Založit webové stránky nebo eShop

Fotogaléria 2

     Karpatský Autokrosový Pohára  2017   

     7. pretek seriálu     

02.09.2017 - Přerov (CZ)
Hobby Autokros
spriaznený závod bratstva čechov a slovákov 

 

 

 

 

 

Foto mAGIo na FB

Záznam z dronu od Libora

 


 

     Karpatský Autokrosový Pohára  2017   

     6. pretek seriálu     

08.08.2017 - Jablonec
Autokros KAP + Exhibícia motocross Super Veterán 

 

 

A do 1400 ( autá do 1400ccm )
1. Roman Šedivý               Honda Civic                              JPRacing Team
2. Radek Cvečka               Škoda Felícia                            autocross FENNIX
3. Štefan Malinovský         Suzuki Swift                               AMK Gajary

 

 

A do 1600 ( autá do 1600ccm )
1. Lukáš Matula                Mitsubishi Colt                       JPRacing team
2. Dušan Klas                   Mitsubishi Colt                       AMK Gajary
3. Dávid Borcha               Škoda Felícia                          Autokros Topoľčany

4. Lukáš Bízek                 Honda Civic                            JPRacing team
5. Nikol Puršová              Honda CRX                             JAPracing team
6. Nikol Puršová              Honda CRX                             JAPracing team 

 

A nad 1600 ( autá nad 1600ccm )
1. Filip Feranec                  VW Golf 3 2.0                            Autokrosaréna Očkov
2. Jozef Štibrány                Opel Tigra                                JALMA Jablonec
3. Jitka Prokipčáková         Peugeot 206                              AMS Drakkar Team
4. Lukáš Slováček              Mazda MX3                              AMS Drakkar Team
5. Milan Luknár                  VW Golf 3                                 Mantaci
6. Jiří Martinek                   BMW                                          AMS Drakkar Team
7. Michal Knotek                Mitsubishi Colt                           AMK Gajary

 

 

A OPEN ( otvorená skupina )
1. Dominik Janošovič             VW Golf 3                                 Mantaci
 

 

Motocross SuperVeterán ( exhibícia )
1. Rórert Lepeš
2. Lukáš Brázdil
3. František Lošonsky

4. no name
5. no name
6. no name
7. no name
8. no name

 

 

 

           


 

 

     Karpatský Autokrosový Pohára  2017   

     5. pretek seriálu     

22.07.2017 - Přerov
Autokros KAP +  AB Dasign Cup + MAMČRA

 

A do 1400 ( KAP autá do 1400ccm )
1. Roman Šedivý               Honda Civic                              JPRacing Team
2. Martin Klačman             Škoda Felícia                            autocross FENNIX
3. Peter Pastorek              Mitsubishi                                  autocross Žilina

4. Patrik Kyšták                 Škoda Felícia                            autocross FENNIX
5. Radek Cvečka              Mitsubishi Colt                           RC Borský Mikuláš
*  Štefan Malinovský         Suzuki Swift                               AMK Gajary

 

 

A do 1600 ( KAP autá do 1600ccm )
1. Martin Veróny               Škoda 100                             Mato&Verdy Team
2. Peter Baniar                 
Škoda Felícia                         Baniar Team
3. Kristián Šuhajda           Motoclub Veľké Uherce         VW Polo

4. Lukáš Matula                Mitsubishi Colt                       JPRacing team
5. Dušan Klas                   Mitsubishi Colt                       AMK Gajary
6. Erik Drinka                   Mitsubishi Colt                         RC Borský Mikuláš
7. Dávid Borcha               Škoda Felícia                           Autokros Topoľčany
8. Vladimír Praženica      
Škoda Felícia                           Pražo Team
*  Michal Lupták               
Škoda Felícia                           Lupták Team

 

 

A nad 1600 ( KAP autá nad 1600ccm )
1. Michal Knotek                Mitsubishi Colt                           AMK Gajary
2. Filip Feranec                  VW Golf 3 2.0                            Autokrosaréna Očkov
3. Jiří Martinek                   BMW                                          AMS Drakkar Team
4. Jitka Prokipčáková         Peugeot 206                             AMS Drakkar Team
5. Tomáš Pecha                 VW Pollo                                   Peky Team 48
6. Jozef Štibrány                Opel Tigra                               JALMA Jablonec

*  Radovan Adamík            Fiat Bravo                                Raja Racing
 
 
 

S 1400 ( autá do 1400ccm )
1. David Černý                  201
2. Jiří Křistek                     202
3. Jan Doležel                   299

4. Franta Zachara             59
5. Michal Berný                 180
6. Adam Kubizňák             212
7. Peter Soška                   223
8. Lubor Dodek                  232

 
 
S 1600 ( autá do 1600ccm )
1. Martin Gacík                 326
*  Radek Žebro                 361
*  Michal Suchánek          166


 
S nad 1600 ( autá nad 1600ccm )
1. Roman Vávra                 327
2. Radek Stavěl                  267
3. Peter Vašíček                 161
4. Václav Ciminga              485
5. Pavel Vávra                    309
6. Martin Harazim               612
7. Lukáš Vávra                   336
8. Jiří Frank                        474
*   Pepa Lochman                49
*   Alfréd Heinisch                 61
*   Jaroslav Erben               492
*   Václav Ciminga              484
*   Zdenek Michna              422
 
