriadie Daewoo Tico 10 N-1 10 N-N         20
9. 112 Patrik Párovský ACT-Poriadie Škoda Favorit 13   0       13
12. 614 Vladimír Pražienka ACT-Poriadie Škoda 105 9 N-5           9
13. 630 Radomír Plíhal ACT-Poriadie Škoda RAPID 8 N-7           8
14. 94 Damián Dobiáš Motorspot-Línek Ford Fiesta   0         0
8. 113 Damir Dobiáš         17       17
10. 17 Pavol Čaňo         13       13
11. 76 Vladimír Poláčik         12       12
15. 21 Peter Totka         0       0

 

 

do 1600 ccm         23.3. 2013 Očkov 21.4. 2013 Trenčín 22.6. 2013 Gajary 11.8. 2013 Očkov 13.10. 2013 Gajary 10.11. 2013 Trenčín  
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta 1. pretek 2. pretek 3. pretek 4. pretek 5. pretek 6. pretek Body spolu
1. 8 Jozef Čech Motorsport Linek Toyota Corola GTI 17 20 12 N-?       49
2. 10 Radovan Adamík AMK Gajary Honda CRX 15 15 N-6 13 N-?       43
3. 99 Dominik Malec ACT-Poriadie Honda Civic  20 13 N-6         33
4. 123 Martin Vydareny AutoCrossTeam VRC Škoda Felícia   17 15       32
7. 125 Miroslav Michalec AutoCrossArena Team Opel Kadet 13           13
8. 176 Milan Greguška  Dumont Racing Team Škoda Felícia   12 N-N         12
9. 777 Marek Baláž Lumaauto VW Golf   0         0
10.                      
6. 26 Jozef Libuša         17       17
5. 102 Pavol Čobrda AutoCrossTeam VRC       20       20

 


 

do 2000 ccm         23.3. 2013 Očkov 21.4. 2013 Trenčín 22.6. 2013 Gajary 11.8. 2013 Očkov 13.10. 2013 Gajary 10.11. 2013 Trenčín  
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta 1. pretek 2. pretek 3. pretek 4. pretek 5. pretek 6. pretek Body spolu
2. 999 Richard Joštic AutoCrossArena Team Honda CRX 20 20 13 N-2       53
1. 299 Andrej Radena AutoCrossArena Team Toyota Celica 17 N-1 17 N-2 20       54
3. 269 Peter Makyňa Odťahovka-Dzurec VW GOLF 15 N-1   17       32
4. 10 Pavol Línek         15 N-?       15
5. 94 Rudolf Černý         12 N-?       12
6.                      
7.                      
8.                      
9.                      
10.                      

 

 

4x4 + OPEN         23.3. 2013 Očkov 21.4. 2013 Trenčín 22.6. 2013 Gajary 11.8. 2013 Očkov 13.10. 2013 Gajary 10.11. 2013 Trenčín  
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta 1. pretek 2. pretek 3. pretek 4. pretek 5. pretek 6. pretek Body spolu
1. 341 Rastislav Zdvíhal MacoTeam BMW 20 17 17       54
3. 666 Radovan Knotek N6K Team Audi Quattro 17 15 N-N         32
4. 363 Milan  Blanár   Mazda 323   20         20
2. 299 Andrej Radena AutoCrossArena Team Toyota Celica 15 N-1   20       35
5. 176 Milan Greguška  Dumont Racing Team Škoda Felícia   13 N-N         13
7. 201 Peťo Pastorek Pasťo-Team Opel Astra   0         0
6. 81 Miroslav Bareš   Audi 80     15 N-N       15
8.                      
9.                      
10.                      

 

QUAD ATV         23.3.2013 Očkov 21.4.2013 Trenčín 22.6.2013 Gajary 11.8.2013 Očkov 13.10.2013 Gajary 10.11.2013 Trenčín  
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta 1. pretek 2. pretek 3. pretek 4. pretek 5. pretek 6. pretek Body spolu
1.                      
2.                      
3.                      
4.                      
5.                      

 

 

Superfinále         23.3. 2013 Očkov 21.4. 2013 Trenčín 22.6. 2013 Gajary 11.8. 2013 Očkov 13.10. 2013 Gajary 10.11. 2013 Trenčín  
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta 1. pretek 2. pretek 3. pretek 4. pretek 5. pretek 6. pretek Body spolu
1. 12 Štefan Jankovič Motorsport-Línek Suzuki Swift 20 0         20
2. 99 Dominik Malec ACT-Poriadie Honda Civic 17 0         17
3. 999 Richard Joštic AutoCrossArena Team Honda CRX 15 N-4 0         15
4. 341 Rastislav Zdvíhal MacoTeam BMW 13 N-N 0         13
5. 776 Sofia Lukáčiková Bodylak Expres Honda Civic 12 N-N 0         12
6.                      
7.                      
8.                      
9.                      
10.                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist