Založit webové stránky nebo eShop

Predchádzajúce závody

Archív
prihlásených jazdcov z minulých závodov

 


 

posledná aktualizácia :  31. 08. 2017   o  13:51
Prihlásený jazdci na   02.09.2017     7.KAP  Přerov
Formulár spustený 22.08.2017 o 10:10
Pozn.: Zoznam prihlásených je aktualizovaný postupne podľa času schválenia administrátorom.

 

A do 1400 do 1400ccm KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 31 Roman Šedivý JPRacing team Honda Civic 22.08/12:11
2. 118 Martin Klačman autocross FENNIX Škoda Felícia 22.08/12:44
3. 117 Patrik Kyšták autocross FENNIX Škoda Felícia 22.08/12:45
4. 007 Štefan Malinovský autoservis marsal Suzuki Swift 22.08/16:56
5. 6 Róbert Šedivý TA-HA-ČI Mitsubishi Colt 1.3 23.08/07:21
6. 31 Kevin Franer TA-HA-ČI Mitsubishi Colt 1.3 24.08/18:06
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
           
           

 

A do 1600 do 1600ccm KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 8 Lukáš Matula JPRacing team Mitsubishi Colt 22.08/10:48
2. 132 Patrik Blažo JPRacing team Honda CRX 22.08/11:05
3. 12 Lukáš Bízek JPRacing team Honda Civic 22.08/11:47
4. 700 Dušan Klas AMK Gajary Mitsubishi Colt 22.08/16:55
5. 402 David Borcha Autocross Topoľčany Škoda Felícia 22.08/17:22
6. 101 Erik Drinka RC Borský Mikuláš Mitsubishi Colt 24.08/19:45
7. 106 Dominik Malec ACT-Poriadie Škoda Felícia 25.08/18:25
8. 702 Júlia Kopečková Edward Team Honda Civic 29.08/12:58
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
           
           
           

 

A nad 1600 nad 1600ccm KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 8 Jozef Čech JPRacing Team Mitsubishi Colt 22.08/11:07
2. 15 Michal Knotek Mitsubishi Racing Team Mitsubishi Colt Gti 22.08/11:28
3. 48  Tomáš Pecha Peky Team 48 VW Polo 22.08/11:36
4. 307 Milan Luknár Mantaci VW Golf 3 22.08/17:21
5. 206 Jozef Štibrány JALMA Jablonec Olep Tigra 23.08/10:21
6. 546 Jitka Prokipčáková AMS Drakkar Team Peugeot 205 24.08/19:39
7. 217 Jiři Martinek AMS Drakkar Team BMW 24.08/19:40
8. 6 Lukáš Slováček AMS Drakkar Team Mazda MX3 24.08/19:40
9. 224 Peter Pastorek Žilina Team Opel Astra 26.08/13:17
10. 22 Peter Pastorek Žilina Team Mitsubishi Colt 26.08/13:19
11. 97 Filip Feranec AKA Očkov VW Golf 3 30.08/00:53
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
           

 

A OPEN 4x4 + otvorená skupina KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 307 Dominik Janošovič Mantaci VW Golf 3 22.08/17:22
2. 411 Viktor Plózer Viktor Team Honda CRX 27.08/11:30
3. 552 Michal Tóth V&M Team Škoda Fábia 31:07/07:43
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
           

 

 

B OPEN Buggy - otvorená skupina KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 112 Patrik Párovský ACT-Poriadie Buggy Audi 24.08/19:19
2.          
3.          
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
           

 

 


 

posledná aktualizácia :  05. 08. 2017   o  00:30
Prihlásený jazdci na   05.08.2017     6.KAP  Jablonec
Formulár spustený 26.07.2017 o 21:00
Pozn.: Zoznam prihlásených je aktualizovaný postupne podľa času schválenia administrátorom.

 

A do 1400 (hobby) KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 31 Roman Šedivý JPRacing team Honda Civic 27.07/20:15
2. 007 Štefan Malinovský Autoservis marsal Suzuki Swift 28.07/23:38
3. 71 Radek Cvečka RC Borský Mikuláš Mitsubishi Colt 04.08/13:15
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
           
           

 

A do 1600 (hobby) KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 402 Dávid Borcha Autokross Topoľčany Škoda Felícia 26.07/21:57
2. 700 Dušan Klas AMK Gajary Mitsubishi Colt 27.07/03:11
3. 8 Lukáš Matula JPRacing team Mitsubishi Colt 27.07/14:05
4. 69 Nikol Puršová JAPracing team Honda CRX 02.08/17:31
5. 66 Jaroslav Purš JAPracing team Honda CRX 02.08/19:03
6. 12 Lukáš Bízek JPRacing team Honda Civic 04.08/14:12
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
           
           
           

 

A nad 1600 (hobby) KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 15 Michal Knotek Mitsubishi Racing Mitsubishi Colt 27.07/17:37
2. 307 Milan Luknár Mantaci VW Golf 3 27.07/19:43
3. 546 Jitka Prokipčáková AMS DRAKKAR TEAM Peugeot 205 29.07/08:05
4. 217 Jiří Martinek AMS DRAKKAR TEAM BMW 29.07/08:05
5. 6 Lukáš Slováček AMS DRAKKAR TEAM Mazda MX3 29.07/08:06
6. 97 Filip Feranec ACA Očkov VW Golf 3 30.07/21:45
7. 206 Jozef Štibrány JALMA Jablonec Opel Astra 04.08/13:17
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
           

 

A OPEN (hobby) KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 307 Domino Janošavič Mantaci VW Golf 3 27.07/19:45
2.          
3.          
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
           

 


 

posledná aktualizácia :  21. 07. 2017   o  23:25
Prihlásený jazdci na   22.07.2017     5.KAP  Přerov     +  AB Design Cup  + MAMČRA
Formulár spustený 10.07.2017 o 10:025
Pozn.: Zoznam prihlásených je aktualizovaný postupne podľa času schválenia administrátorom.

 

Pro urychlení administrativních přejímek si můžete vytisknout a vyplnit :

" Prohlášení jezdce " a " Přihlášku ".
Týto dokumenty si môžete stiahnúť aj na  :   
www.autokroszamberk.cz

 

A do 1400 (hobby) KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 31 Roman Šedivý JPRacing team Honda Civic 10.07/17:33
2. 224 Peter Pastorek Žilina team Mitsubishi 12.07/07:33
3. 007 Štefan Malinovský AMK Gajary Suzuki Swift 15.07/20:45
4. 71 Radek Cvečka RC Borský Mikuláš Mitsubishi Colt 18.07/11:54
5. 118 Martin Klačman autocross FENNIX Škoda Felícia 20.07/14:40
6. 117 Patrik Kyšták autocross FENNIX Škoda Felícia 20.07/14:41
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
           
           

 

A do 1600 (hobby) KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 8 Lukáš Matula JPRacing team Mitsubishi Colt 10.07/11:31
2. 128 Marek Klasovitý ACT-Poriadie Škoda Felícia 10.07/21:02
odhlásený
3. 623 Kristián Šuhajda Motoclub Velke Uherce VW Polo 10.07/21:24
4. 607 Peter Baniar - Škoda Felícia 10.07/21:42
5. 219 Michal Ivan - Mazda 323 11.07/16:40
odhlásený
6. 105 Martin Verony Mato&Verdy Team Škoda 100 11.07/21:46
7. 129 Vladimír Praženica Pražo Team Škoda Felicia 13.07/08:11
8. 612 Michal Luptak - Škoda Felicia 15.07/13:31
9. 402 Dávid Borcha Autokros Topoľčany Škoda Felicia 15.07/19:35
10. 700 Dušan Klas AMK Gajary Mitsubishi Colt 15.07/20:43
11. 101 Erik Drinka RC Borský Mikuláš Mitsubishi Colt 17.07/13:58
12. 608 Martin Tokár Banská Štiavnica Škoda Felicia 17.07/23:32
13. 60 Jan Bartko - Škoda Felicia 19.07/18:55
14.          
15.          
16.          
17.          
           
           
           

 

A nad 1600 (hobby) KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 8 Jozef Čech JPRacing team Mitsubishi Colt 10.07/11:50
2. 97 Filip Feranec AKA Očkov VW Golf 3 10.07/12:52
3. 217 Jiří Martinek AMS Drakkar Team BMW 10.07/18:32
4. 546 Jitka Prokipčáková AMS Drakkar Team Peugeot 205 10.07/18:33
5. 15 Michal Knotek Mitsubishi Racing Mitsubishi Colt 10.07/23:08
6. 48 Tomáš Pecha Peky Team 48 VW Polo 11.07/04:48
7. 206 Jozef Štibrány JALMA Jablonec Opel Tigra 19.07/16:52
8. 50 Radovan Adamík Raja Racing Fiat Bravo 19.07/20:15
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
           

 

posledná aktualizácia :  08. 07. 2017   o  00:03
Prihlásený jazdci na   08.07.2017     4.KAP  Očkov
Formulár spustený 15.06.2017 o 22:00
Pozn.: Zoznam prihlásených je aktualizovaný postupne podľa času schválenia administrátorom.

A do 1400 (hobby) KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 31 Roman Šedivý JPRacing team Honda Civic 16.06/09:04
2. 007 Štafan Malinovský AMK Gajary Suzuki Swift 16.06/16:48
3.          
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
           
           

 

A do 1600 (hobby) KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 700 Dušan Klas AMK Gajary Mitsubishi Colt 16.06/16:47
2. 8 Lukáš Matula JPRacing Mitsubishi Colt 16.06/22:22
3. 611 Matúš Držík ACT-Poriadie Škoda Felícia 19.06/11:30 odhlásený
4. 402 Dávid Borcha Autocross Topolčany Škoda Felícia 1.6 20.06/00:18
5. 69 Nikol Puršová JAPracing Honda CRX 22.06/06:59
odhlásená
6. 99 Jaroslav Purš JAP racing team Honda CRX 02.07/20:31
odhlásený
7. 702 Júlia Kopečková Edward team Honda Civic 05.07/19:49
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
           
           
           

 

A nad 1600 (hobby) KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 546 Jitka Prokipčáková AMS Drakkar Team Peugeot 205 19.06/16:03
2. 217 Jiří Martinek AMS Drakkar Team BMW 19.06/16:04
3. 6 Lukáš Slováček AMS Drakkar Team Mazda 19.06/16:05
4. 97 Filip Feranec AKA Očkov VW Golf 3 23.06/01:05
5. 48 Tomáš Pecha Peky Team 48 VW Polo Gti 23.06/22:08
6. 206 Jozef Štibránii JALMA Jablonec Opel Tigra 26.04/08:53
7. 15 Michal Knotek Mitsubishi Racing Mitsubishi Colt 27.06/10:57
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
           

 

A OPEN (hobby) KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 546 Jitka Prokipčáková AMS Drakkar Team Peugeot 205 19.06/16:03
2. 217 Jiří Martinek AMS Drakkar Team BMW 19.06/16:04
3. 6 Lukáš Slováček AMS Drakkar Team Mazda 19.06/16:05
4. 97 Filip Feranec AKA Očkov VW Golf 3 23.06/01:05
5. 899 Miroslav Klč ACT-Poriadie Opel Astra 03.07/19:37
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
           

 


Demol.derby ( crash ) bez rozdielu v objeme      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 1 Tomáš Surman AKA Očkov Fiat Brava 21.06/11:43
2. 14 Marcel Surman AKA Očkov Seat Cordoba 21.06/11:44
3.          
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
20.          

 


 

posledná aktualizácia :  02. 06. 2017   o  21:47
Prihlásený jazdci na   03.06.2017
Formulár spustený 18.05.2017 o 17:27
Pozn.: Zoznam prihlásených je aktualizovaný postupne podľa času schválenia administrátorom.

A do 1400 (hobby) KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 007 Štefan Malinovský AMK Gajary Suzuki Swift 19.05/04:24
2. 57 Karol Jánošík JPRacing Team Škoda Felicia 19.05/08:53
3. 31 Roman Šedivý JPRacing Team Honda Civic 19.05/14:34
4. 118 Martin Klačman autocross FENNIX Škoda Felícia 20.05/07:46
5. 117 Patrik Kyšták autocross FENNIX Škoda Felícia 20.05/07:46
6. 1 Samuel Zubálik Čurbes Team Mitsubishi Colt 23.05/00:05
7. 71 Radek Cvecka RC Borský Mikuláš Mitsubishi Colt 25.05/20:48
8. 86 Christian Krištof JPRacing Team Honda Civic 28.05/12:46
9. 14 Michal Moravek RCK Borský Mikuláš Škoda Felícia 29.05/21:37
10. 82 Andrej Lapšanský Mitsubishi Lancer Team Mitsubishi Lancer Gti 30.05/10:05
11. 6 Juraj Zábojník Mitsubishi Team Mitsubishi Colt 01.06/07:11
12.          
           

 

A do 1600 (hobby) KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 700 Dušan Klas AMK Gajary Mitsubisti Colt 19.05/04:22
2. 132 Patrik Blažo JPRacing Team Honda Civic 4g 1.6 19.05/06:23
3. 8 Jozef Čech JPRacing Team Mitsubisti Colt 19.05/11:30
4. 125 Miroslav Kmeť HD-motorsport Škoda Felícia 19.05/12:27
5. 101 Erik Drinka RC Borský Mikuláš Mitsubishi Colt 19.05/13:20
6. 8 Lukáš Matula MM Racing Mitsubishi Colt 19.05/13:41
7. 118 Marek Palkovič Pneuservs BARO Toyota Corolla 19.05/22:06
8. 2 Tomáš Malec Malec Team Ford Focus 1.6 25.05/21:50
9. 12 Peter Hladký Tigra Team Opel Tigra 1.6 Gti 01.06/14:35
10.          
           

 

A nad 1600 (hobby) KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 8 Jozef Čech JPRacing Team Mitsubishi Colt 19.05/11:29
2. 546 Jitka Prokipčáková AMS Drakkar Team Peugeot 205 19.05/18:27
3. 217 Jiří Martinek AMS Drakkar Team BMW 19.05/18:28
4. 132 Patrik Blažo JPRacing Team Honda Civic 4g 1.6 20.05/10:06
5. 15 Michal Knotek Mitsubishi Racing Mitsubishi Colt 21.05/10:57
6. 48 Tomáš Pecha Peky Team 48 VW Polo 21.05/11:27
7. 206 Jozef Štibrány JALMA Jablonec Opel Tigra 22.05/07:03
8. 98 Michal Prachar RC Borský Mikuláš Mazda MX3 24.05/19:56
9. 3 Tomáš Skokan Skokan Team Subaru Impreza
2.0 Gti
29.05/10:51
10. 97 Filip Feranec ACA Očkov VW Golf 3 29.05/23:31
11.          
           

 

QUAD OPEN (hobby) KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 777 Patrik Masaryk Čemoto Yamaha/Suzuki 27.05/08:02
2.          
           
           

 

L do 1400  (leštenky) sériovky do objemu 1400ccm      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 232 Patrik Blažo JPRacing Team Honda Civic 6g 19.05/06:29
2. 323 Marek Šurina JPRacing Team Suzuki Alto 19.05/06:31
3. 432 Jozef Suchánek JPRacing Team Škoda Felicia 19.05/06:33
4. 532 Lukáš Kobliha Pavol Taranda JPRacing Team Daihatsu Charade 19.05/06:37
5.   Rastislav Čech JPRacing Team Škoda Felicia 19.05/13:16
6. 666 Roman Šedivý JP Racing Team Honda Civic 19.05/14:35
odhlásený
7. 111 Marek Palkovič Pneuservis BARO Suzuki Baleno 19.05/22:09
8. 632 Vincent Horváth JP Racing Team Škoda Felícia 26.05/21:05
9. 732 Andrej Konečný JPRacing Team VW Polo 26.05/21:13
10. 666 Radovan Knotek N6K Team Škoda Felícia 30.05/21:09
11.          
           