 

N Škoda 1400 ( autá Škoda do 1400ccm )
1. Lukáš Pánek                  198   

2. Míra Šmíd                      145
3. Jaroslav Lorenc             179
4. Ruda Šmíd                     144
5. Leo Látal                        105

 

 

N 1400 ( autá do 1400ccm )
1. Martin Hnátnický            125 

2. Patrik Meissner              108
3. Zdenda Čech                 159
4. Pepa Koutnik                  177
​5. Jan Ludwig                     128
*  Verča Šmídová               144

 

 

Foto mAGIo na FB


 

     Karpatský Autokrosový Pohára  2017   

     4. pretek seriálu     

08.07.2017 - Očkov
Autokros KAP +  Demolačné derby

 

A do 1400 ( autá do 1400ccm )
1. Roman Šedivý               Honda Civic                              JPRacing Team
2. Štefan Malinovský         Suzuki Swift                              AMK Gajary
 

 

A do 1600 ( autá do 1600ccm )
1. Lukáš Matula                Honda Civic                             MM Racing
2. Dušan Klas                   Mitsubishi Colt                         AMK Gajary
3. Júlia Kopečková           Honda Civic                             Edward team

 

 

A nad 1600 ( autá nad 1600ccm )
1. Filip Feranec                  VW Golf 3 2.0                            Autokrosaréna Očkov
2. Michal Knotek                Mitsubishi Colt                           Mitsubishi Racing Team
3. Jozef Štibrány                Opel Tigra                                JALMA Jablonec

4. Jitka Prokipčáková         Peugeot 206                              AMS Drakkar Team
5. Lukáš Slováček             Mazda                                       AMS Drakkar Team
6. Tomáš Pecha                 VW Pollo                                   Peky Team 48
7. Jiří Martinek                   BMW                                          AMS Drakkar Team
 


A OPEN ( otvorená skupina )
1. Miroslav Klč                   Opel Astra                                  ACT-Poriadie
2. Jiří Martinek                   BMW                                          AMS Drakkar Team

3. Jitka Prokipčáková         Peugeot 206                              AMS Drakkar Team
 

 

Demol. derby ( crash )
1. Tomáš Surman              Fiat Bravo                                   Autokrosaréna Očkov
*  Marcel Surman              Seat Cordoba                             Autokrosaréna Očkov

 

Foto mAGIo na FB

 


 

     Karpatský Autokrosový Pohára  2017   

     3. pretek seriálu     

03.06.2017 - Borský Mikuláš
Autokros KAP + Leštenky + Demolačné derby

 

 

A do 1400 ( autá do 1400ccm )
1. Roman Šedivý               Honda Civic                              JPRacing Team
2. Michal Moravek             Škoda Felícia                            RCK Borský Mikuláš
3. Radek Cvecka               Mitsubishi Colt                          RCK Borský Mikuláš
4. Štefan Malinovský         Suzuki Swift                              AMK Gajary
5. Juraj Zábojník                Mitsubishi Colt                          Mitsubisti Team
6. Samuel Zubálik              Mitsubishi Colt                          Čurbes team
7. Karol Jánošík                 Mitsubishi Colt                          JPRacing Team

*  Martin Klačman             Škoda Felícia                            Autocross FENNIX
*  Patrik Kyšták                 Škoda Felícia                            Autocross FENNIX
*  Christian Krištof             Honda Civic                              JPRacing Team
 

 

 

A do 1600 ( autá do 1600ccm )
1. Patrik Blažo                  Honda Civic 4g 1.6                 JPRacing Team
2. Jozef Čech                   Mitsubishi Colt                        JPRacing Team
3. Marek Palkovič            Toyota Corolla                          Pneuservis BARO

4. Dušan Klas                   Mitsubishi Colt                         AMK Gajary
5. Miroslav Kmeť              Škoda Felícia                          HD-motorsport
6. Lukáš Matula                Honda Civic                             MM Racing
7. Erik Drinka                   Mitsubishi Colt                         RC Borský Mikuláš

 

A nad 1600 ( autá nad 1600ccm )
1. Jiří Martinek                   BMW                                          AMS Drakkar Team
2. Jozef Čech                     Mitsubishi Colt                          JPRacing Team
3. Michal Knotek                Mitsubishi Colt                           Mitsubishi Racing Team

4. Tomáš Pecha                 VW Pollo                                   Peky Team 48
5. Jozef Štibrány                Opel Tigra                                JALMA Jablonec
6. 
Jitka Prokipčáková         Peugeot 206                              AMS Drakkar Team
7. Michal Prachár               Mazda MX3                               RC Borský Mikuláš

8. Filip Feranec                  VW Golf 3 2.0                            Autokrosaréna Očkov
*  Patrik Blažo                    Honda Civic 6g                          JPRacing Team

 