 
 
L do 1600  (leštenky) sériovky do objemu 1600ccm      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 66 Jaroslav Purš JPRacing Team Honda Concerto 20.05/14:52
2. 16 Radoslav Kollár /
Starý Landser
AK Lada 2103 23.05/21:10
3. 666 Roman Šedivý JPRacing Team Honda Civic 26.05/21:09
4. 33 Marián Tóth   Hyundai Accent 30.05/11:27
5. 444 Mirko Hostinsky / Pavol Fuksa   Škoda Felicia 02.05/20:05
6.          
           
 
 
L do 2000  (leštenky) sériovky do objemu 2000ccm      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 632 Vincent Horvath JPRacing Team Honda Accord 19.05/06:41
odhlásený
2. 6 Roman Milulič Mikulič Team Honda 21.05/19:50
3. 321 Erik Dobiáš Rally-cross klub
Borský Mikuláš
Nissan 23:05/06:47
4.          
           
.          

 

L ŽENY  (leštenky) kategória sériovky ženy , bez rozdielu v objeme, avšak len do 1600ccm      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 60 Emília Klačmanová Taxi Sen Opel Corsa 19.05/09:25
2.   Nikol Puršová Japracing Honda CRX 20.05/17:21
3. 1 Adriána Hlavatá Čurbes Team Honda Civic 21.05/14:17
4. 2 Veronika Mičová Čurbes Team Kia Pride 30.05/11:42
5. 10 Monika Halabrínová Čurbes Team Suzuki Baleno 30.05/11:45
6. 666 Nikola Hlavatá JPRacing Team Honda Civic 5g/6g 31.05/18:04
7.          
           
 

Demol.derby ( crash ) bez rozdielu v objeme      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 66 Jaroslav Purš Japracing Honda Concerto 20.05/14:52
2. 632 Vincent Horváth JPRacing Team Škoda Felícia 26.05/21:11
3. 132 Patrik Blažo JPRacing Team   26.05/21:12
4. 666 Roman Šedivý JPRacing Team Honda Civic 28.05/12:47
5. 444 Mirko Hostinsky / Pavol Fuksa   Škoda Felicia 02.05/20:05
6.          
           

 


 

 

 

posledná aktualizácia :  11. 05. 2017   o  23:18
Prihlásený jazdci na   13.05.2017    2.KAP 2017  Očkov
Formulár spustený 04.05.2017 o 09:00
Pozn.: Zoznam prihlásených je aktualizovaný postupne podľa času schválenia administrátorom.

A do 1400 (hobby) KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 117 Patrik Kyšták autocross FENNIX Škoda Felícia 04.05/13:00
2. 118 Martin Klačman autocross FENNIX Škoda Felícia 04.05/13:01
3. 31 Roman Šedivý JPRacing team Honda Civic 06.05/02:40
4. 17 Pavol Zavadinka ACT-Poriadie Daewoo Tico 06.05/06:14
5. 86 Lukáš Bízek Honda Racing Team Honda Civic 10.05/06:28
6.          
           

 

A do 1600 (hobby) KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 8 Lukáš Matula MM racing Mitsubishi Colt 04.05/09:34
2.          
           

 

 

A nad 1600 (hobby) KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 546 Jitka Prokipčávoká AMS Drakkar Team Peugeot 205 04.05/17:19
2. 217 Jiří Matrinek AMS Drakkar Team BMW 04.05/17:20
3. 15 Michal Knotek Mitsubishi Racing Mitsubishi Colt 08.05/21:48
4. 48 Tomáš Pecha Teky Team 48 VW Polo 08.05/21:53
5. 97 Filip Feranec ACA Očkov VW Golf 3 09.05/21:24
6. 206 Jozef Štibrány JALMA Jablonec Opel Tigra 10.05/13:25
7. 777 Marek Baláž LumaAuto Renault Clio 11.05/21:04
8.          
           

 


 

A OPEN (hobby) KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 777 Marek Baláž LumaAuto Renault Clio 11.05/21:07
2.          
           

 


 

B OPEN  (hobby) KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1.          
2.          
           
 

 

 

posledná aktualizácia :  28. 04. 2017   o  10:38
Prihlásený jazdci na   29.04.2017    1.KAP 2017  Dubňany
Formulár spustený 03.04.2017 o 09:00
Pozn.: Zoznam prihlásených je aktualizovaný postupne podľa času schválenia administrátorom.

A do 1400 (hobby) KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 206 Marek Koštuřik AMS Drakkar Team Peugeot 205 03.04/21:41
2. 118 Martin Klačman Autocross FENNIX Škoda Felícia 04.04/05:03
3. 117 Patrik Kyšták Autocross FENNIX Škoda Felícia 04.04/07:55
4. 007 Štefan Malinovský AMK Gajary Suzuky Swift 05.04/10:48
5. 31 Roman Šedivý JPRacing team Honda Civic 11.04/21:04
6.   Milan Popelár Bušek Racing Team Mitsubishi Colt 14.04/07:39
7. 219 Michal Ivan   Mazda 323 21.04/08:28 zmena skupiny
8. 202 Jiří Křistek JLK Škoda Favorit 21.04/22:42 odhlásený
9.          
           

 

A do 1600 (hobby) KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 700 Dušan Klas AMK Gajary Mitsubishi Colt 03.04/15:12
2. 8 Lukáš Matula MM Racing Mitsubishi Colt 10.04/06:48
3. 219 Michal Ivan MI Team Mazda 323 21.04/08:28
4. 631 Milan Bežo Autokrosový klub Laugarício, Trenčín Škoda 130 Rapidečka 25.04/19:57
5.          
           

 

 

A nad 1600 (hobby) KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 217 Jiří Martinek AMS Drakkar Team BMW 03.04/21:39
2. 546 Jitka Prokipčáková AMS Drakkar Team Peugeot 205 03.04/21:40
3. 97 Filip Feranec Autokrosaréna Očkov VW Golf 3 11.04/16:52
4. 206 Jozef Štibrány JALMA Jablonec Opel Tigra 14.04/08:13
5. 48 Tomáš Pecha Peky team 48 VW Pollo 19.04/17:18
6. 15 Michal Knotek Mitsubishi Racing Team Mitsubishi Colt 25.04/19:45
7.          
           

 


 

A OPEN (hobby) KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1.          
2.          
           

 


 

B OPEN  (hobby) KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1.          
2.          
           
 
 
 

Pridružený závod : LEŠTENKY (seriové automobily)

 

ŽENY (leštenky)        
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1.          
2.          
           

 

 

 

L do 1400 (leštenky)        
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 666 Roman Šedivý JPRacing team Honda Civic 11.04/21:04 odhlásený
2. 222 Milan Rýd Rigum RACE Team Škoda Felicia 20.04/20:16
3. 33 Marián Tóth JPRacing team Škoda Favorit 21.04/14:20
4. 202 Jiří Křistek JLK Škoda Favorit 21.04/22:42
opr.skupiny
5. 236 Viktor Ulehla Ulehla Team Škoda Felícia 22.04/09:12 
6.          
           

 


 

L do 1600 (leštenky)        
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 99 Lukáš Slováček AMS Drakkar Team Opel Tigra 03.04/21:42
2. 76 Roman Nimrich Nimrich Team Seat Toledo 12.04/19:30
3.          
           

 


 

L nad 1600 (leštenky)        
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1.          
2.          
           
 
 

 

 

Vyhlásenie a ocenenie víťazov seriálu
KAP 2016


17.12.2016
 

Autokrosaréna Očkov ( hlavná budova )

 
 
 
 
 
 
 
 


 

Žiadame jazdcov, ktorý sa prihlásili  a s akýchkoľvek dôvodov sa závodu nemôžu zúčastniť, aby sa zo závodu odhlásili !

Na odhlásenie je možné taktiež použiť aktuálny prihlasovací formulár.
Normálne vypíšete v prihláške povinné okienka (označené hviezdičkou) a do okienka  "Tím" a  "Vozidlo" napíšeš   "odhlasujem sa"

Alebo môžete poslať jednoduchý odhlasovací e-mail z vašim menom a štartovným číslom na adresu : kap.serial@gmail.com / poprípade do správy na Facebooku užívateľovi Karpatský Autokrosový Pohár / .
Organizátorom týmto zjednoduchšia prácu.
Prichádzajúce neplatné prihlášky sú overované a následne vyradené z evidencie ! 

 


 


 

posledná aktualizácia :  03. 10. 2016   o  23:30
Prihlásený jazdci na :   30.10.2016 Přibice (CZ)
Formulár spustený 00.00.2000 o 00:00
Pozn.: Zoznam prihlásených je aktualizovaný postupne podľa času schválenia administrátorom.

 

 

A 1400          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1.          
2.          
3.          
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
           
           

 

A 1600          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1.          
2.          
3.          
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
           
           
           

 

A 2000          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1.          
2.          
3.          
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
           

 

A OPEN          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1.          
2.          
3.          
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
           

 

B 2000          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1.          
2.          
3.          
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.        

 

B Open          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1.          
2.          
3.          
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.        

 

 

posledná aktualizácia :  01. 10. 2016   o  22:37
Prihlásený jazdci na :   02.10.2016  8.KAP Trenčín
Formulár spustený 23.09.2016 o 16:15
Pozn.: Zoznam prihlásených je aktualizovaný postupne podľa času schválenia administrátorom.

 

A 1400          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 116 Tomáš Bušek Bušek Racing Team Alfa Romeo 23.09/21:43
2. 119 Milan Popelár Bušek Racing Team Mitsubishi Colt 23:09/21:44
3. 118 Martin Klačman autocross FENNIX Škoda Felícia 24.09/07:38
4. 117 Patrik Kyšták autocross FENNIX Škoda Felícia 24.09/07:39
5. 4 Tomáš Mizerák ACT-Poriadie Mitsubishi Colt 25.09/14:06
6. 007 Štefan Malinovský AMK Gajary Suzuki Swift 26.09/18:35
7. 630 Radomír Plíhal ACT-Poriadie Škoda Rapid 27.09/20:09
8. 17 Denis Herceg ACT-Poriadie Daowoo Tico 30.09/18:54
9.          
           

 

A 1600          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 631 Milan Bežo AK Laugarício Trenčín Škoda 130 Rapid 25.09/09:41
2. 702 Júlia Kopečková Edward Team Honda Civic 27.09/13:45
3. 111 Marek Klasovitý ACT-Poriadie Škoda Felícia 27.09/17:43
4. 106 Dominik Malec ACT-Poriadie Honda Civic 27.09/23:14
5. 88 Lukáš Matula Honda Racing Honda Civic 29.09/01:09
6.          
           

 

A 2000          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 546 Jitka Prokipčáková AMS DRAKKAR TEAM Peugeot 205 23.09/16:24
2. 217 Jiři Martinek AMS DRAKKAR TEAM BMW 23.09/26:29
3. 48 Tomáš Pecha Peky Team 48 Mazda MX3 23.09/17:26
4. 8 Jozef Čech Pneuservis BARO Mitsubishi Colt 24.09/03:05
5. 15 Michal Knotek AMK Gajary Mitsubishi Colt 25.09/13:10
6. 206 Jozef Štibrányi Jalma Jablonec Opel Tigra 26.09/14:39
7.          
           

 

A OPEN          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 899 Miroslav Klč ACT-Poriadie Opel Astra 24.09/21:36
2.          
           

 

B 2000          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1.          
2.          
           

 

B Open          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1.          
2.          
           

 

 

posledná aktualizácia :  17. 09. 2016   o  06:40
Prihlásený jazdci na :   17.09.2016   7.KAP Dubňany (CZ)
Formulár spustený 29.08.2016 o 12:26
Pozn.: Zoznam prihlásených je aktualizovaný postupne podľa času schválenia administrátorom.

 

Juniorek          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 18 Románek Sedláčik Bušek Racing Team Havel Buggy Babeta 01.09/06:21
2.          
           

 

A 1400          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 118 Martin Klačman Autocross FENNIX Škoda Felicia 29.08/15:22
2. 31 Roman Šedivý Honda Racing Honda Civic 29.08/14:41
3. 1 Samuel Zubálik Čurbes Team Mitsubishi Colt 29.08/21:26
4. 116 Tomáš Bušek Bušek Racing Team Alfa Romeo 01.09/06:19
5.   Milan Popelár Bušek Racing Team Mitsubishi Colt 01.09/06:19
6. 117 Patrik Kyšták Autocross FENNIX Škoda Felicia 03.09/07:37
7. 007 Štefan Malinovský AMK Gajary Suzuki Swift 03.09/10:49
8. 700 Dušan Klas AMK Gajary Suzuki Swift 09.09/10:50
9. 86 Christian Krištof Honda Racing Honda Civic 12.09/10:48
10. 17 Denis Herceg ACT-Poriadie Daewoo Tico 13.09/10:30
11. 365 Viktor Plozer   Honda Civic 15.09/13:47
12. 179 Radek Buchta   Fiat Uno 15.09/14:31
13.          
           

 

A 1600          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 12 Lukáš Bízek Honda Racing Honda Civic 29.08/13:02
2. 88 Lukáš Matula Honda Racing Honda Civic 29.08/15:45
3. 118 Marek Palkovič Pneuservis BARO Toyota Corolla GTi 03.09/11:15
4. 125 Miroslav Kmeť HD Motorsport Škoda Felícia 04.09/12:12 odhlásený
5. 631 Milan Bežo Autokrosový Klub Laugarício Škoda 130 Rapidečka 05.09/12:21 odhlásený
6. 106 Dominik Malec ACT-Poriadie Honda Civic 12.09/15:20
7.          
           

 

A 2000          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 10 Radovan Adamik Raja Racing Fiat Bravo 29.08/17:10
2. 546 Jitka Prokipčáková AMS Drakkar Team Peugeot 205 30.08/06:37
3. 217 Jiři Martinek AMS Drakkar Team BMW 30.08/03:38
4. 97 Filip Feranec AKA Očkov VW Golf 3 30.08/18:40
5. 48 Tomáš Pecha Peky Team 48 Mazda MX3 03.08/22:07
6. 15 Michal Knotek AMK Gajary Mitsubishi Colt 04.09/22:32
7. 206 Jozef Štibrányi  Jalma Jablonec Opel Tigra 16.09/14:57
8.          
           

 

A OPEN          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 10 Radovan Adamik Raja Racing VW Polo 29.08/17:11
2. 899 Miroslav Klč ACT-Poriadie Opel Astra 11.09/16:22
3.          
           

 

B 2000          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 113 Miroslav Nemec ACT-Poriadie Buggy 11.09/15:21
2.          
           

 

B Open          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1.          
2.          
           

 

Leštenky 1400          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 18 Roman Sedlačik Bušek Racing Team Citroen Saxo 01.09/06:20
2. 76 Roman Nimrichtr   Seat Toledo 06.09/13:44
3. 21 Peter Žádnik   Škoda Favorit 13.09/10:40
4. 13 Jozef Konvičný   Škoda Favorit 14.09/08:34
5. 222 Milan Rýd Rigum Race Team Škoda Felícia 15.09/16:51
6. 503 Jan Pavka   Honda CRX 15.09/16:51
7.          
           


 

Leštenky 1600          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 503 Jan Pavka   Honda CRX 15.09/16:51
2.          
           

 

Čtyřkolky          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1.   Ladislav Tříska     06.09/15:25
2.   Lubomír Dubšík     06.09/15:26
3. 777 Miroslav Kosorin KovoKosorin Can-am 800 15.09/06:21
4.          
           

 

 

Buggy           
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 777 Josef Svozil   Polaris RZR 900 16.09/06:31
2.          
           

 


 

Čtyřkolky          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1.   Ladislav Tříska     06.09/15:25
2.   Lubomír Dubšík     06.09/15:26
3. 777 Miroslav Kosorin KovoKosorin Can-am 800 15.09/06:21
4. 777 Josef Svozil   Polaris RZR 900 16.09/06:31
5.          
           

 

Leštenky 1400          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 18 Roman Sedlačik Bušek Racing Team Citroen Saxo 01.09/06:20
2. 76 Roman Nimrichtr   Seat Toledo 06.09/13:44
3. 21 Peter Žádnik   Škoda Favorit 13.09/10:40
4. 13 Jozef Konvičný   Škoda Favorit 14.09/08:34
5. 222 Milan Rýd Rigum Race Team Škoda Felícia 15.09/16:51
6. 503 Jan Pavka   Honda CRX 15.09/16:51
7.          
           

 

 

 

Karpatský Autokrosový Pohár 2016  -  6. pretek

+
Medzinárodné Amatérske Majstrovstvá Českej Republiky v Autokrose - 2. pretek

 

Přerovská rokle - autokrostový areál autoklubu Přerov
Autokros Přerov (CZ)
 

27. 08. 2016

 

posledná aktualizácia :  26. 08. 2016   o  05:57
Prihlásený jazdci na :   27.08.2016
Formulár spustený 02.08.2016 o 20:30
Pozn.: Zoznam prihlásených je aktualizovaný postupne podľa času schválenia administrátorom.

 

 

Junior do 1400 (hobby) MAMČRA      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1.          
2.          
3.          
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
           

 

A 1400 + S1 do 1400 (hobby) KAP+MAMČRA      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 31 Roman Šedivý Honda Racing Honda Civic 02.08/21:03
2. 86 Christian Krištof Honda Racing Honda Civic 02.08/21:05
3. 118 Martin Klačman Autocross FENNIX Škoda Felícia 03.08/03:42
4. 117 Patrik Kyšták Autocross FENNIX Škoda Felícia 03.08/03:44
5. 700 Dušan Klas AMK Gajary Suzuki Swift 03.08/05:05
6. 262 Radek Stavěl RS Racing Team Škoda Felicia 05.08/05:31
7. 007 Štefan Malinovský AMK Gajary Suzuki Swift 06.08/13:06
8. 762 Peter Pastorek Pasťo team Mitsubishi Colt 12.08/15:11 odhlásený
9. 365 Viktor Plózer Viktor team Honda Civic 16.08/14:46
10. 116 Tomáš Bušek Bušek Team Alfa Romeo 18.08/18:36
11. 1 Samuel Zubálik Čurbes team Mitsubishi Colt 20.08/01:22
12. 91 Mira Slany Škoda Felicia Insane racing team 21.08/22:24
13. 69 Rasto Radulovsky VRS Autodiely Team Seat Ibiza 22.08/12:48
14. 333 Samuel Radulovsky VRS Autodiely Team VW Golf 22.08/12:53
15.          
16.          
17.          
18.          
           
           
 
 
A 1600 + S2 do 1600 (hobby) KAP+MAMČRA      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 132  128  Patrik Blažo Patresko Team VW Golf 2 02.08/20:48
2. 88 Lukáš Matula Honda Racing Honda Civic 02.08/20:58
3. 111 Marek Klasovitý ACT-Poriadie Škoda Felícia 02.08/21:12
4. 608 Richard Tóth Autocross team Banská Štiavnica Škoda Felícia 10.08/18:19
5. 106 Dominik Malec ACT-Poriadie Honda Civic 18.08/23:26
6. 702 Julia Kopečkova Edward team Honda Civic 1.6 22.08/09:47
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
           
           
           

 

A 2000 S3 nad 1600 (hobby) KAP+MAMČRA      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 8 Jozef Čech Pneuservis BARO Mitsubishi Colt 02.08/21:16
2. 546 Jitka Prokipčáková AMS DRAKKAR Team Peugeot 205 03.08/06:24
3. 217 Jiři Martinek AMS DRAKKAR Team BMW 03.08/06:25
4. 10 Radovan Adamík st. AMK Gajary Fiat Bravo 03.08/08:37
5. 15 Michal Knotek AMK Gajary Mitsubishi Colt 03.08/08:40
6. 48 Tomáš Pecha Peky Team 48 Mazda MX3 13.08/14:45
7. 224 Peter Pastorek Pasťo team Opel Astra 16.08/19:42
8. 219 Martin Argan Maťo Verdy Team Alfa Romeo 16.08/20:25
9. 225 Ján Drozdík Drozdo team Peugeot 205 17.08/10:08
10. 999 Viktor Radulovsky VRS Autodiely Team BMW Z3 22.08/12:46
11. 111 Samuel Radulovsky VRS Autodiely Team Mitsubishi Evo 22.08/12:59
12. 210 Daniel Dubový Dmjklima autocross team Renault Clio 23.08/09:01
13. 218 Marián Dubový Dmjklima autocross team Renault Clio 23.08/09:07
14. 209 Jozef Dubový Dmjklima autocross team Fiat Bravo 23.08/09:08
15. 216 Jozef Rudenko Dmjklima autocross team Fiat Bravo 23.08/09:09
16. 206 Jozef Štibrányi JALMA Jablonec Opel Tigra 25.08/20:18
17.          
18.          
19.          
           

 

A OPEN + S4 4x4 (hobby) KAP+MAMČRA      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 10 Radovan Adamík ml. AMK Gajary VW Polo odhlásený
2. 899 Miroslav Klč ACT-Poriadie Opel Astra 23.08/22:21
3.          
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
           
 
 
B 2000         +   B1 4x2 (hobby) KAP+MAMČRA      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 71 Dušan Jankovích o.z. AC3R Prietrž Seat Buggy 1600 08.08/09:53
2. 10 Radovan Adamík ml. AMK Gajary Raja 01 10.08/18:13
3. 8 Martin Chasnik o.z. AC3R Prietrž Audi buggy 1.8 17.08/08:36
4. 112 Patrik Párovský ACT-Poriadie Buggy Audi 24.08/20:26
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
           
 
 
B Open        +   B2 4x4 (hobby) KAP+MAMČRA      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1.          
2.          
3.          
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
           
 
 

 Medzinárodné Amatérske Majstrovstvá ČR v Autokrose

Trabant (hobby) MAMČRA      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1.          
2.          
3.          
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
           
           
           

 

N1 1400 (sériovky) MAMČRA      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1.          
2.          
3.          
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
           
 
 
L1 1600 (hobby) MAMČRA      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1.          
2.          
3.          
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
           

 

 


 

 

posledná aktualizácia :  22. 07. 2016   o  16:05
Prihlásený jazdci na   23.07.2016   5.KAP+MMM   Gajary + Leštenky 
Formulár spustený 13.07.2016 o 14:30
Pozn.: Zoznam prihlásených je aktualizovaný postupne podľa času schválenia administrátorom.

A 1400 (hobby) KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 118 Martin Klačman Autocross FENNIX Škoda Felícia 13.07/16:08
2. 117 Patrik Kyšták Autocross FENNIX Škoda Felícia 13.07/16:08
3. 700 Dušan Klas AMK Gajary Suzuki Swift 13.07/18:41
4. 31 Roman Šedivý Honda Racing Honda Civic 13.07/19:18
5. 007 Štefan Malinovský AMK Gajary Suzuki Swift 13.07/20:05
6. 27 Rastislav Čech Pneuservis BARO Fiat Punto 13.07/20:44
7. 91 Mirek Slany Insane racing team CZ Škoda Felicia 16.07/20:09
8.          
           

 

A 1600 (hobby) KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 40 Miloš Paleček     13.07/15:26
2. 88 Lukáš Matula Honda Racing Honda Civic 13.07/21:49
3. 33 Želinský Tibor   Škoda Felícia 14.07/11:20
4. 118 Marek Palkovic Pneuservis Baro Toyota Corolla GTI 16.07/20:55
5. 106 Dominik Malec ACT-Poriadie Honda Civic 17.07/21:55
6. 631 Milan Bežo AK Laugarício Škoda Rapid 20.07/13:38
7. 131 Vladimír Kucman Kucman team Škoda Felícia 22.07/01:05
8.          
           

 

 

A 2000 (hobby) KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 546 Jitka Prokipčáková AMS Drakkar Team Peugeot 205 13.07/14:35
2. 217 Jiří Martinek AMS Drakkar Team BMW 13.07/14:35
3. 10 Radovan Adamík st. AMK Gajary Fiat Bravo 13.07/15:19
4. 8 Jozef Čech Pneuservis BARO Mitsubishi Colt 13.07/20:42
5. 48 Tomáš Pecha Peky team 48 Mazda MX3 17.07/16:08
6. 183 Jiří Dobeš   1800ccm 18.07/20:49
7. 206 Jozef Štibrányi JALMA Jablonec Opel Tigra 22.07/13:21
8.          
           

 


 

A OPEN (hobby) KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 8 Jozef Čech Pneuservis BARO Mitsubishi Colt 13.07/20:43
2. 15 Stanislav Knotek AMK Gajary Honda Civic 14.07/11:12
3. 3 Tomáš Pecha Peky team 48 Honda Civic 17.07/16:16
4. 10 Radovan Adamík st. AMK Gajary Fiat Bravo 17.07/18:36
5.          
           

 


 

QUAD (štvorkolky ) (hobby) KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 777 Patrik Masaryk     13.07/17:55
2. 17 Milan Hodál Mx&Quad Topoľčany Yamaha YFZ 450 17.07/09:40 odhlásený
3. 7 Andrej Hrčka   Yamaha YFZ 450 14.07/15:56
odhlásený
4. 24 Marek Hržič   Suzuki LTR 450  
5.          
           
 
kategória B 2000, B OPEN sa v tomto preteku neotvára
 

Pridružený závod : Medzinárodné Majstrovstvá Moravy

 

Škoda 1300 (leštenky) MMM      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 188 Jiří Šplíchal     13.07/15:26
2. 210 Lukáš Urbánek     13.07/15:27
3. 43 Radek Dvořáček     13.07/15:27
4.          
           

 

 

 

L do 1400 (leštenky) MMM      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 198 Tomáš Havel     13.07/15:23
2.   Jozef Kujan Seat Cordoba    
3.          
           

 


 

L do 1600 (leštenky) MMM      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 433 Pavel Hlaváček     13.07/15:23
2. 129 Robert Dvořáček     13.07/15:24 odhlaseny
3. 133 Bronislav Lang   Mazda MX3 13.07/21:40
4.          
           

 


 

L nad 1600 (leštenky) MMM      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 80 Petr Hirschner Motorsport Visočina SAAB2,3 13.07/15:25
2. 107 Tomáš Krejčí     15.07/19:40
3. 206 Martin Pačin Insane racing team CZ Hyundai coupe 16.07/20:08
4. 62 Miloslav Šorm Auto Moto P+M Nissan Sunny 18.07/22:11
5.          
           
 

 

posledná aktualizácia :  09. 07. 2016   o  06:30

Prihlásený jazdci na   09.07.2016  4.KAP Očkov + Demolačné derby
Formulár spustený 16.06.2016 o 19:12
Pozn.: Zoznam prihlásených je aktualizovaný postupne podľa času schválenia administrátorom.

A 1400          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 118 Martin Klačman Autocross FENNIX Škoda Felícia 17.06/04:58
2. 31 Roman Šedivý Honda Racing Honda Civic 17.06/08:50
3. 007 Štefan Malinovský AMK Gajary Suzuky Swift 17.06/10:49
4. 700 Dušan Klas AMK Gajary Suzuky Swift 17.06./10:50 odhlásený
5. 117 Patrik Kyšták Autocross FENNIX Škoda Felícia 25.06/07:27
6. 611 Matúš Držík ACT-Poriadie Škoda Rapid 04.07/21:55 odhlásený
7. 17 Dominik Malec ACT-Poriadie Daewoo Tico 06.07/08:01
8. 86 Christián Krištof Honda Racing Honda Civic 07.07/14:58
9.          
1          

 

A 1600          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 88 Lukáš Matula Honda Racing Honda Civic 16.06/22:45
2. 125 Miroslav Kmeť Škoda Felícia HD-motorsport 26.06/22:50
3. 631 Milan Bežo Škoda 136 Rapid AK Laugarício Team 01.07/19:33 odhlásaný
4. 131 Vladimír Kucman Škoda Felícia Kucman Team 03.07/23:47 odhlásený
5. 702 Júlia Kopečková Honda Civic EDWARD TEAM 06.07/15:00
6.          
           

 

A 2000          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 10 Radovan Adamík st. AMK Gajary Fiat Bravo 17.06/10:49
2. 15 Michal Knotek AMK Gajary Mitsubishi Colt 17.06/10:49
3. 546 Jitka Prokipčáková AMS DRAKKAR Team Peugeot 205 20.06/11:42
4. 217 Jiří Martinek AMS DRAKKAR Team BMW 20.06/11:42
5. 48 Tomáš Pecha Peky Team 48 Mazda MX3 27.06/22:09
6. 97 Filip Feranec Autokrosaréna Očkov VW Golf 3 Gti 28.06/23:21
7. 206 Jozef Štibrányi JALMA Jablonec Opel Tigra 07.07/22:39
8.          
           

 


 

A OPEN          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 811 Miroslav Klč ACT-Poriadie Opel Astra 25.06/04:44
2. 325 Adam Viskup ACT-Poriadie Audi S2 03.07/11:06
3. 777 Marek Baláž LumaAuto Renault Clio 08.07/20:30
4. 17 Dominik Malec ACT-Poriadie Daewoo Tico 09.07/06:30
5.          
           

kategória B 2000, B OPEN a QUAD sa v tomto preteku neotvára


 
Demolačné derby 
zoznam prihlásených jazdcov
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Vozidlo Poznámka
1. 31 Roman Šedivý Honda Racing zapožičané v ACA Očkov 25.06/15:34
2.   Filip Feranec Autokrosaréna Očkov zapožičané v ACA Očkov 28.06/23:22
3.   Tomáš Surman   vlastné auto 29.06/09:33
4.   Lukáš Okienka Autokrosaréna Očkov zapožičané v ACA Očkov 29.06/09:34
5. 614 Vladimír Pražienka ACT-Poriadie zapožičané v ACA Očkov 30.06/23:07
6.   Rastislav Zdvíhal MACO Team vlastné auto 07.07/12:00
7.   Roman Kupunec   zapožičané v ACA Očkov 07.07/16:34
8.   Jakub Šara   zapožičané v ACA Očkov 07.07/21:31
9. 700 Dušan Klas AMK Gajary vlastné auto 08.07/14:31
10.          
           
 

 



Vytrvalostný závod ( večerné jazdenie )
zoznam prihlásených jazdcov
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 546 Jitka Prokipčáková AMS DRAKKAR Team Peugeot 205 20.06/11:40
2. 217 Jiří Martinek AMS DRAKKAR Team BMW 20.06/11:41
3. 97 Filip Feranec Autokrosaréna Očkov VW Golf 3 Gti 28.06/23:22
4. 26 Tomáš Surman   Škoda Felícia 29:06/09:36
5.   Lukáš Okienka Autokrosaréna Očkov BMW 29.06/09:37
6. 325 Adam Viskup ACT-Poriadie Audi S2 03.07/11:08
7.          
           
 
 
 

 

 

posledná aktualizácia :  27. 05. 2016   o  16:23

Prihlásený jazdci na   28.05.2016   3.KAP Dubňamy
Formulár spustený 17.05.2016 o 13:16
Pozn.: Zoznam prihlásených je aktualizovaný postupne podľa času schválenia administrátorom.