L do 1400 ( leštenky do 1400ccm )
1. Marek Palkovič              Suzuki Baleno                          Pneuservis BARO
2. Vincent Horváth            Škoda Felícia                            JP Racing Team
3. Rastislav Čech              Škoda Felícia                            JPRacing Team
4. Andrej Konečný             VW Polo                                   JPRacing Team
5. Patrik Blažo                   Honda Civic 6g                         JPRacing Team
6. Radovan Knotek           Škoda Felícia                             N6K Team

*  Marek Šurina                 Suzuki Alto                                JPRacing Team
*  Jozef Suchánek             
Škoda Felícia                            JPRacing Team
*  Lukáš Kobliha                Daihatsu Charade                     JPRacing Team

 

L do 1600 ( leštenka do 1600ccm )
1. Marián Tóth                  Hyunday Accent                     
2. Miroslav Hoštinský      
 
3. Jaroslav Purš               Honda Concerto                      JPRacing Team
*  Korál Radoslav             Lada 2103                                AK

 

L ŽENY ( leštenka do 1600ccm )
1. Nikola Puršová              Honda CRX                          JPRacing Team                    
2. 
Nikola Hlavatá               Honda Civic 5g/6g                JPRacing Team 
3. Adriána Hlavatá            Honda Civic                           Čurbes Team
4. Monika Halabrínová      Suzuki Baleno                       Čurbes Team
5. Veronika Mičová            Kia Pride                               Čurbes Team
6. Emília Klačmanová        Opel Corsa                           Taxi Sen

 

Demol. derby ( crash )
1. Roman Šedivý               Honda Civic                          JPRacing Team
*  Jaroslav Purš                 Honda Concerto                   JPRacing Team
*  Vincent Horváth             Škoda Felícia                        JPRacing Team
*  Patrik Blažo                                                                 JPRacing Team
*  Miroslav Hoštinský        Škoda Felícia                              

 

 

 

Foto mAGIo na FB

Foto LiBy photography na FB

Foto Kika photography na FB

Foto Autokrosarána Očkov na FB

Foto HD-motorsport na FB

Foto P.Blažo na FB

Foto R.Šedivý na FB - na stupienkoch kraľovali aj ženy

Foto N.Puršová na FB

 

 

 

 

 

 

     Karpatský Autokrosový Pohára  2017   

     2. pretek seriálu     

13.05.2017 - Autokrosaréna Očkov ( areál PD Očkov )

A do 1400 ( autá do 1400ccm )
1. Roman Šedivý               Honda Civic                              Honda Racing
2. Lukáš Bízek                  Honda Civic                              Honda Racing Team

3. Martin Klačman             Škoda Felícia                            Autocross FENNIX
4. Pavol Zavadinka            Daewoo Tico                             AutoCrossTeam-Poriadie
5. Patrik Kyšták                 Škoda Felícia                           Autocross FENNIX
 

 

 

A do 1600 ( autá do 1600ccm )
1. Lukáš Matula                Honda Civic                             MM Racing

 

 

A nad 1600 ( autá nad 1600ccm )
1. Michal Knotek                Mitsubishi Colt                            Mitsubishi Racing Team
2. Jozef Štibrány                Opel Tigra                                 JALMA Jablonec

3. Tomáš Pecha                 VW Pollo                                   Peky Team 48

4. Jitka Prokipčáková         Peugeot 206                               AMS Drakkar Team
5. Marek Baláž                  Renault Clio                               
LumaAuto
6. Jiří Martinek                   BMW                                         AMS Drakkar Team

 

 

Foto mAGIo na FB

Foto Autokrosaréna Očkov na FB

Foto od L.Bízek na FB

Foto1 od Z.Kotulová na FB

Foto2 od Z.Kotulová na FB

Foto od L.Matula na FB

 

Video od M.Gaher  - finále odštartované

Video od M.Gaher - rozjazdy

Video Finále skup. A do 1400 od L.Bízek na FB

Video rozjazda skup. A do 1400 od P.Krč na FB

Video Vyhl.víťazov skup. A nad 1600 od L.Kišoň

Video1 skup. A nad 1600 od L.Kišoň

Video2 skup. A nad 1600 od L.Kišoň

Video3 skup. A nad 1600 od L.Kišoň

Video1 skup. A nad 1600 od Z.Kotulová na FB

Video od J.Martinek na FB

Video 3.rozjazda od J.Martinek na FB

 

 


 

     Karpatský Autokrosový Pohára  2017   

     1. pretek seriálu     

29.04.2017 - Autokros Dubňany ( areál: 1 Máj )

Úvodné stretnutie Karpatského autokrosového pohára sme si "odbili" na dnes už známom okruhu neďaleko malebných Dubňan, ktorý sa išiel na piesočnato-blatistej dráhe, ktorú nám zabezpečilo daždivé počasie.

 

A do 1400 ( autá do 1400ccm )
1. Roman Šedivý                Honda Civic                             Honda Racing
2. Martin Klačman              Škoda Felícia                           Autocross FENNIX
3. Štefan Malinovský          Mitsubishi Colt                         AMK Gajary
4. Patrik Kyšták                 Škoda Felícia                           Autocross FENNIX
5. Marek Koštuřik               Peugeot 205                            AMS Drakkar Team
 




A do 1600 ( autá do 1600ccm )
1. Lukáš Matula                Honda Civic                             MM Racing
*  Dušan Klas                   Mitsubishi Colt                         AMK Gajary
*  Michal Ivan                   Mazda 323                              MI Team
*  Milan Bežo                   Škoda 130 Rapid                      Autokrosový klub Laugarício Trenčín
 

 

A nad 1600 ( autá nad 1600ccm )
1. Jiří Martinek                   BMW                                         AMS Drakkar Team
2. Tomáš Pecha                 VW Pollo                                   Peky Team 48
3. Michal Knotek                Mitsubishi Colt                            Mitsubishi Racing Team
4. Jozef Štibrány                Opel Tigra                                 JALMA Jablonec
5. Filip Feranec                  VW Golf 3 2.0                            
Autokrosaréna Očkov 
*  Jitka Prokipčáková         Peugeot 206                               AMS Drakkar Team

 

 

L do 1400 ( autá do 1400ccm )
1. Viktor Ulehla                   Škoda Felícia                              Ulehla Team
*  Roman Sedláčik              Škoda Felícia                              Rigum RACE Team
*  Marián Tóth                    Škoda Favorit                              JP Racing Team
 

 
  
 

 

L do 1600 ( autá do 1600ccm )
*  Roman Nimrich               Seat Toledo                                 Nimrich Team
*  Lukáš Slováček              Opel Tigra                                   AMS Drakkar Team
 

  
 

 

 
 
 
 
 

 

 

 

    Večer majstrov KAP 2016     

     Vyhlásenie celkových víťazov seriálu Karpatského Autokrosového Pohára 2016 

17.12.2016 - Autokrosaréna Očkov

... a máme za sebou znova ďalšiu úspešnú sezónu autokrosu v Karpatskej kotline.

 

Vyhlásenie a ocenenie víťazov seriálu KAP 2016 tak už máme za sebou ďalší diel úspešného seriálu autokrosárov z oboch strán rieky Moravy KAP pre rok 2016.
Poznáme víťazov jednotlivých kategórii (tried) a zároveň sme sa dobre zabavili v priestoroch Očkovskej arény (vďaka za príjemne pripravené prostredie a ohňostroj).


" mAGIo "


A1400
Roman Šedivý
Martin Klačman
Štefan Malinovský

 
A1600
Dominik Malec
Lukáš Matula
Vladimir Kucman
 
A2000
Jiří Martinek
Michal Knotek
Jitka Prokipčáková
 
A OPEN
Dominik Malec
Miroslav Klč
Marek Baláž
 
B 2000
Radovan Adamík ml.
Dušan Jankovích
Martin Chasník
 
B OPEN
Patrik Párovský
Josef Svozil
 
Quad OPEN
Marek Neštický
Zdenek Pohořalý
Michal Gazda

 

 

 

 

Foto mAGIo na FB


 

     Mikulášsky pretek  2016   

     voľný závod   

10.12.2016 - AutokrosAréna Očkov

Ihneď po opadnutí ranného oparu ráne sa nám obloha výrazne prejasnila a kde tu na nás vykukli aj slabé, zubaté lúče zimného slniečka. Sťa by však i príroda vedela, že sme sa v Očkove stretli pre zábavu z jazdenia na čiastočne zmrznutej, neskôr blatisto šmykľavej dráhe známej všetkým účastníkom Karpatského autokrosového pohára. Počas obedňajšej prestávky nás svojou návštevou poctili Mikuláš s anjelikom, ktorým sa v pätách tmolil čert, každého odmenili sladkým prekvapením a tým čo vedeli pre Mikuláša peknú básničku aj srdiečkom na tvár.

" mAGIo "


 

Autá do 1400ccm
1. Pavol Zavadinka                Daewoo Tico      š.č.: 17         AutoCrossTeam-Poriadie
2. Patrik Párovský                 Škoda Favorit     š.č.: 112       AutoCrossTeam-Poriadie
3. Lea Horniaková                  VW Lupo            š.č.: 9          Lea team       
    Dušan Jankovich st.           Škoda 130         š.č.: 601       Autocross team

      


 

Autá do 1600ccm
1. Stanislav Knotek                Daewoo Tico      š.č.: 17         
2. Michal Beňo                       Škoda Felícia     š.č.: 24        Autokrosarána Očkov

   


 

Autá do 2000ccm
1. Filip Feranec                      VW Golf 3           š.č.: 17         Autokrosarána Očkov
2. Jiří Martinek                       BMW                  š.č.: 217       AMS Drakkar team
3. Richart Joštic                     BMW                  š.č.: 90          Autokrosarána Očkov
    Jitka Prokipčáková             Peugeot 205        š.č.: 546        AMS Drakkar Team

     


 

SuperFinále
1. Pavol Zavadinka                Daewoo Tico      š.č.: 17         AutoCrossTeam-Poriadie
2. Jiří Martinek                      BMW                 š.č.: 217       AMS Drakkar team
3. Patrik Párovský                 Škoda Favorit     š.č.: 112       AutoCrossTeam-Poriadie
4. Stanislav Knotek                Daewoo Tico      š.č.: 17  
5. Richart Joštic                     BMW
                 š.č.: 90          Autokrosarána Očkov
6. Filip Feranec                       VW Golf 3         š.č.: 17         Autokrosarána Očkov