A 1400          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 567 Ján Rehuš Autocrossteam V.R.C. Škoda Felícia 17.05/13:57
2. 31 Roman Šedivý Honda Racing Honda Civic 17.05/14:28
3. 118 Martin Klačman Autocross FENNIX Škoda Felícia 17.05/16:49
4. 117 Patrik Kyšták Autocross FENNIX Škoda Felícia 17.05/16:49
5. 700 Dušan Klas AMK Gajary Suzuki Swift 19.05/08:55
6. 007 Štefan Malinovský AMK Gajary Suzuki Swift 19.05/08:56
7. 86 Christián Krištof Honda Racing Honda Civic 23.05/10:45
8. 1 Samuel Zubálik Homda Racing Mitsubishi Colt 27.05/10:59
9. 17 Jozef Zavadinka ACT-Poriadie Daewoo Tico 27.05/13:52
10.          
           

 

A 1600          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 88 Lukáš Matula Honda Racing Honda Civic 17.05/13:54
2. 702 Júlia Kopečková   Honda Civic 17.05/14:20
3. 12 Lukáš Bízek Honda Racing Honda Civic 17.05/18:20
4. 123 Martin Vydarený Autocrossteam V.R.C. Seat Ibiza 18.05/21:28
5. 36 Tibor Želinský Glock Škoda Felícia 1.6 22.05/19:35
6. 106 Dominik Malec ACT-Poriadie Honda Civic 24.05/11:49
7. 131 Vladimír Kucman Kucman team Škoda Felícia  27.05/10:00
8.          
           

 

 

 

A 2000          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 217 Jiří Martinek AMS DRAKKAR TEAM BMW 17.05/14:36
2. 546 Jitka Prokipčáková AMS DRAKKAR TEAM Peugeot 205 17.05/14:37
3. 10 Radovan Adamík st. AMK Gajary Fiat Bravo 18.05/08:29
4. 48 Tomáš Pecha Peky Team 48 Mazda MX3 18.05/21:08
5. 15 Michal Knotek AMK Gajary Mitsubishi Colt 19.05/08:55
6. 8 Jozef Čech  Pneuservis BARO Mitsubishi Colt 23.05/16:28
7. 97 Filip Feranec Autokrosaréna Očkov VW Golf III Gti 26.05/10:57
8.          
           
  777 Marek Baláž LumaAuto Renault Clio 18.05/17:13 zrušené

 


 

A OPEN          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 777 Marek Baláž LumaAuto Renault Clio 18.05/17:14
2. 551 Michal Tóth V & M team Škoda Fabia 4x4 19.05/11:30
3.          
           

 


 

 

 

posledná aktualizácia :  06. 05. 2016   o  23:14
Prihlásený jazdci na   07.05.2016  2.KAP  Očkov
Formulár spustený 26.04.2016 o 19:00
Pozn.: Prihlášky sú aktualizované postupne podľa času schválenia administrátorom.

A 1400          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 17 Adrián Zavadinka ACT-Poriadie Daewoo Tico 26.04/19:22
2. 611 Matúš Držík ACT-Poriadie Škoda Rapid 26.04/22:55
3. 117 Patrik Kyšták Autocross FENNIX Škoda Felícia 27.04/08:25
4. 118 Martin Klačman Autocross FENNIX Škoda Felícia 27.04/08:26
5. 007 Štefan Malinovský AMK Gajary Suzuki Swift 27.04/08:44
6. 700 Dušan Klas AMK Gajary Suzuki Swift 27.04/08:44
7. 31 Roman Šedivý Honda racing Honda Civic 27.04/16:38
8. 567 Ján Rehuš Autocrossteam V.R.C. Škoda Felícia 29.04/09:35
9. 4 Tomáš Mizerák ACT-Poriadie Mitsubishi Colt 03.05/15:50
10.          
           
18. 123 Martin Vydarený Autocrossteam V.R.C Seat Ibiza 29.04/09:41
iná skupina
  88 Samuel Radulov Auto Vrakovisko Škoda Fabia 30.04/17:27 odhlásený
  89 Igor Radulov Auto Vrakovisko Seat Leon 30.04/17:29 odhlásený

 

A 1600          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 113 Patrik Blažo Patresko Team VW Golf 2 27.04/12:10
2. 111 Marek Klasovitý ACT-Poriadie Škoda Felícia 28.04/15:41
3. 123 Martin Vydarený Autocrossteam V.R.C Seat Ibiza 29.04/09:41
4. 8 Lukáš Matula Honda Racing Honda Civic 01.05/21:21
5. 106 Dominik Malec ACT-Poriadie Honda Civic 04.05/11:13
6. 12 Lukáš Bízek Honda Racing Honda Civic 04.05/11:13
7. 131 Vladimír Kucman   Škoda Felícia 05.05/22:03
8. 1 Samuel Zubalik Honda Racing Mitsubishi Colt 06.05/22:53
9.          
           
  631 Milan Bežo AK Laugarício Škoda 130 Rapid 29.04/12:46
odhlásený

 

 

 

A 2000          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 546 Jitka Prokipčáková AMS-DRAKKAR Team Peugeot 205 26.04/20:27
2. 217 Jiří Martinek AMS-DRAKKAR Team BMW 26.04/20:27
3. 10 Radovan Adamík AMK Gajary Fiat Bravo 27.04/08:43
4. 15 Michal Knotek AMK Gajary Mitsub.Colt 27.04/08:44
5.   Lukáš Okienka Autokrosaréna Očkov BMW 30.04/12:47
6. 48 Tomáš Pecha Peky Team 48 Honda Mazda MX3 05.05/21:35
7. 206 Štibrany Jozef Jalma Jablonec Opel Tigra 06.05/20:48
8.          
           
  911 Ivan Radulov Auto Vrakovisko Porsche 911 30.04/17:25 odhlásený

 


 

A OPEN          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 666 Radovan Knotek N6K Team Škoda Felícia 27.04/21:36
2. 777 Marek Baláž LumaAuto Renault Clio 02.05/08:13
3. 10 Radovan Adamík AMK Gajary Fiat Bravo 06.05/19:16
4.          
           
           

 

 

 
B 2000  (buggy)          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 10 Radovan Adamík AMK Gajary Raja 01 27.04/08:43 odhlásený
2.          
           
           

 

B OPEN (buggy)          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 112 Patrik Párovský ACT-Poriadie Buggy Audi 30.04/20:24
2. 113 Miroslav Nemec ACT-Poriadie VW Buggy 05.05/13:36
3.          
           
           

 

 

Quad

         
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1.          
2.          
           

 

 

posledná aktualizácia :  10. 04. 2016   o  08:38
Prihlásený jazdci na   10.04.2016  1.KAP  Přibice
Formulár spustený 31.03.2016 o 22:20
Pozn.: Prihlášky sú aktualizované postupne podľa času schválenia administrátorom.

A 1400          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 218 Martin Klačman FENNIX Škoda Felicia 01.04/06:49
2. 007 Štefan Malinovský AMK Gajary Suzuki Switf 01.04/09:50
3. 700 Dušan Klas AMK Gajary Suzuki Switf 01.04/09:50
4. 117 Patrik Kyšták Autocross FENNIX Škoda Felícia 01.04/16:23
5. 22 Roman Šedivý Honda racing Honda civic 01.04/20:02
6.          
           

 

A 1600          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 631 Milan Bežo
Autokrosový klub Laugarício
Trenčín
Škoda 130 31.03/23:10
2. 113 Patrik Blažo Patresko Team VW Golf 2 01.04/06:34
3. 199 Dominik Malec ACT-Poriadie Honda civic 06.04/06:59
4. 131 Vladimír Kucman   Škoda Felícia 09.04/22:48
5.          
           

 

 

 

A 2000          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 10 Radovan Adamík AMK Gajary Fiat Bravo 01.04/09:49
2. 15 Michal Knotek AMK Gajary Mits. Colt 01.04/09:51
3. 546 Jitka Prokipčáková AMS DRAKKAR TEAM Peugeot 205 02.04/08:37
4. 217 Jiří Martinek AMS DRAKKAR TEAM BMW 02.04/19:00
5. 48 Tomáš Pecha Peky team 48 Mazda MX3 05.04/21:30
6. 206 Jozef Štibranyi JALMA Opel Tigra 09.04/14:54
7.          
           

 

 
B 2000  (buggy)          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 10 Radovan Adamík AMK Gajary Raja 01 01.04/09:51
2.          
           

 

 


 

 

Mikulášsky pretek - Autokrosaréna Očkov
( voľný závod )

05. 12. 2015
 

posledná aktualizácia :  05. 12. 2015   o  07:59
Prihlásený jazdci na   05.12.2015
Formulár spustený 19.11.2015 o 23:20
Pozn.: Prihlášky sú aktualizované postupne podľa času schválenia administrátorom.

 

 

1400

  Meno Team Št.číslo Vozidlo Čas prihlásenia
1. Martin Klačman FENNIX 118 Škoda Favorit 20.11.2015/05:42hod
2. Patrik Kyšták FENNIX 117 Škoda Felícia 20.11.2015/18:39hod
3. Dušan Klas AMK Gajary 700 Mazda 121 25.11.2015/13:06hod
4. Pavol Zavadinka ACT-Poriadie 17 Daewoo Tico 27.11.2015/20:38hod
5. Martin Pačin M.Pačin Team 206  Peugeot 205  03.12.2015/13:00hod
 

  6.   Štefan Malinovský    AMk-Gajary    007        Suzuky Swift   

 

1600

  Meno Team Št.číslo Vozidlo Čas prihlásenia
1. Patrik Blažo Blažo Team 113 VW Golf 2 20.11.2015/17:20hod
2. Mira Slany Insane Racing Team 91  Mits. Colt 03.12.2015/13:00hod
3. Richard Joštic Autokrosarena Očkov   Škoda Felícia 03.12.2015/13:30hod
 

 

2000

  Meno Team Št.číslo Vozidlo Čas prihlásenia
1. Jitka Prokipčáková AMS DRAKKAR TEAM 546 Peugeot 205 20.11.2015/06:33hod
2. Tomáš Pecha PEKY TEAM 48 Mazda MX3 21.11.2015/19:07hod
3. Michal Knotek AMK Gajary 15 Mitsubishi Colt 23.11.2015/08:29hod
4. Radovan Adamík AMK Gajary 10 Fiat Bravo 23.11.2015/08:30hod
5. Dominik Malec ACT-Poriadie 99 Honda Civic 27.11.2015/10:25hod
6. Jozef Čech Pneuservis BARO 8 Mitsubishi Colt Gti 30.11.2015/17:55
7. Worek Zdenek W.Zdenek Team 54  Mits.Colt 1,3 03.12.2015/13:00hod

OPEN

 

  Meno Team Št.číslo Vozidlo Čas prihlásenia
1. Milan Blanár ml. Rallye klub Žilina 551 MAZDA 323 03.12.2015/12:54hod
2. Jozef Čech Pneuservis BARO 8 Mitsubishi colt Gti 03.12.2015/13:00hod
3. Radovan Adamík AMK Gajary 10 Fiat Bravo 03.12.2015/13:01hod
 

4.      Richard Joštic           ACA Očkov              49        Škoda Felícia 

 

ZADOKOLKY

  Meno Team Št.číslo Vozidlo Čas prihlásenia
1. Matúš Držík ACT - Poriadie    odhlásený 611 Škoda Rapid 20.11.2015/13:09hod
2. Radomír Plíhal ACT - Poriadie 630 Škoda Rapid 20.11.2015/21:57hod
3. Lukáš Nevidzan Nevidzan Team 104 Škoda 120L 22.11.2015/20:27hod
4. Milan Bežo Autocrossový team TREBETRA 631 ŠKODA Rapid 28.11.2015/20:32hod

 


 

 Prihlasovací  formulár spustený 
 

 
 
 
 
 
Ako vypísať prihlášku ?
príklad:   Na vyhlásenie sa chce prihlásiť jazdec Vladimír Pražienka, jeho jeden mechanik Jožo a jeden kamarát Fero
 
Prihlášku vypíše takto :
jazdec :   Vladimír Pražienka
počet zúčastnených osôb (spolu) :   3 
Email :     vl.pra@ggmlal.sk
Telefón : 0909 123 456
 
 
 
Neprihlasujte sa takto :
jazdec :   Jožko Ferdinand
počet zúčastnených osôb (spolu) :  18    ( v skupine aj ďalších 6 jazdcov o ktorý však nebudeme vedieť )
 
Len pre prihlásených jazdcov budú pripravené náležité ocenenia ( poháre, medaile, pamätné listy, ... )
Jazdci, ktorý by sa chceli zúčastniť, ale nebudú vedieť na 100% či to s akéhokoľvek časového dôvodu stihnú, nech volajú AutokrosAréna Očkov - 0940 886 648 (dohoda)

 

Uzávierka prihlášok : 10.11.2015 (do 20:00)

 

http://autokrosarena.sk/kap/prihlasovaci-formular

 
 
 
 

 

Autokros KAP Přibice (CZ)
27. 09. 2015

 

posledná aktualizácia :  27. 09. 2015   o  08:31
Prihlásený jazdci na   27.09.2015
Formulár spustený 10.09.2015 o 10:00
Pozn.: Prihlášky sú aktualizované postupne podľa času schválenia administrátorom.

 
A 1400          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 700 Dušan Klas AMK Gajary Mazda 121 1009/1142
2. 007 Štefan Malinovský AMK Gajary Suzuki Swift 1009/1149
3. 4 Tomáš Mizerák ACT-Poriadie Mitsubishi Colt 1009/1416
4. 118 Martin Klačman FENNIX Škoda Favorit 1109/0507
5. 762 Peter Pastorek Pasťo Team Mitsubishi Colt 1209/2240
6. 16 Roman Šedivý Honda Racing Honda Civic 2409/2006
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
           

 

A 1600          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 99 Dominik Malec ACT-Poriadie Honda Civic 1009/1054
2. 15 Michal Knotek AMK Gajary Honda Civic odhlásený 1009/1143
3. 26 Jozef Libuša AMK Sekule Honda Civic 2209/1829
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
           
           
           

 

 

 

A 2000          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 546 Jitka Prokipčáková AMS Drakkar Team Peugeot 205 1009/1009
2. 10 Radovan Adamík st. AMK Gajary Honda CRX 1009/1141
3. 8 Jozef Čech  Pneuservis BARO Mitsubishi Colt Gti 1009/2130
4. 224 Kuba Šara     1109/1716
5. 15 Michal Knotek AMK Gajary Mitsubishi Colt 1809/1552
6. 44 Marián Šimkovič AMK Sekule VW Golf MK1 2209/1830
7. 111 Jozef Štibrány Jalma Jablonec Opel Tigra 2609/1653
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
           

 


 

A OPEN          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 99 Dominik Malec ACT-Poriadie Honda Civic 1009/1055
2. 8 Jozef Čech Pneuservis BARO Mitsubishi Colt Gti 1009/2131
3. 10 Radovan Adamík st. AMK Gajary Honda CRX 1909/0926
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
           


 

B 2000  (buggy)

         
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 112 Patrik Párovský ACT-Poriadie Buggy Škoda 1009/1921
2. 113 Miroslav Nemec ACT-Poriadie Buggy Audi 1009/1923
3. 10 Radovan Adamík ml. Raja Racing Team Raja 01 1909/1027
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
20.          

 

B OPEN (buggy)          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1.          
2.          
3.          
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
           

 

 



 

Autokros KAP Sekule
29. 08. 2015

 

posledná aktualizácia :  26 08. 2015   o  21:31
Prihlásený jazdci na   29.08.2015
Formulár spustený 12.08.2015 o 21:00
Pozn.: Prihlášky sú aktualizované postupne podľa času schválenia administrátorom.