     



 

 

 

Foto mAGIo na FB

Foto AMS Drakkar na FB

Foto Autokrosarána Očkov na FB

Video od J.Zavadinka na FB - SuperFinále

Video od Noa Čo na FB - A1400ccm

Video1 od Z.Kotulová na FB

Video2 od Z.Kotulová na FB


 

     Karpatský Autokrosový Pohára  2016   

     9. pretek seriálu     

  + Medzinárodné Majstrovstvá Moravy, závody Lešteniek a Demoličný závod aut  

30.11.2016 - Přibice ( areál AMK Ivaň v CZ )

Finálové stretnutie Karpatského autokrosového pohára sme si "odbili" na známom okruhu v AMK Ivaň neďaleko malebných Přibíc v kulisách Medzinárodných Majstrovstiev Moravy a doprovodného Demoličného derby na záver..

A 1400 ( autá do 1400ccm )



A 1600 ( autá do 1600ccm )



A 2000 ( autá do 2000ccm )


Škoda do1300, Leštenky do1400, do1600, nad1600, Ženy



 

Demoličné derby

  

 

 

Foto mAGIo PHOTOgraphy na FB

Celkové priebežné výsledky seriálu KAP 2016 


 

     Karpatský Autokrosový Pohára  2016   

     8. pretek seriálu     

 

02.10.2016 - Trenčín - areál na podhatí za stavidlami

AK Laugarício Trenčín pripravil 2.10.2016 8.podujatie KAP v priestoroch známej autokrosovej dráhy v Trenčíne. 

 

A 1400 ( autá do 1400ccm )
1. Tomáš Mizerák               Mitsubishi Colt                         ACT-Poriadie
2. Martin Klačman             Škoda Felícia                           Autocross FENNIX
3. Tomáš Bušek                Alfa Romeo                              Bušek Racing Team
4. Patrik Kyšták                Škoda Felícia                           Autocross FENNIX
5. Radomír Plíhal              Škoda Rapid                            ACT-Poriadie
6. Milan Popelár                Mitsubishi Colt                         Bušek Racing Team
7. Denis Herceg                Daewoo Tico                            ACT-Poriadie



A 1600 ( autá do 1600ccm )
1. Júlia Kopečková                Honda Civic                            Edward Team



A 2000 ( autá do 2000ccm )
1. Jiří Martinek                   BMW                                        AMS Drakkar Team
2. Filip Feranec                  AKA Očkov                               VW Golf 3 
3. Jozef Štibrány                 Opel Tigra                                 Jalma

4. Tomáš Pecha                 Mazda MX3                               Peky Team 48
5. Jitka Prokipčáková         Peugeot 206                              AMS Drakkar Team

 


A Open ( autá s ľubovolným obsahom a pohonom  )
1. Dominik Malec                Honda Civic                            AutoCrossTeam-Poriadie
2. Miroslav Klč                    Opel Astra                                AutoCrossTeam-Poriadie

 

 

Foto mAGIo PHOTOgraphy na FB

Video-zostrih Michal Valčík na Youtube (16-min. - pohľad z dronu) 

Video 1 Autocross JALMA Jablonec na FB

Video 2 Autocross JALMA Jablonec na FB

Video 3 Autocross JALMA Jablonec na FB

Video 4 Autocross Jalma Jablonec na FB


 

     Karpatský Autokrosový Pohára  2016   

     7. pretek seriálu     

 

17.09.2016 - Hodonín - Pánov (CZ)

Karpatský autokrosový pohár 2016 pokračoval v sobotu 17. septembra siedmim závodom.
Zo seriálu pre tento rok vypadol závod v Sekulách. Avšak, aby sa tento termín nemusel vynechat, tak závod prebral AMS Drakkar z Petrova spolu s Veterán klubom Hodonín a vrátili tak po triciatích rokoch legendární autokros na cvičiště Pánov v Hodoníne.
Piesočnaté podložie a ani dážď nesmel zastaviť bandu nadšencov okolo štvorkolesových tátošov.

A 1400 ( autá do 1400ccm KAP )
1. Roman Šedivý               Honda Civic                             Honda Racing
2. Christián Kryštof            Honda Civic                             Honda Racing
3. Martin Klačman             Škoda Felícia                           Autocross FENNIX
4. Denis Hercek                Daewoo Tico                            ACT-Poriadie
5. Milan Popelár                Mitsubishi Colt                         Bušek Racing Team
6. Štefan Malinovský         Suzuki Swift                             AMK Gajary
7. Viktor Plozer                  Honda Civic
8. Samuel Zubálik              Mitsubishi Colt                        Čurbes Team
9. Partik Kyšták                 Škoda Felícia                         
Autocross FENNIX
   Tomáš Bušek                  Alfa Rómeo                            
Bušek Racing Team



A 1600 ( autá do 1600ccm KAP )
1. Dominik Malec                Honda Civic                            AutoCrossTeam-Poriadie
2. Marek Palkovič               Toyota Corolla Gti                   Pneuservis BARO
3. Lukáš Matula                  Honda Civic                            Honda Racing


 

A 2000 ( autá do 2000ccm KAP )
1. Michal Knotek                Mitsubishi Colt                           AMK Gajary
2. Jitka Prokipčáková         Peugeot 206                              AMS Drakkar Team
3. Tomáš Pecha                 Mazda MX3                               Peky Team 48
4. Jiří Martinek                   BMW                                        AMS Drakkar Team
    Filip Feranec                  AKA Očkov                               VW Golf 3 
   Jozef Štibrány                 Opel Tigra                                 Jalma


 

A Open ( autá s ľubovolným obsahom a pohonom   KAP )
1. Miroslav Klč                    Opel Astra                                AutoCrossTeam-Poriadie
   
Radovan Adamík             VW Polo                                  Raja Racing


 

B Open  ( buggy s ľubovolným obsahom a pohonom   KAP )
1. Josef Svozil                    Buggy Polatis RZR800             Svozil Team

 

Leštenka do 1400 (  hobby  )
1. Milan Rýnd                      Škoda Felícia
2. Viktor Ulehla                    Škoda Favorit
3. Josef Konvičný                Škoda Favorit

4. Roman Sedlačik               Citroen Saxo                         Bušek Racing Team
    Roman Nimrichtr              Seat Toledo


 

Leštenka do 1600 ( hobby )
   Jan Pavka                         Honda CRX                             Pavka Team

 

 

Štvorkolky ( Quad KAP )
1.  Marek Neštický                    Quad
2.  Zdenek Pohořalý                  Quad
3.  Michal Gazda                       Quad     

 

Foto VeteránKlubHodonín na FB

Foto2 VeteránKlubHodonín na FB

Foto3 VeteránKlubHodonín na FB

Foto Lucie Rychlá na FB

Foto foto-rally.sk na FB

Foto Karol Jánošík na FB

Foto Roman Sedlačík na FB

Foto Autokrosaréna Očkov na FB

Foto mAGIo na FB

Foto Radim Kubala Sportphoto na FB

 

Video závodov 20min od ludbar1 na Youtube

Video ako jazdí po dráhe BVP

 

Video-zostrih Autokrosaréna Očkov na FB

Video Roman Sedlačík  Štart Finále A1400

Video Erik Fury na FB - Finále A1400

Video Autocross JALMA Jablonec na FB

Video Šanek Josef na FB - búda Daewoo Tico

     Karpatský Autokrosový Pohára  2016   

     6. pretek seriálu     

    + Medzinárodné Amatérske Majstrovstvá ČR v Autokrose  2016   

27.08.2016 - Cross Aréna Přerov (Přerovská rokle v CZ)

 

A 1400 = S1 do1400( autá do 1400ccm / KAP +MAMČRA )
1.  Radek Stavěl
2.  Roman Šedivý
3.  Jiří Křistek
4.  Karel Škvarenina
5.  Josef Macháček
6.  Martin Klačman
7.  Štrfan Malinovský
8.  Dušan Klas
9.  Tomáš Bušek
10. Patrik Kyšták
11. Samuel Zubálik



A 1600 = S2 do1600( autá do 1600ccm / KAP +MAMČRA )
1.  Karel Folkl
2.  Vladimír Praženica
3.  Richard Tóth
4.  Dominik Malec
5.  Martin Veróny
6.  Martin Gacík
7.  Josef Burian
8.  Patrik Blažo
9.  
Marek Klasovitý
10. Ladislav Katolický
11. Julia Kopečková
12. Lukáš Matula


 

S3 nad1600( autá nad 1600ccm / MAMČRA )
1.  Radim Novotný
2.  Jozef Čech
3.  Lukáš Vávra
4.  Miroslav Klč
5.  Peter Pastorek
6.  Zdenek/Jana Chytil
7.  Ján Drozdík
8.  Michal Knotek
9.  Roman Vávra

10. Jitka Prokipčáková
11. Jozef Štibrányi
12. Tomáš Pecha 
D  Martin Argan 
    Václav Ciminga 
    VáclavCiminga st.
    Radovan Adamík st.
    Marián Dubový
    Daniel Dubový
    Jiří Martinek
    Jozef Dubový
    Franz Libal
    Zdenek Michna


A 2000 ( autá do 2000ccm / KAP  )
1.  Jozef Čech
2.  Peter Pastorek
3.  Ján Drozdík
4.  Michal Knotek
5.  Jitka Prokipčáková
6.  Jozef Štibrányi
7.  Tomáš Pecha
8.  Radovan Adamík st.
9.  Marián Dubový

10. Jiří Martinek
11. Daniel Dubový
12. Jozef Dubový


A Open ( autá s ľubovolným obsahom a pohonom  / KAP )

1.  Miroslav Klč



N1 do 1400( leštenky do 140ccm / MAMČRA )
1.  Tomáš Havel
2.  David Meissner
3.  Filip Kratochvíl
4.  Patrik Meissner
5.  Viktor Plozer
    Jiří a Jan Šach