 
A 1400          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 700 Dušan Klas AMK Gajary Mazda 121 1208/1959
2. 007 Štefan Malinovský AMK Gajary Suzuky Swift 1208/2000
3. 118 Martin Klačman Autocross FENNIX Škoda Favorit 1508/0651
4. 17 Adrián Zavadinka ACT-Poriadie Daewoo Tico 2808/1307
5. 762 Peter Pastorek Pasťo Team Mitsubishi Colt 2508/2156
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
           

 

A 1600          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 15 Michal Knotek AMK Gajary Honda Civic 1208/2001
2. 118 Marek Palkovič Pneuservis BARO Toyota Corolla Gti 1308/0903
3. 99 Dominik Malec ACT-Poriadie Honda Civic 1708/1034
4. 26 Jozef Libuša AMK Sekule Honda Civic 1708/1813
5. 8 Jozef Čech Pneuservis BARO Mitsubishi Colt 2608/1557
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
           
           
           

 

 

 

A 2000          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 10 Radovan Adamík AMK Gajary Honda CRX 1208/1958
2. 8 Jozef Čech Pneuservis BARO Mitsubishi Colt Gti 1308/0723
3. 224 Kuba Šara Šara Team Opel Calibra 1308/1337
4. 546 Jitka Prokipčáková AMS Drakkar Team Peugeot 205 1708/0827
5. 44 Marian Šimkovič AMK Sekule VW Golf MK1 1708/1812
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
           

 


 

A OPEN          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 10 Radovan Adamík AMK Gajary Honda CRX 2408/1307
2. 12 Štefan Jankovič Pneuservis BARO ......... 2508/0904
3. 8 Jozef Čech Pneuservis BARO Mitsubishi Colt 2608/1903
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
           


 

B 2000  (buggy)

         
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1.          
2.          
3.          
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
20.          

 

B OPEN (buggy)          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1.          
2.          
3.          
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
           

 

 


 

Autokros KAP Gajary

01. 08. 2015
 

posledná aktualizácia :  31. 07. 2015   o  21:19
Prihlásený jazdci na   01.08.2015
Formulár spustený 18.07.2015 o 16:00
Pozn.: Prihlášky sú aktualizované postupne podľa času schválenia administrátorom.

 
A 1400          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 700 Dušan Klas AMK Gajary Mazda 121 1607/1435
2. 007 Štefan Malinovský AMK Gajary Suzuki Swift 1607/1435
3. 116 Tomáš Kôpka Autocross Topolčany VW Polo 1607/1522
4. 4 Tomáš Mizerák ACT-Poriadie Mitsubishi Colt 1607/1548
5. 118 Martin Klačman Autocross Topolčany Škoda Favorit 1707/0653
6. 762 Peter Pastorek Pasťo Team Mitsubishi Colt 2207/0721
7. 111 Jozef Štibrány Jalma Opel Tigra 3007/1308
8. 567 Ján Rehuš Autocross team W.R.C. Škoda Felícia 3007/2220
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
           

 

A 1600          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 15 Michal Knotek AMK Gajary Honda Civic 1607/1434
2. 125 Miroslav Kmeť Autocross Topolčany Škoda Felícia 1607/1523
3. 12 Štefan Jankovič Pneuservis BARO Mitsubishi Colt Gti 1607/2046
4. 118 Marek Palkovič Pneuservis BARO Toyota Corolla GTi 1907/2122
5. 99 Dominik Malec ACT-Poriadie Honda Civic 2707/1604
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
           
           
           

 

 

 

A 2000          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 10 Radovan Adamík st. AMK Gajary Honda CRX 1607/1434
2. 8 Jozef Čech Pneuservis BARO Mitsubishi Colt Gti 1607/1436
3. 546 Jitka Prokipčáková AMS Drakkar Team Peugeot 205 1607/1757
4. 44 Marian Šimkovič AMK Sekule VW Golf MK1 1707/1829
5. 224 Jakub Šara Šara Team Opel Calibra 1807/0943
6. 98 Michal Prachar Motorsport-Línek Mazda MX3 2607/1241
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
           

 


 

A OPEN          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 8 Jozef Čech Pneuservis BARO Mitsubishi Colt Gti 1607/2046
2. 12 Štefan Jankovič Pneuservis BARO Mitsubishi Colt Gti 1607/2047
3. 10 Radovan Adamík st. AMK Gajary Honda CRX 1707/1139
4. 26 Róbert Kužlík   Seat Ibiza Cupra 2.0 1907/1941
5. 99 Dominik Malec ACT-Poriadie Honda Civic 2707/1607
6. 15 Stanislav Knotek AMK Gajary Mitsubishi Colt GTi 2907/2141
7. 4 Miroslav Majzún AMK Sekule Audi A4 3107/1836
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
           


 

B 2000  (buggy)

         
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1.          
2.          
3.          
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
20.          

 

B OPEN (buggy)          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1.          
2.          
3.          
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
           

 

 



 

Autokros KAP Očkov
11. 07. 2015

 

posledná aktualizácia :  10. 07. 2015   o  21:24
Prihlásený jazdci na   11.07.2015
Formulár spustený 29.06.2015 o 09:00
Pozn.: Prihlášky sú aktualizované postupne podľa času schválenia administrátorom.

 
A 1400          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 116 Tomáš Kôpka Autocross Topolčany VW Polo 2906/0920
2. 611 Matúš Držík ACT-Poriadie Škoda Rapid 2906/1514
3. 700 Dušan Klas AMK Gajary Mazda 121 2906/2034
4. 118 Martin Klačman Autocross Topolčany Škoda Favorit 2906/2048
5. 4 Tomáš Mizerák ACT-Poriadie Mitsubishi Colt 2906/2228
6. 17 Pavol Zavadinka ACT-Poriadie Daewoo Tico 0107/0840
7. 007 Štefan Malinovský AMK Gajary Suzuky Swift 0307/1454
8. 762 Peter Pastorek Pasťo Team Mitsubishi Colt 0607/1244
9. 567 Ján Rehuš V.R.C. AutocrossTeam Škoda Felícia 0807/1254
10.          
           
           

 

A 1600          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 125 Miroslav Kmeť Autocross Topolčany Škoda Felícia 2906/0920
2. 117 90 Juraj Semír Kossi Hukot Motorsport VW Golf 2906/0958
3. 99 Dominik Malec ACT-Poriadie Honda Civic 2906/1349
4. 15 Michal Knotek AMK Gajary Honda Civic 2906/2035
5. 102 Robert Burgel Autocross Topolčany VW Golf 2 0107/1531
6. 804 Roman Kopál RMT Racing Team Škoda Felícia 0907/2337
7. 1 Vladimír Kucman Autokross Team Kanianka Škoda Favorit 1007/1812
8. 26 Jozef Libuša AMK Sekule Honda Civic  
9.          
           

 

A 2000          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 224 Jakub Šara AMS Drakkar Team Opel Calibra 2906/1303
2. 10 Radovan Adamík st. AMK Gajary Honda CRX 2906/1510
3. 8 Jozef Čech Pneuservis BARO Mitsubishi Colt 2906/1534
4. 38 Michal Augustín Autokrosaréna Očkov Honda CRX 0407/1841
5. 546 Jitka Prokipčáková AMS Drakkar Team Peugeot 205 0507/1842
6. 801 Jakub Simko DMJ-klima Autocross Team Fiat Bravo 0907/1435
7. 802 Marián Jozef Dubovy DMJ-klima Autocross Team Fiat Bravo 0907/1436
8. 803 Jozef Rudenko DMJ-klima Autocross Team Fiat Bravo 0907/1437
9. 814 Daniel Dubovy DMJ-klima Autocross Team Renault Clio 0907/1438
10. 998 Michal Beno Autokrosaréna Očkov Toyota Celica 1007/0718
11.          
           


 

A OPEN          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 10 Radovan Adamík st. AMK Gajary Honda CRX 0707/2158
2. 998 Richard Joštic Autokrosaréna Očkov Toyota Celica 0707/2159
3. 8 Jozef Čech Pneuservis BARO Mitsubishi Colt 0907/1021
4. 99 Dominik Malec ACT-Poriadie Honda Civic  
5.          
           

 

B 2000  (buggy)

         
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 10 Radovan Adamík ml. AMK Gajary Raja-01 odhlásený
2906/2036
2.          
3.          
           

 



 

Autokros KAP + MAMČRA - Přerov
27. 06. 2015

 

posledná aktualizácia :  26. 06. 2015   o  23:00
Prihlásený jazdci na   27.06.2015
Formulár spustený 09.06.2015 o 00:30
Pozn.: Prihlášky sú aktualizované postupne podľa času schválenia administrátorom.

 
A 1400          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 118 Martin Klačman Autocross Topolčany Škoda Favorit 1006/0555
2. 007 Štefan Malinovský AMK Gajary Suzuki Swift 1006/0743
3. 700 Dušan Klas AMK Gajary Mazda 121 1006/0745
4. 116 Tomáš Kôpka Autocross Topolčany VW Polo 1706/1147
5. 410 Andrej Turanský Autocross Topolčany Honda Civic 1.4 2006/1902
6. 762 Peter Pastorek Pasťo Team Mitsubishi Colt 2006/1610
7.          
           

 

A 1600          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 111 Marek Klasovitý AutoCrossTeam-Poriadie Škoda Felícia 0906/0840
2. 99 Dominik Malec AutoCrossTeam-Poriadie Honda Civic 0906/1715
3. 423 Kristián Šuhajda Veľké Uherce VW Polo 1606/2310
4. 125 Miroslav Kmeť Autocross Topolčany Škoda Felícia 1706/1148
5. 162 Vladimír Maršala Autocross Topolčany Seat Ibiza 2006/0907
6. 137 Jozef Borík Autocross Topolčany VW Golf 2 2006/0908
7. 771 Adrian Wollmuth Wollmuth Team Fiat Bravo 1.6 2106/1005
8. 333 Denis Balicki Renault Racing Renault Clio 2406/1927
9. 183 Peter Plevka Peter Plevka Honda CRX 2506/1851
10. 26 Jozef Libuša AMK Sekule Honda 1600 2606/2142
11.          
           
  604 Adam Viskup AutoCrossTeam-Poriadie Škoda 120 odhlásený 1106/1203
           

 

 

 

A 2000          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 546 Jitka Prokipčáková AMS DRAKKAR TEAM Peugeot 205 0906/1643
2. 8 Jozef Čech Pneuservis BARO Mitsubishi Colt 0906/1905
3. 10 Radovan Adamík AMK Gajary Honda CRX 1006/0742
4. 224 Kuba Šara AMS DRAKKAR TEAM Opel Calibra 1606/1217
5. 899 Miroslav Klč AutoCrossTeam-Poriadie Opel Astra 2306/2005
6. 247 Samuel Ondruška Autocross Topolčany VW Golf 2 2506/1248
7.          
           

 


 

A OPEN          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 561 Michal Tóth V&M Team Škoda Fábia 0906/1648
2. 325 Michal Jánoš AutoCrossTeam-Poriadie Audi S2 2606/1453
3.          
           


 

B 2000  (buggy)

         
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 112 Patrik Párovský AutoCrossTeam-Poriadie Škoda Buggy 0906/1413
2. 10 Radovan Adamík AMK Gajary Raja-01 1006/0744
3. 73 Dušan Jankovích AC3R Prietrž Seat Buggy 1206/1156
4. 113 Miroslav Nemec AutoCrossTeam-Poriadie Audi Buggy 1406/1647
5.          
           

 

B OPEN (buggy)          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1.          
2.          
3.          
           

 



 

Autokros KAP - Očkov
06. 06. 2015

 

posledná aktualizácia :  04. 06. 2015   o  23:09
Prihlásený jazdci na   06.06.2015
Formulár spustený 11.05.2015 o 23:00
Pozn.: Prihlášky sú aktualizované postupne podľa času schválenia administrátorom.

 
A 1400          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 116 Tomáš Kôpka Autocross Topolčany VW Polo 1105/2213
2. 700 Dušan Klas AMK Gajary Mazda 121 1205/0818
3. 007 Štefan Malinovský AMK Gajary Suzuki Swift 1205/0819
4. 118 Martin Klačman Autocross Topolčany Škoda Favorit 1305/0618
5. 4 Tomáš Mizerák ACT-Poriadie Mitsubishi Colt 1905/2109
6. 762 Peter Pastorek Pasťo Team Mitsubishi Colt 2805/2024
7. 17 Pavol Zavadinka ACT-Poriadie Daewoo Tico 0106/2214
8. 611 Matúš Držík ACT-Poriadie Škoda Rapid 0206/1601
9. 90 Dávid Borcha   Škoda Felícia 1.3 0306/1940
10.          
11.          
           
  129 Dominika Halová Autocross Topolčany Alfa Romeo odhlásená 1105/2214

 

A 1600          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 125 Miroslav Kmeť Autocross Topolčany Škoda Felícia 1105/2215
2. 15 Michal Knotek AMK Gajary Honda Civic 1205/0817
3. 12 Štefan Jankovič Pneuservis BARO Mitsubishi Colt 2705/1013
4. 26 Jozef Libuša AMK Sekule Honda 1600 2905/1011
5. 410 Andrej Turanský Autocross Topolčany Honda Civic 0406/1934
6.          
           
  117 Juraj Kossi Autocross Topolčany Škoda Felícia odhlásený 1105/2214

 

 

 

A 2000          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 10 Radovan Adamík st. AMK Gajary Honda CRX 1205/0815
2. 8 Jozef Čech PneuservisBaro Mitsubishi Colt 1805/2156
3. 546 Jitka Prokipčáková AMS Drakkar Team Peugeot 205 1905/1132
4. 224 Jakub Šara AMS Drakkar Team Opel Calibra 2405/2238
5.          
           

 


 

A OPEN          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 777 Marek Baláž Luma Auto Renault Clio odhlásený 1605/1728
2. 10 Radovan Adamík AMK Gajary Honda CRX 2905/1723
3. 8 Jozef Čech  Pneuservis BARO Mitsubishi Colt 2905/1723
4. 90 Richard Joštic Autokrosaréna Očkov Škoda Felícia 0106/2158
5. 666 Radovan Knotek N6K Team  ... 0106/2223
6.          
           


 

B 2000  (buggy)

         
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 10 Radovan Adamík ml. AMK Gajary Raja-01 1205/0816
2.          
3.          
           

 

B OPEN (buggy)          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1.          
2.          
3.          
           

 

Autokros KAP+MMM - Přibice
03. 05. 2015

 

posledná aktualizácia :  01. 05. 2015   o  18:43
Prihlásený jazdci na   03.05.2015
Formulár spustený 21.04.2015 o 21:20
Pozn.: Prihlášky sú aktualizované postupne podľa času schválenia administrátorom.

 
A 1400          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 129 Dominika Halová Autocross Topolčany Alfa Romeo 2104/2207
2. 116 Tomáš Kôpka Autocross Topolčany VW Polo 2104/2208
3. 007 Štefan Malinovský AMK Gajary Suzuky Swift 2204/0811
4. 700 Dušan Klas AMK Gajary Mazda 121 2204/0812
5. 118 Martin Klačman Autocross Topolčany Škoda Favorit 2204/2054
6. 762 Peter Pastorek Pasťo Team Mitsibishi Colt 3004/2230
7. 4 Tomáš Mizerák ACT-Poriadie Mitsubishi Colt 0105/1617
8.          
           
  743 Andrej Turanský Autocross Topolčany Alfa Romeo 145 2704/2140 odhlásený

 

A 1600          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 125 Miroslav Kmeť Autocross Topolčany Škoda Felícia 2104/2209
2. 117 Juraj Kossi Autocross Topolčany Škoda Felícia 2104/2210
3. 15 Michal Knotek AMK Gajary Honda Civic 2204/0810
4. 137 Jozef Borík Autocross Topolčany VW Golf2 3004/1818
5.          
           