B1 buggy 4x2 = B2000 buggy do 2000ccm - zadokolky / KAR + MAMČRA )
1. Dušan JKankovich
2. Radovan Adamík
    Martin Chasník


 
B Open ( buggy s ľubovolným obsahom a pohonom / KAP )
1. Patrik Párovský  
 

 

Foto Autokrosaréna Očkov na FB

Foto mAGIo na FB

Foto T.Pecha na FB

Foto D.Petrovič na FB

Video L.Bízek na FB

Video od Autokrosaréna Očkov na FB


 

     Karpatský Autokrosový Pohára  2016   

     5. pretek seriálu     

  + Medzinárodné Majstrovstvá Moravy a závody Lešteniek  

23.07.2016 - Gajary ( areál AMK Gajagy )


 

A 1400 ( autá do 1400ccm KAP +MMM )
1. Roman Šedivý               Honda Civic                             Honda Racing
2. Martin Klačman             Škoda Felícia                           Autocross FENNIX
3. Štefan Malinovský         Suzuki Swift                             AMK Gajary

4. Patrik Kyšták                 Škoda Felícia                           Autocross FENNIX
    Mirek Slany                   Škoda Felícia                           Insane racing team CZ 
 



 

A 1600 ( autá do 1600ccm KAP +MMM )
1. Miloš Paleček                Škoda Felícia                            MP team
2. 
Marek Palkovic              Toyota Corolla Gti                      Pneuservis BARO
3. Lukáš Matula                  Honda Civic                             Honda Racing
4. Vladimír Kucman            Škoda Felícia                           Kucman Team
5. Tomáš Havel                   Honda CRX                             Havel Motorsport
6. 
Dominik Malec                Honda Civic                            AutoCrossTeam-Poriadie
    Milan Bežo                     Škoda Rapid                           AK Laugarício
    Želinský Tibor                 Škoda Felícia                          Glock


 

A 2000 ( autá do 2000ccm KAP +MMM )
1. Jozef Čech                    Mitsubishi Colt                            Pneuservis BARO
2. Jiří Martinek                   BMW                                         AMS Drakkar Team
3. Tomáš Pecha                 Mazda MX3                                Peky Team 48
4. Jozef Štibrány                Opel Tigra                                  Jalma
5. Jitka Prokipčáková         Peugeot 206                               AMS Drakkar Team
6. Radovan Adamík st.       Fiat Bravo                                  AMK Gajary


 

A Open ( autá s ľubovolným obsahom a pohonom   KAP +MMM )
1. Jiří Dobeš                       VW Golf                                  Rebel Racing
2. Dominik Malec                Honda Civic                             
AutoCrossTeam-Poriadie
3. Tomáš Pecha                  Honda Civic                             Peky Team 48
4. Stanislav Knotek             Honda Civic                             AMK Gajary
5. Jozef Čech                      Mitsubishi Colt                         Pneuservis BARO

    Radovan Adamík st.        Fiat Bravo                                AMK Gajary


 

Leštenky Škoda 1300 ( MMM )
1. Jiří Šplíchal                       Škoda Felícia                         VJB
2. Radek Dvořáček                Škoda Felícia                         Potížiska
3. Lukáš Urbánek                  
Škoda Felícia                          VJB

 

 

Leštenka do 1400 ( MMM )
1. Jozef Kujan                       Seat Cordoba                          JK Gajary

 

 

Leštenka do 1600 ( MMM )
1. Pavel Hlaváček                   Mazda 323                             Aquadem s.r.o

 

Leštenka nad 1600 ( MMM )
1. Martin Pačin                       Hyunday Coupe                       Insane racing team
2. Petr Hirschner                    Saab                                        Motorsport Vysočina
3. Miloslav Šorm                    Nissan Sonny                           AutoMoto P+M
4. Branislav Lang                   Mazda MX3                             Lang

 

 

Foto AMS DRAKKAR na FB

Foto aeriska na rajce.cz

Video od Dusbo60 Autokros GAJARY 2016 - 1. rozjazdy
Video od Dusbo60 Autokros GAJARY 2016 - 2. rozjazdy

Video od Jiří Martínek na FB - Autokros Gajary 

 

Priebežné výsledky MMM 2016

Priebežné výsledky KAP 2016
 


 

     Karpatský Autokrosový Pohára  2016   

     4. pretek seriálu  KAP   

+ Demolačné derby aut + demolácia Tankom
+ Večerné jazdy ( večerný vytrvalostný závod )

09.07.2016 - AutokrosAréna Očkov
 

Štvrté podujatie bolo spojené s hodovými slávnosťani obce Očkov.
Slnkom zaliatý Očkov uvítal na tunašom druhom preteku autokrosových gladiatorov v novom ročníku Hobby autokrosu z oboch brehov rieky Morava, pre spestrenie i zábavu boli vložené ešte tri zábavky. Demolačným derby to začalo, následne nám zdvihlo náladu demolovanie úbohej "Favoritky" rakúskym pásovým monštrom na ktorom sa následne aj záujemci mohli povoziť, pokračovalo to diskotékou a následným nočným vytrvalostným pretekom