 

 

 

A 2000          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 8 Jozef Čech Pneuservis BARO Mitsubishi Colt Gti 2204/0119
2. 546 Jitka Prokipčíková AMS Drakkar Team Peugeot 205 2204/0643
3. 10 Radovan Adamík st. AMK Gajary Honda CRX 2204/0808
4. 224 Jakub Šara AMS Drakkar Team Opel Calibra 2604/1702
5. 803 Jozef Rudenko DMJ-klima autocross team Fiat Bravo 3004/1809
6. 802 Marián Dubový DMJ-klima autocross team Fiat Bravo 3004/1810
7. 814 Daniel Dubový DMJ-klima autocross team Renault Clio 3004/1811
8. 801 Jakub Šimko DMJ-klima autocross team Fiat Bravo 0105/1210
9.          
           

 


 

A OPEN          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 561 Michal Tóth V&M Team Škoda Fábia 2704/1913
2. 777 Marek Baláž LumaAuto Renault Clio 0105/0945
3.          
           


 

B 2000  (buggy)

         
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 10 Radovan Adamík ml. AMK Gajary Raja-01 2204/0809
2.          
3.          
           

 

B OPEN (buggy)          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1.          
2.          
3.          
           

 

 


 

Autokros KAP+MAMČRA - Veľké Uherce
18. 04. 2015

 

posledná aktualizácia :  17. 04. 2015   o  14:29
Prihlásený jazdci na   18.04.2015
Formulár spustený 03.03.2015 o 14:00
Pozn.: Prihlášky sú aktualizované postupne podľa času schválenia administrátorom.

 
A 1400          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 116 Tomáš Kôpka Autocross Topolčany VW Polo

0303/1630

2. 129 Dominika Halová Autocross Topolčany Alfa Romeo 0303/1631
3. 007 Štefan Malinovský AMK Gajary Suzuki Swift 0403/0931
4. 700 Dušan Klas AMK Gajary Mazda 121 0403/0934
5. 118 Martin Klačman Autocross Topolčany Škoda Favorit 0503/0637
6. 4 Tomáš Mizerák AutoCrossTeam-Poriadie Mitsubishi Colt 0903/1619
7. 20 Dominik Trhan Dominik Team Škoda Felicia 2403/2313
8. 762 Peter Pastorek Pasťo Team Mitsubishi Colt 0304/0948
9. 202 Martin Šindelek Autocross Team Hulín Škoda Favorit 0704/1904
10. 201 David Černý Autocross Team Hulín Škoda Favorit 1304/2126
11. 1 Vladimír Kucman Kucman Team Škoda Favorit 1304/2305
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
  611 Matúš Držík AutoCrossTeam-Poriadie Škoda Rapid odhlásený   0503/2112

 

A 1600          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 117 Juraj Kossi Autocross Topolčany Škoda Felícia 0303/1630
2. 125 Miroslav Kmeť Autocross Topolčany Škoda Felícia 0303/1633
3. 137 Jozef Borík Autocross Topolčany VW Golf 2 0303/2107
4. 162 Vladimír Maršala Autocross Topolčany Seat Ibiza 0303/2202
5. 15 Michal Knotek AMK Gajary Honda Civic 0403/0927
6. 99 Dominik Malec AutoCrossTeam-Poriadie Honda Civic 0503/1434
7. 194 Vladimír Vallo Vallo Racing Team Fiat Punto 0503/2130
8. 804 Bohuslav mahony Dreveny Autocross Topolčany Škoda Felícia 1503/1927
9. 173 Martin Veróny Verdy Maťo Team Škoda 100  2303/2128
10. 601 Vladimír Praženica Pražo Team Škoda Felícia 2603/2041
11. 410 Richard Tóth RŠ Racing Team Škoda Felícia 0804/1818
12. 810 Patrik Purš JAP Racing Honda CRX 1304/1222
13. 809 Jaroslav Purš JAP Racing Honda CRX 1304/1223
14. 813 Pavol Gazdík JAP Racing Honda CRX 1304/1224
15. 411 Filip Chochula Autocross Topolčany Mitsubishi Colt 1304/2026
16. 103 Peter Plevka Peter Plevka Honda CRX 1604/2215
17.          
  423 Kristián Šuhajda Veľké Uherce VW Polo odhlásený  0904/2155
  8 Jozef Čech Pneuservis BARO Mitsubishi Colt Gti odhlásený  0703/0744
  38 Michal Augustín Autokrosaréna Očkov Honda CRX odhlásený  0303/2112

 

 

 

A 2000          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 247 Samuel Ondruška Autocross Topolčany VW Golf GTI 0303/1837
2. 10 Radovan Adamík st. AMK Gajary Honda CRX 0403/0929
3. 224 Jakub Šara AMS DRAKKAR Team Opel Calibra 0603/2249
4. 8 Jozef Čech Pneuservis BARO Mitsubishi Colt Gti 0703/0745
5. 546 Jitka Prokipčáková AMS DRAKKAR Team Peugeot 205 0703/1014
6. 207 Ivan Bartoš  SPORTSCARS VW Golf 1203/1707
7. 403 Roman Vávra Vasport racing team Mazda MX3 0804/1842
8. 811 Miroslav Klč AutoCrossTeam-Poriadie Opel Astra 1304/2036
9. 814 Daniel Dubový DMJ-klima AutocrossTeam Renault Clio 1504/1417
10. 802 Marián Dubový DMJ-klima AutocrossTeam Fiat Bravo 1504/1418
11. 803 Jozef Rudenko DMJ-klima AutocrossTeam Fiat Bravo 1504/1419
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
  998 Michal Beno Autokrosaréna Očkov Toyota Celica odhlásený  0703/1255

17.04.2015 z dôvodu nesprávneho výberu skupiny bolo š.č. 401 preradené z A 2000 do A OPEN podľa času podania prihlášky.
 


 

A OPEN          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 360 Michal Tóth V&M Team Škoda Fábia 0403/2110
2. 635 Adrián Zachar Vetroplach racing team BMW E36 Compact 1603/1856
3. 501 Pavel Vávra Vasport racing team Mazda 323 Gts 4x4 2203/1745
4. 401 Lukáš Vávra Vasport racing team Mazda 323 Gts 1.8t 2203/1747
5. 560 Branislav Adamík Adamík Team Mitsubishi Evo VI 1204/0823
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
  777 Marek Baláž LumaAuto s.r.o. Renault Clio  odhlásený  1504/1144


 

B 2000  (buggy)

         
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 112 Patrik Párovský AutoCrossTeam-Poriadie Škoda 136 0303/2035
2. 10 Radovan Adamík AMK Gajary Raja-01 0403/0936
3. 71 Mgr. Milan Rýzek Brainstorm racing team Orca 02-15 1304/1524
4. 113 Miroslav Nemec AutoCrossTeam-Poriadie VW 1600 1504/2133
5. 73 Dušan Jankovích AC3R Prietrž Seat Buggy 1604/0047
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
20.          

 

B OPEN (buggy)          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1.          
2.          
3.          
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
  762  92 Vladimír Pražienka AutoCrossTeam-Poriadia Tatra 3.5 Quattro odhlásený   0403/1032
 

 

Mikulášsky pretek - Očkov
6. 12. 2014

voľný závod ( nebodovaný do KAP ) 
( komplet sériové autá - bez akýchkoľvek úprav )

voľný závod ( nebodovaný do KAP ) 
 
 
 

 

16 prihlásených jazdcov na Mikulášsky pretek v Očkove, takže pretek sa ide podľa plánu.
 
Na štvrtok a piatok už nehlásia daždivé počasie.
V sobotu sa na niektorých miestach ešte môžu vyskytnúť prehánky.
 
Prúdiaci juho-východný vietor (štvrtok-piatok) dráhu troška prefúkne a mohlo by to byť celkom dobre zjazdné.
 

 

posledná aktualizácia :  05. 12. 2014  o  23:51
Prihlásený jazdci na Mikulášsky Autokros  06.12.2014
Formulár spustený 27.11.2014 o 10:00
Pozn.: Prihlášky sú aktualizované podľa času schválenia administrátorom.

 

 
Sériovky OPEN          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 112 Patrik Párovský ACT-Poriadie Suzuki Swift GTI
2. 888 Libor Nesnadný N6K Team *  
3. 777 Juraj Kubinec N6K Team *  
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          

 

Juniori  do 1600ccm, do 18rokov          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 611 Matúš Držík ACT-Poriadie Škoda Rapid
2. 15 Michal Knotek AMK Gajary Honda Civic  
3. 18  Uhlík Autokrosarena Očkov Škoda Favorit  
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          

 

 
do 1400 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 129 Tomáš Kôpka AUTOCROSS DOMINATOR ŠKODA FELICIA  
2. 17 Pavol Zavadinka ACT-Poriadire Daewoo Tico  
3. 630 Radomír Plíhal ACT-Poriadie Škoda Rapid odhlásený
4. 611 Marek Klasovitý ACT-Poriadie Škoda Rapid
5. 218 Martin Klačman FENNIX Škoda Favorit  
6.        
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 

do 1600 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 125 Miroslav Kmeť AUTOCROSS DOMINATOR ŠKODA FELICIA odhlásený
2. 1 Lukáš Kôpka AUTOCROSS DOMINATOR Fiat Uno  
3. 99 Dominik Malec ACT-oriadie Honda Civic  
4. 137 Jozef Borík Autocross Topoľčany VW Golf 2
5. 350 Vladimír Maršala Autocross Topoľčany Škoda Felícia  
6. 111 Marek Klasovitý ACT-Poriadie Škoda Felícia
7. 999 Michal Augustín Autokrosaréna Očkov Honda CRX  
8. 115 Robert Burgel Autocross Dominator Peugeot 106  
9. 604 Adam Viskup ACT-Poriadie Škoda 120  
10.          

 

 

do 2000 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 10 Radovan Adamík AMK Gajary Honda CRX  
2. 8 Jozef Čech Pneuservis BARO Mitsubishi Colt  
3. 164 Vladimír Pražienka ACT-Poriadie Škoda Felícia  
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 

4x4 + OPEN          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 666 Radovan Knotek N6K Team Audi 80  
2. 199 Richard Jopštic Autokrosaréna Škoda Felícia   
3.          
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          

 


 

Autokros KAP - Gajary
 

posledná aktualizácia :  24. 10. 2014  o  22:08
Prihlásený jazdci na  Autokros KAP - Gajary 25.10.2014
Formulár spustený 19.00.2014 o 19:45
Pozn.: Prihlášky sú aktualizované podľa času schválenia administrátorom.

 

Juniori  do 1600ccm, do 18rokov          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 15 Michal Knotek AMK Gajary Honda Civic
2. 743 Andrej Turanský VeturanTeam Alfa Romeo  
3.          
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          

 

 
do 1400 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 624 Luboš Nagy Bemitrans Škoda 120  
2. 007 Štefan Malinovský AMK Gajary Suzuki Swift  
3. 700 Dušan Klas AMK Gajary Mazda 121  
4. 129 Tomáš Kôpka Dominator Škoda Felícia 1.3
5. 112 Patrik Párovský ACT-Poriadie Suzuki Swift  
6.        
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 

do 1600 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 118 Marek Palkovič Pneuservis Baro Toyota Corolla  
2. 8 Jozef Čech AMK Gajary Mitsubishi Colt  
3. 99 Dominik Malec ACT-Poriadie Honda Civic  
4.        
5.          
6.        
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 

do 2000 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 10 Radovan Adamík AMK Gajary Honda CRX  
2. 12 Štefan Jankovič Pneuservis Baro Mitsubishi Colt  
3. 222 Juraj Dzurec Odťahovka Dzurec VW Golf  
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 

4x4 + OPEN          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 614 Vladimír Pražienka ACT-Poriadie Škoda 105  
2. 15 Stanislav Knotek AMK Gajary Honda CRX  
3. 777 Marek Baláž Lumaauto s.r.o. Renault Clio  
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          

 


 

Autokros KAP - Přibice (CZ)
 

posledná aktualizácia :  11. 10. 2014  o  15:36
Prihlásený jazdci na  Autokros KAP - Přibice 12.10.2014
Formulár spustený 25.09.2014 o 15:0015
http://www.amkivan.cz/
8. závod 9-dielneho seriálu KAP 2014  sa pôjde v ČR v areáli AMK Ivaň (  obec Přibice )

 

Juniori  do 1600ccm, do 18rokov          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 15 Michal Knotek AMK Gajary Honda Civic
2. 743 Anderj Turanský Veturan Team Alfa Romeo  
3. 767 Janka Turanska Veturan Team Alfa Romeo  
4. 762 Peter Pastorek Pasťo-Team Mitsubishi Colt odhlásený
5. 17 Adrián Zavadinka ACT-Poriadie Daewoo Tico  
6.          
7.          
8.          
9.          

 

 
do 1400 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 700 Dušan Klas AMK Gajary Mazda 121  
2. 624 Luboš Nagy Bemitrans Škoda 120  
3. 112 Patrik Párovký ACT-Poriadie Suzuki swift  
4. 4 Tomáš Mizerák ACT-Poriadie Mitsubishi Colt
5. 007 Štefan Malinovský AMK Gajary Suzuki Swift  
6.        
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 

do 1600 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 8 Jozef Čech Pneuservis BARO Mitsubishi Colt Gti  
2. 777 Marek Balaz LumaAuto Mitsubishi Colt  
3. 99 Dominik Malec ACT-Poriadie Honda Civic  
4. 111 Marek Klasovitý ACT-Poriadie Škoda Felícia
5.          
6.        
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 

do 2000 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 10 Radovan Adamík AMK Gajary Honda CRX  
2. 222 Juraj Dzurec Odťahovka-Dzurec VW Golf  
3. 12 Štefan Jankovič Pneuservis Baro Mitsubishi Colt  
4. 18 Branislav Totka Motorsport Línek Mazda MX-3  
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 

4x4 + OPEN          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 666 Radovan Knotek N6K Team AUDI  
2. 614 Vladimír Pražienka ACT-Poriadie Opel Senátor 2.3TD  
3. 325 Michal Jánoš ACT-Poriadie Audi S2  
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 


 

Autokros KAP - Přerov

Pravidlá AMČRA sú viacmenej rovnaké s pravidlamy KAP.
Hlavný rozdiel je v rozdelený a bodobný rozjázd.


Závod sa pôjde podľa pravidiel a časového harmonogramu AMČRA
Umiestnenie jazdcov na štartovný rošt - postupne podľa poradia prihlásenia sa !
( štartovné rady sa počas rozjázd posúvajú, takže každý bude štartovať s každej rady )
1.rozjazda, 2.rozjazda, 3.rozjazda - na body
Semifinále - umiestnenie na štart podľa bodov z rozjázd
Finále - umiestnenie na štart podľa výsledkov zo semifinále
Bodovanie a výsledky budú samostatne s každého seriálu. 


Technické predpisy podľa AMČRA
Súťažné pravidlá podľa AMČRA

 

Tento pretek sa bude konať podľa pravidiel a časového harmonogramu AMČRA.

Umiestnenie jazdcov na štartovný rošt bude postupne podľa poradia prihlásenia sa !!


 

posledná aktualizácia :  04. 09. 2014  o  15:28
Prihlásený jazdci na  Autokros KAP - Přerov 06.09.2014
Formulár spustený 24.08.2014 o 21:00

Zoznam jazdcov KAP a AMČRA spolu TU

 

Juniori  do 1600ccm, do 18rokov          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 17 Adrián Zavadinka ACT-Poriadie Daewoo Tico
2. 743 Andrej Turanský Veturan Team Alfa Romeo  
3. 767 Janka Turanská Veturan Team Alfa Romeo  
4. 15 Michal Knotek AMK Gajary Honda Civic  
5. 762 Peter Pastorek Pasťo-team Mitsubishi Colt  
6.          
7.          
8.          
9.          

 

 
do 1400 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 700 Dušan Klas AMK-Gajary Mazda 121  
2. 112 Patrik Párovský ACT-Poriadie Suzuki Swift  
3. 624 Ľuboš Nagy Bemitrans Škoda 120  
4. 767 Ján Rehuš AutoCross Team VRC Škoda Felícia
5.          
6.        
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 

do 1600 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 777 Marek Baláž LumaAuto Mitsubishi Colt  
2. 162 Vladimír Maršala AutocrossTopoľčany Seat Ibiza  
3. 111 Marek Klasovitý ACT-Poriadie Škoda Felícia  
4. 146 Andrej Cabaj AutocrossTopoľčany Ford Fiesta
5. 99 Dominik Malec ACT-Poriadie Honda Civic  
6. 8 Jozef Čech Pneuservis Baro Mitsubishi Colt
7. 192 Miroslav Vallo Vallo Racing Team Fiat Bravo  
8. 604 Viskup Adam ACT-Poriadie Škoda 120  
9.          
10.          

 

 

do 2000 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 10 Radovan Adamík AMK Gajary Honda CRX  
2. 12 Štefan Jankovič Pneuservis Baro Mitsubishi Colt  
3. 222 Juraj Dzurec Odťahovka Dzurec VW Golf  
4. 802 Daniel Dubový DMJ-klima Autocross Team Renault Clio  
5. 803 Jozef Rudenko DMJ-klima Autocross Team Fiat Bravo  
6. 247 Samuel Ondruška AutocrossTopoľčany VW Golf2  
7. 18 Branislav Totka Motorsport-Línek Mazda MX3  
8.          
9.          
10.          

 

 

4x4 + OPEN          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 614 Vladimír Pražienka ACT-Poriadie Opel Senátor 2.3 TD  
2. 360 Michal Tóth V&M Team Fabia 2.0T 4x4  
3. 666 Radovan Knotek N6K-Team Audi 80  
4. 325 Michal Jánoš ACT-Poriadie Audi S2  
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          

 


 

 

Autokros Sekule
 

posledná aktualizácia :  23. 08. 2014  o  06:30
Prihlásený jazdci na  Autokros - Sekule 23.08.2014
 

 

Juniori  do 1600ccm, do 18rokov          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 15 Michal Knotek AMK Gajary Honda Civic
2. 743 Andrej Turanský Veturan Team Alfa Romeo  
3. 767 Janka Turanská Veturan team Alfa Romeo  
4. 17 Adrián Zavadinka ACT-Poriadie Daewoo Tico  
5. 98 Michal Prachár Motorsport-línek Nissan Sunny  
6.          
7.          
8.          
9.          

 

 
do 1400 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 007 Štefan Malinovský AMK Gajary Suzuki Swift  
2. 700 Dušan Klas AMK Gajary Mazda 121  
3. 567 Ján Rehuš Autocross Team VRC Škoda Felícia  
4.        
5.          
6.        
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 

do 1600 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 101 Erik Drinka RC Borský Mikuláš Mitsubishi Colt  
2. 8 Jozef Čech Pneuservis BARO Mitsubishi Colt  
3. 99 Dominik Malec ACT-Poriadie Honda Civic  
4. 118 Marek Palkovič Pneuservis BARO Toyota Corolla
5. 26 Jozef Libuša AMK Sekule Honda Cupe  
6. 777 Marek Baláž LunaAuto Mitsubishi Colt
7. 123 Martin Vydarený Autocross Team VRC Škoda Felícia  
8.          
9.          
10.          

 

 

do 2000 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 12 Štefan Jankovič Pneuservis BARO Mitsubishi Colt  
2. 10 Radovan Adamík AMK Gajary Honda CRX  
3. 44 Miro Mracna AMK Sekule VW Golf MK1  
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 

4x4 + OPEN          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 666 Radovan Knotek N6K Team Audi 80  
2. 307 Nikola Galbová N6K Team Audi A4 odhlaseny
3. 325 Michal Jánoš ACT-Poriadie Audi S2  
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 



 

Autokros Trenčín
 areál : na Podhatí, za stavidlami  Trenčín

posledná aktualizácia :  05. 08. 2014  o  08:22
Prihlásený jazdci na  Autokros - Trenčín 10.08.2014
 

! POZOR !

Vzhľadom k tomu, že dráha v TN je premočená a nie je možné ju pripraviť na pretek sa týmto
pretek dňa 10.08.2014 prekladá na mesiac september.
O presnom termíne Vás budeme informovať.
Ďakujem za pochopenie.

 

Juniori  do 1600ccm, do 18rokov          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 743 Andrej Turanský Veturan Team Alfa Romeo
2. 767 Michal Knotek AMK Gajary Alfa Romeo  
3. 15 Michal Knotek AMK Gajary Honda Civic  
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          

 

 
do 1400 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 567 Ján Rehuš AutoCrossTeam V.R.C. Škoda Felícia  
2. 700 Dušan Klas AMK Gajary Mazda 121  
3. 007 Štefan Malinovský AMK Gajary Suzuki Swift  
4.        
5.          
6.        
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 

do 1600 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 777 Marek Baláž LumaAuto Mitsubishi Colt  
2.          
3.          
4.        
5.          
6.        
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 

do 2000 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 10 Radovan Adamík AMK Gajary Honda CRX  
2. 12 Štefan Jankovič Pneuservis BARO Mitsubishi Colt  
3. 222 Juraj Dzurec Odťahovka-Dzurec VW Golf  
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 

4x4 + OPEN          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 307 Nikola Galbová N6K Team Audi 80  
2. 666 Radovan Knotek N6K Team Audi A4  
3.          
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 


 

Autokros Očkov
 areál : AutoCrossAréna Očkov 

posledná aktualizácia :  18. 07. 2014  o  13:46
Prihlásený jazdci na  Autokros - Očov 19. 07. 2014

 

 
Juniori  do 1600ccm, do 18rokov          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 15 Michal Knotek AMK Gajary Honda CRX
2. 17 Adrián Zavadinka ACT-Poriadie Daewoo Tico  
3. 767 Janka Turanská Veturan Team Alfa Romeo  
4. 743 Andrej Turanský Veturan Team Alfa Romeo  
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          

 

 
do 1400 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 700 Dušan Klas AMK Gajary Mazda 121  
2. 007 Štefan Malinovský AMK Gajary Suzuki Swift  
3. 601 Dušan Jankovích AC3R Prietrž Škoda 130  
4. 112 Patrik Párovský ACT-Poriadie Suzuki Swift
5. 4 Tomáš Mizerák ACT-Poriadie Mitsubishi Colt  
6. 1 Vladimír Kucman Kucman Team Škoda Favorit
7. 567 Ján Rehuš Autocros Team V.R.C. Škoda Felícia  
8.          
9.          
10.          

 

 

do 1600 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 101 Erik Drinka RC Borský Mikuláš Mitsubishi Colt  
2. 38 Michal Augustín AutoCrossAréna Honda CRX  
3. 777 Marek Baláž Luma-Auto Mitsubishi Colt  
4. 8 Jozef Čech Pneuservis BARO Mitsubishi Colt
5. 34 Hradecký Rado VR Group s.r.o Toyota Corola  
6. 614 Adam Viskup ACT-Poriadie Škoda 120
7. 99 Dominik Malec ACT-Poriadie Honda Civic  
8.          
9.          
10.          

 

 

do 2000 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 998 Martin Uhlík AutoCrossAréna Toyota Celica  
2. 12 Štefan Jankovič Pneuservis BARO Mitsubishi Colt  
3. 10 Radovan Adamík AMK Gajary Honda CRX  
4. 222 Juraj Dzurec Odťahovka-Dzurec VW Golf  
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 

4x4 + OPEN          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 614 Vladimír Pražienka ACT-Poriadie Opel Senátor 2.3 TD  
2. 325 Michal Jánoš ACT-Poriadie Audi S2  
3. 305 Blanár Milan Ralley klub Žilina Mazda 323  
4. 312 Blanár Milan ml. Ralley klub Žilina Mazda 323  
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 


 

Autokros Gajary
 areál AMK Gajary 

posledná aktualizácia :  20. 06. 2014  o  22:54
Prihlásený jazdci na  Autokros - Gajary 21. 06. 2014
 

 

 

Juniori  do 1600ccm, do 18rokov          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 15 Michal Knotek AMK Gajary Honda CRX
2. 98 Michal Prachár Motorsport - Línek Nissan Sunny  
3. 743 Andrej Turanský Veturan Team Alfa Romeo  
4. 767 Janka Turanská Veturan Team Alfa Romeo  
5. 17 Adrián Zavadinka ACT-Poriadie Daewoo Tico odhlásený
6.          
7.          
8.          
9.          

 

 
do 1400 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 567 Ján Rehuš Autocross Team V.R.C. Škoda Felícia  
2. 007 Štefan Malinovský AMK Gajary Suzuki Swift  
3. 700 Dušan Klas AMK Gajary Mazda 121  
4. 112 Patrik Párovský ACT-Poriadie Suzuki Swift
5. 4 Tomáš Mizerák ACT-Poriadie Mitsubishi Colt  
6.        
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 

do 1600 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 101 Erik Drinka RC Borský Mikuláš Mitsubishi Colt  
2. 38 Michal Augustín AutoCrossAréna Očkov Honda CRX odhlásený
3. 8 Jozef Čech Pneuservis BARO Mitsubishi Colt  
4. 777 Marek Baláž Luma Auto s.r.o. Mitsubishi Colt
5. 118 Marek Palkovič Pneuservis BARO Toyota Corolla  
6.        
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 

do 2000 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 998 Surman Tomáš AutoCrossAréna Očkov Toyota Celica odhlásený
2. 10 Radovan Adamík AMK Gajary Honda CRX  
3. 12 Štefan Jankovič Pneuservis BARO Mitsubishi Colt  
4. 222 Juraj Dzurec Odťahovka-Dzurec VW Golf  
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 

4x4 + OPEN          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 81 Miroslav Bareš Pneuservis BARO Audi 80  
2. 666 Radovan Knotek N6K Team Audi 90  
3.          
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          

 

Autokros
AutoCrossAréna Očkov

posledná aktualizácia :  23. 05. 2014  o  23:40
Prihlásený jazdci na Autokros - Očkov 24. 05. 2014
 

 

 

Juniori  do 1600ccm, do 18rokov          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 15 Michal Knotek AMK Gajary Honda CRX
2. 462 Jozef Borik Autocross Topolčany VW Golf 2  
3. 768 Simon Hodál Autocross Topolčany VW Golf 2  
4.   Filip Chochula   Mitsubishi Colt  
5. 767 Janka Turanská Veturan Team Alfa Romeo  
6. 743 Andrej Turanský Veturan Team Alfa Romeo  
7. 17 Adrian Zavadinka ACT-Poriadie Daewoo Tico  
8.          
9.          

 

 
do 1400 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 700 Dušan Klas AMK Gajary Mazda 121  
2. 007 Štefan Malinovský Štefan Malinovský Suzuki Swift  
3. 121 Silvester Maršala Autocross Topolčany Š. Felicia WRC 1.3b  
4. 112 Patrik Párovský ACT-Poriadie Suzuki Swift
5. 129 Michal Ivan Ivan Team Škoda Felícia  odhlásený
6. 567 Ján Rehuš AutoCrossTeam VRC Škoda Felícia
7. 11 Adam Halienka ATB Team Peugeot 106  
8. 90 Zdenislav Biesik AutoCrossAréna Škoda Felícia  
9.          
10.          

 

 

do 1600 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 38 Michal P. Augustin AutoCrossAréna Toyota Corola  
2. 162 Vladimír Maršala Autocross Topolčany Seat Ibiza  
3. 102 Robert Burgel Autocross Topolčany VW Golf 2  
4. 146 Andrej Cabaj Autocross Topolčany Ford Fiesta
5. 604 Adam Viskup ACT-Poriadie Škoda 120  
6. 8 Jozef Čech Pneusevis BARO Mitsubishi Colt
7. 777 Marek Baláž LumaAuto Mitsubishi Colt  
8. 123 Martin Vydarený AutoCrossTeam VRC Škoda Felícia  
9. 99 Dominik Malec ACT-Poriadie Honda Civic  
10. 101 Erik Drinka RC Borský Mikuláš Mitsubishi Colt  

 

 

do 2000 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 999 Richard Joštic AutoCrossAréna Honda CRX  
2. 10 Radovan Adamík AMK Gajary Honda CRX  
3. 12 Štefan Jankovič Pneuservis BARO Mitsubishi Colt  
4. 76 Samuel Ondruška Autocross Topolčany VW Golf 2  
5. 207 Ivan Bartoš SPORTSCARS Škoda Felícia  
6. 812 Robert Rizman SPORTSCARS Seat Ibiza  
7. 998 Tomáš Surman AutoCrossAréna Toyota Celica  
8. 222 Juraj Dzurec Odtahovka-Dzurec VW Golf  
9.          
10.          

 

 

4x4 + OPEN          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 305 Milan Blanár st. Rallye klub Žilina MAZDA 323  
2. 312 Milan Blanár ml. Rallye klub Žilina MAZDA 323  
3. 614 Vladimír Pražienka ACT-Poriadie Opel Senátor 2.3TD  
4. 360 Michal Toth V+M Team Škoda Fábia  
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          

 


 

Hobby   Autokros  -  Trenčín
1. KAP 2014

posledná aktualizácia :  10. 04. 2014  o  18:34
Prihlásený jazdci na Autokros - Trenčín 12. 04. 2014
 

 

 

Juniori  do 1600ccm, do 18rokov          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 17 Adrián Zavadinka ACT-Poriadie Daewoo Tico
2. 407 Andrej Turanský Veturan-Team Honda Civic odhlásený
3. 15 Michal Knotek AMK Gajary Honda CRX  
4. 462 Jozef Borík AutoCross Topoľčany VW Golf 2  
5. 768 Simon  Hodál AutoCross Topoľčany VW Golf 2  
6.          
7.          
8.          
9.          

 

 
do 1400 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 129 Michal Ivan Ivan Team Škoda Felicia 1,3  
2. 112 Patrik Párovský ACT-Poriadie Suzuki Swift  
3. 700 Dušan Klas AMK Gajary Mazda 121  
4. 624 Ľuboš Nagy Nagy Team Škoda 120
5.          
6.        
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 

do 1600 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 8 Jozef Čech Pneuservis BARO Toyota Corolla  
2. 411 Sofia Lukáčiková Bodylak Team Honda Civic  
3. 99 Dominik Malec ACT-Poriadie Honda Civic  
4. 101 Erik Drinka RC Borsky Mikulas Mitsubishi Colt
5. 777 Marek Baláž Baláž Team Mitsubishi Colt  
6.        
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 

do 2000 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 8 Jozef Čech Pneuservis BARO Toyota Corolla  
2. 999 Richard Joštic AutoCrossAréna Team Honda CRX  
3. 12 Štefan  Jankovič Pneuservis BARO Suzuki Swift  
4. 222 Juraj Dzurec Odťahovka-Dzurec VW Golf  
5. 10 Radovan Adamík AMK Gajary Honda CRX  
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 

4x4 + OPEN          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 305 Milan Blanár st. Rallye klub Žilina MAZDA 323  
2. 312 Milan Blanár ml. Rallye klub Žilina MAZDA 323  
3. 666 Radovan Knotek N6K-TEAM Audi A4  
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 

Mikulášsky pretek

 Autokros  Očkov 7.12.2013

 

  ! ! !  POZOR  ! ! !   

     Preteky sú z dôvodu nízkej účasti  ZRUŠENÉ !    

 

 ACT-Poriadie pripravuje ako náhradnú akciu 
ACT-Poriadie-Drive 
Mikulášske voľné jazdy - 7.12.2013 Očkov
( viac info. k programu už onedlho na
http://autocrossteam-poriadie.wbl.sk/Aktuality.html )

 

Zaregistrovaný jazdci boli automaticky presunutý do prihláškovej listiny na :
 http://autocrossteam-poriadie.wbl.sk/Aktuality.html

 





Prihlasovací  formulár  spustený  20.11.2013

 
 
Štartovné 30€.
Pretek sa pôjde ak bude prihlásených min. 25 jazdcov. Skupina v ktorej nebudú prihlásený min. 4 jazdci, bude zlúčená s vyššou skupinou !
 

Prihlasovací formulár je z dôvodu momentálnej nevyhovujúcej podpory FTP a PHP pre wbl vytvorený na dcérskom servery : autokrostrial.wz.cz
 
 

 

 

Žiadame jazdcov, ktorý sa prihlásili  a s akýchkoľvek dôvodov sa závodu nemôžu zúčastniť, aby poslali jednoduchý odhlasovací e-mail na adresu : kap.serial@gmail.com . Organizátorom týmto zjednoduchšia prácu.
Prichádzajúce neplatné prihlášky sú overované a následne vyradené z evidencie ! 

Pozn.: Prihlášky sú aktualizované podľa času schválenia administrátorom.



 

 


 

 

Po ukončení seriálu Karpatského Autokrosového Pohára 2013, bude zorganizované vyhlásenie, kde sa zrátajú body, budú vyhodnotení víťazi a ocenení prví traja z kategórie :

Juniori do 1600ccm 
do 1400 ccm

do 1600ccm
do 2000ccm
 4x4 + Open


1. umiestnený získa finančnú odmenu 200 eur
2. umiestnený získa finančnú odmenu 100 eur
3. umiestnený získa finančnú odmenu  50 eur


 

Mikulášsky autokrosový pretek v Očkove

posledná aktualizácia :  30.11.2013  o  15:01
Prihlásený jazdci na Mikulášsky Autokros - Očkov 07.12.2013
Voľný závod - nebodovaný do seriálu KAP

 

 

Juniori  do 1600ccm, do 18rokov          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 462 Jozef Borik Autocross Topolčany VW Golf 2 
2.          
3.          
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          

 

 

do 1600 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 162 Vladimir  Maršala Autocross Topolčany Seat Ibiza    
2. 102 Robert Burgel Autocross Topolčany VW Golf 2  
3. 19 Kevin Hladík Motorsport Línek Mitsubishi Colt  
4.        
5.          
6.        
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 

do 2000 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1.          
2.          
3.          
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 

4x4 + OPEN          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 614 Vladimír Pražienka ACT-Poriadie Opel Senátor 2.3 TD  
2.          
3.          
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 
Zadokolky          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 611 Marek Klasovitý ACT-Poriadie Škoda RAPID 130  
2. 630 Radomír Plíhal ACT- Poriadie Škoda Rapid  
3. 604 Adam Viskup ACT Poriadie Škoda 120  
4. 614 Vladimír Pražienka ACT-Poriadie Opel Senátor 2.3 TD  
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          

 


 

6.KAP 2013

posledná aktualizácia :  09.11.2013  o  19:00
Prihlásený jazdci na Autokros Trenčín 10.11.2013
body sa započítavajú do seriálu KAP 2013

Vyhlásenie víťazov seriálu KAP  14.12.2013 

 

Juniori  do 1600ccm, do 18rokov          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 411 Sofia Lukáčiková Bodylak Expres Honda Civic
2. 98 Michal Prachar Motorsport-Linek Nissan Sunny  
3. 743 Andrej Turansky Veturan-Team Honda Civic  
4. 767 Janka Turanska Veturan-Team Alfa Romeo  
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          

 

 

do 1400 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 12 Štefan Jankovič Motorsport-Línek Suzuki Swift  
2. 1 Samuel Zubálik Motorsport-Línek Mitsubishi Colt  
3. 700 Dušan Klas AMK Gajary Mazda 121  
4. 007 Štefan Malinovský AMK Gajary Suzuki SWIFT
5. 611 Marek Klasovitý ACT-Poriadie Skoda RAPID 130  
6.        
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 

do 1600 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 19 Lukáš Bízek Motorsport Línek Mitsubishi colt 1.6  
2. 10 Radovan Adamík AMK Gajary Honda CRX  
3. 777 Marek Baláž Luma-auto s.r.o. VW Golf  
4. 109 Erik Drinka RC Borsky Mikulas Mitsubishi Colt
5. 8 Jozef Cech Motorsport Linek Toyota corolla Gti  
6.        
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 

do 2000 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 999 Richard Joštic AutoCrossArena Očkov Honda CRX  
2. 269 Peter Makyňa Odťahovka Dzurec VW Golf  
3.   Andrej Radena   Škoda Felícia  
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 

4x4 + OPEN          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 666 Radovan Knotek N6K Team Audi A4 Quattro  
2. 341 Rastislav Zdvíhal MacoTeam BMW E30ix  
3.          
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 

QUAD ATV          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1.          
2.          
3.          
4.          
5.          

 


 

5.KAP 2013

posledná aktualizácia :  12.10.2013  o  23:00
Prihlásený jazdci na Autokros Gajary 13.10.2013
body sa započítavajú do seriálu KAP 2013

 

 

Juniori  do 1600ccm, do 18rokov          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 411 Sofia Lukáčiková Bodylak Expres Honda Civic
2. 767 Janka Turanska Veturan-Team Alfa Romeo 145  
3. 743 Andrej Turanský Veturan-Team Alfa Romeo 145  
4. 17 Adrián  Zavadinka ACT-Poriadie Daewoo Tico  
5. 98 Michal  Prachar Motorsport-Línek Nissan Sunny  
6.          
7.          
8.          
9.          

 

 

do 1400 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 007 Štefan Malinovský AMK Gajary Suzuki Swift  
2. 700 Dušan Klas AMK Gajary Mazda 121  
3. 12 Štefan Jankovič Motorsport-Línek Suzuki Swift  
4. 1 Samuel Zubálik Motorsport-Línek Mitsubishi Colt
5. 611 Marek Klasovitý ACT-Poriadie Škoda RAPID  
6.        
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 

do 1600 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 10 Radovan Adamík AMK Gajary Honda CRX  
2. 19 Kevin Hladík Motorsport Línek Mitsubishi Colt  
3. 102 Pavol Čobrda Autocross Team V.R.C.  Opel Kadett Max  odhlásený
4. 8 Jozef Čech Motorsport Linek Toyota Corolla Gti
5.          
6.        
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 

do 2000 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 999 Richard Joštic AutoCrossArena Team Honda CRX  
2. 246 Miroslav Latinak AMK Môlča Mazda MX 3  
3. 299 Andrej Radena   Toyota Celica  
4. 269 Peter Makyňa Odťahovka-Dzurec VW GOLF  
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 

4x4 + OPEN          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 666 Radovan Knotek N6K Team Audi A4 Quattro  
2. 341 Rastislav Zdvíhal Maco Team BMW E30ix  
3. 81 Miroslav Bareš Motorsport-Línek Audi 80  
4. 888 (81) Libor Nesnadný N6K Team Audi 90 Quattro  
5. 614 Vladimír Pražienka ACT-Poriadie Opel Senátor TD odhlásený
6.   Miroslav Blanár st.     ak stihnú
7.   Miroslav Blanár ml.     ak stihnú
8.          
9.          
10.          

 

 

QUAD ATV          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1.          
2.          
3.          
4.          
5.          

 


 

4.KAP 2013

posledná aktualizácia :  10.08.2013  o  21:50
Prihlásený jazdci na Hawaii Autokros Očkov
body sa započítavajú do seriálu KAP 2013

 

 

Juniori  do 1600ccm, do 18rokov          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 776 Sofia Lukáčiková Bodylak Expres Honda Civic 1600
2. 98 Michal Prachar Motorsport Linek Nissan Sunny 1400
3. 410 Andrej Turansky VETURAN TEAM Alfa Romeo 145 1600
4. 767 Janka Turanska VETURAN TEAM Alfa Romeo 145 1600
5. 17 Adrián Zavadinka ACT-Poriadie Daewoo Tico 796
6. 115 Janka Gazdíková   Peugeot 106 1600
7.          
8.          
9.          

 

 

do 1400 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 12 Štefan Jankovič Motorsport Línek Suzuki Swift 1300
2. 007 Štefan Malinovský AMK Gajary Suzuki Swift 1300
3. 700 Dušan Klas AMK Gajary Mazda 121 1300
4. 17 Jozef Zavadinka ACT-Poriadie Daewoo Tico 796
5. 112 Patrik Párovský ACT-Poriadie Škoda Favorit 1300
6. 611 Marek Klasovitý ACT-Poriadie Škoda Rapid 1300
7. 76 Vladimír Poláčik Motorsport Línek Mitsubishi Colt 1300
8.          
9.          
10.          

 

 

 

do 1600 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 33 Tibor Želinský BUTI Cross Team Škoda Felicia 1600
2. 8 Jozef Čech Motorsport Línek Toyota corolla GTI 1600
3. 125 Miroslav Michalec AutoCrossArena Team Opel Kadett 1600
4. 10 Radovan Adamík AMK Gajary Honda CRX 1600
5. 97 Filip Feranec   Nissan Primera 1600
6. 115 Janka Gazdíková   Peugeot 106 1600
7. 109 Erik Drinka RC Borský Mikuláš Mitsubishi Colt 1600
8. 26 Jozef Libuša AMK Sekule Honda Civic  
9.          
10.          

 

 

do 2000 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 299 Andrej Radena
AutoCrossArena Team
Toyota Celica 2000
2. 999 Richard Joštic AutoCrossArena Team Honda CRX 1600
3. 246 Miroslav Latinák AKM Môlča Mazda MX3 2000
4. 555 Lukáš Okienka AutoCrossArena Team BMW e30 2000
5. 269 Peter Makyna Odťahovka-Dzurec VW Golf 1600
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 

4x4 + OPEN          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 299 Andrej Radena
AutoCrossArena Team
Toyota Celica 2000
2. 0 Jaroslav Masár AutocrossArena Team Škoda Felícia  
3. 341 Rastislav Zdvíhal Maco Team BMW 30ix  
4. 614 Vladimír Pražienka ACT-Poriadie Opel Senátor TD 2300
5. 666 Radovan Knotek N6K TEAM Audi Quattro  
6. 309 Milan Blanár   Mazda 323  
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 

QUAD ATV          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1.          
2.          
3.          
4.          
5.          

 

 

Demolačné Derby 11.8.23013        
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1.   Andrej Radena      
2.   Juraj Adámek      
3.   Marek Vido      
4.   Richard Joštic      
5.   Rastislav Zdvíhal      

 


 

3.KAP 2013

posledná aktualizácia :  20.6.2013  o  11:54
Prihlásený jazdci na Hobby Autokros Gajary
body sa započítavajú do seriálu KAP 2013
 

 

Juniori  do 1600ccm, do 18rokov          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 17 Adrián  Zavadinka ACT-Poriadie Daewoo Tico  
2. 743 Andrej Turanský Veturan-Team Alfa Romeo 145  
3. 767 Janka Turanská Veturan-Team Alfa Romeo 145  
4. 776 Sofia Lukáčiková Bodilak Expres Honda Civic  
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          

 

 

do 1400 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 17 Pavol  Zavadinka ACT-Poriadie Daewoo Tico  
2. 614 Vladimír Pražienka ACT-Poriadie Škoda 105  
3. 700 Dušan Klas AMK Gajary Mazda 121  
4. 7 Štefan Malinovský AMK Gajary Suzuki Swift  
5. 112 Patrik Párovský ACT-Poriadie Škoda Favorit  
6. 12 Štefan  Jankovič Motorsport-Línek Suzuki Swift  
7. 21 Peter Totka Motorsport-Línek Mitsubishi Colt  
8. 1 Samuel Zubálik Motorsport-Línek Mitsubishi Colt  
9. 6 Marek Klasovitý ACT-Poriadie Škoda RAPID  
10. 113 Damian Dobiaš Motorsport-Línek Nissan Sunny  

 

 

 

do 1600 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 10 Radovan  Adamík AMK Gajary Honda CRX  
2. 8 Jozef Čech Motorsport-Línek Toyota Corola GTI  
3. 102 Pavol Čobrda Autocrossteam V.R.C. Opel Kadett Maxi  
4. 123 Martin Vydarený Autocrossteam V.R.C. Škoda Felícia  
5. 26 Jozef Libuša AMK Sekule Honda Civic  
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 

do 2000 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 299 Andrej Radena AutoCrossArena Team Toyota Celica  
2. 269 Peter Makyňa Odťahovka-Dzurec VW GOLF  
3. 999 Richard Joštic AutoCrossArena Team Honda CRX  
4. 10 Pavol Línek Motorsport-Línek Suzuki Swift  
5. 94 Rudolf Černý Motorsport-Línek Ford Fiesta  
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 

4x4 + OPEN          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 299 Andrej Radena AutoCrossArena Team Toyota Celica  
2. 341 Rastislav Zdvíhal MacoTeam BMW 325ix  
3. 666 Radovan Knotek N6K Team Audi Quattro  
4. 81 Miroslav Bareš Motorsport-Línek Audi 80  
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          

 

 

QUAD ATV          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1.          
2.          
3.          
4.          
5.          

 


 


 

2. KAP 2013

posledná aktualizácia :  20.4.2013  o  23:19
Prihlásený jazdci na Hobby Autokros Trenčín 21.4.2013
body sa započítavajú do seriálu KAP 2013
 

 

Juniory  do 1600ccm, do 18rokov          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 762 Peťo Pastorek Pasťo-Team Opel Corsa  
2. 423 Kiko Šuhajda KikoRacingTeam  Seat Ibiza  
3. 776 Sofia Lukáčiková Bodylak Expres Honda Civic  
4. 17 Adrián  Zavadinka ACT-Poriadie Daewoo Tico  
5. 743 Andrej Turanský Veturan-Team Alfa Romeo  
6. 767 Janka Turanská Veturan-Team Alfa Romeo  
7.          
8.          
9.          

 

 

do 1400 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 17 Pavol Zavadinka ACT-Poriadie Daewoo Tico  
2. 1 Samuel Zubálik Motorsport Línek Mitsubishi Colt   
3. 614 Vladimír Pražienka ACT-Poriadie Š105  
4. 6 Marek Klasovitý ACT-Poriadie Škoda Rapid  
5. 94 Jozef  Štetina Motorsport Línek Ford Fiesta  
6. 176 Milan Greguška Dumont Racing Team Š. Felícia  
7. 7 Štefan Malinovský AMK Gajary Suzuki SWIFT  
8. 700 Dušan Klas AMK Gajary Mazda 121  
9. 12 Štefan Jankovič Motorsport-Línek Suzuki Swift  
10. 567 Ján Rehuš AutoCrosTeam VRC Škoda Felicia  
11. 113 Damián Dobiáš Motorsport-Línek Nissan Sunny  

 

 

do 1600 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 125 Miroslav Michalec AutoCrossArena Team Opel Kadet  
2. 777 Marek Baláž Lumaauto VW Golf  
3. 162 Vladimír Marsala AutoCross Topočany Seat Ibiza  
4. 102 Jozef Marsala Borik AutoCross Topočany VW Golf  
5. 180 Martin Bosansky AutoCross Topočany Mitsubishi Colt  
6. 8 Jozef Čech Motorsport-Línek Toyota Corola GTI  
7. 99 Dominik Malec ACT-Poriadie Honda Civic  
8. 176 Milan Greguška  Dumont Racing Team Škoda Felícia  
9. 10 Radovan Adamík AMK Gajary Honda CRX  
10. 123 Martin Vydareny AutoCrossTeam VRC Škoda Felícia  
11. 666 Radoslav Fráner N6K Team Honda Civic

 

do 2000 ccm          
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Obsah motora
1. 299 Andrej Radena AutocrossAréna Team Toyota Celica  
2. 999 Richard Joštic AutocrossAréna Team Honda CRX  
3. 269 Peter Makyňa Odťahovka-Dzurec VW Golf  
4.