A 1400 ( autá do 1400ccm )
1. Roman Šedivý                Honda Civic                             Honda Racing
2. Dominik Malec                Daewoo Tico                            AutoCrossTeam-Poriadie
3. Patrik Kyšták                 Škoda Felícia                           Autocross FENNIX
4. Christián Krištof             Škoda Felícia                           Honda Racing 
5. Martin Klačman             Škoda Felícia                           Autocross FENNIX 
6. Štefan Malinovský         Škoda Felícia                           AMK Gajary

    



A 1600 ( autá do 1600ccm )
1. Miroslav Kmeť                 Škoda Felícia                          HD-motorsport
2. Lukáš Matula                   Honda Civic                            Honda Racing
3. Júlia Kopečková               Honda Civic                           JK Team


 
   

 

A 2000 ( autá do 2000ccm )
1. Jiří Martinek                   BMW                                          AMS Drakkar Team
2. Michal Knotek                Mitsubishi Colt                            AMK Gajary
3. Jozef Štibrány                Opel Tigra                                  Jalma

4. Jitka Prokipčáková         Peugeot 206                               AMS Drakkar Team
5. Tomáš Pecha                 Mazda MX3                                Peky Team 48
6. Filip Feranec                  VW Golf 3 2.0                             Autokrosaréna Očkov 
7. Radovan Adamík st.       Fiat Bravo                                  AMK Gajary

   


 

A Open ( autá s ľubovolným obsahom a pohonom )
1. Miroslav Klč                    Opel Astra                                AutoCrossTeam-Poriadie
2. Dominik Malec                Daewoo Tico                             
AutoCrossTeam-Poriadie
3. Adam Viskup                  Audi S2                                    AutoCrossTeam-Poriadie

   


 

Demolačné derby osobných automobilov
1. Jakub Šára  -  Škoda Felícia
Ďalší zúčastnený : Filip Feranec, Rastislav Zdvíhal, Roman Kupunec, Michal Beňo, Richard Joštic

  

  

    




Večerné jazdy (vytrvalostný závod 2x 15min)
1. Jitka Prokipčáková                  Peugeot 206                               AMS Drakkar Team          15kôl + 16kôl
2. Jiří Martinek                            BMW                                         AMS Drakkar Team          14kôl + 16kô
l
3. René Petráš+Filip Feranec       Škoda Felícia                             Autokrosaréna Očkov       11kôl + 15kôl
4. Lukáš Okienka+Rich.Joštic      BMW                                         
Autokrosaréna Očkov       11kôl + 14kôl
5. Michal Agustín                        Honda CRX                                
Autokrosaréna Očkov        9kôl +  0kôl

  


 

 
 
 

 


     Karpatský Autokrosový Pohára  2016   

     3. pretek seriálu     

 

28.05.2016 - Autokros Dubňany ( areál: 1-Máj )

Nová trať pre autokros, AMS DRAKKAR pre nás pripravil jeden zaujímavý a hlavne napínavý pretek v areáli kde doposiaľ kráľovalí jednostopé tátoše a môžme byť len radi, že sa o svoje hájenstvo podelili aj s nami bláznami do dvoch stôp. Počasie nám napokon prialo (i naprotiveň vražedným predpovediam či reálnej situácii s bleskami a zrážkami na území Európy) , povrch dráhy bol prevažne pevný i keď piesočnatý, myslím si , že i napriek miestami kope zvýreného "prachu" si každý (či už jazdci s realizačními týmami, či diváci) prišiel na svoje.

 

A 1400 ( autá do 1400ccm )
1. Roman Šedivý                Honda Civic                             Honda Racing
2. Štefan Malinovský         Suzuky Swift                             AMK Gajary
3. Martin Klačman              Škoda Felícia                           Autocross FENNIX

4. Patrik Kyšták                 Škoda Felícia                           Autocross FENNIX
5. Christián Krištof             Škoda Felícia                           Honda Racing 
6. Jozef Zavadinka              Daewoo Tico                            AutoCrossTeam-Poriadie
7. Dušan Klas                    Mazda 121                               AMK Gajary


 


 

A 1600 ( autá do 1600ccm )

1. Dominik Malec                Honda Civic                              AutoCrossTeam-Poriadie
2. 
Vladimír Kucman            Škoda Felícia                           Kucman Team
3. Lukáš Matula                  Honda Civic                             Honda Racing
4. Júlia Kopečková             Honda Civic                             JK Team
5. Tibor Želinský                 Škoda Felícia 1.6                     Glock



 

A 2000 ( autá do 2000ccm )
1. Michal Knotek                Mitsubishi Colt                            AMK Gajary
2. Tomáš Pecha                 Mazda MX3                                Peky Team 48
3. Jiří Martinek                   BMW                                          AMS Drakkar Team
4. Jitka Prokipčáková         Peugeot 206                              AMS Drakkar Team
5. Filip Feranec                  VW Golf 3 2.0                            Autokrosaréna Očkov 
6. Radovan Adamík st.       Fiat Bravo                                 AMK Gajary



A Open ( autá s ľubovolným obsahom a pohonom )
1. Dominik Malec                Honda Civic                              AutoCrossTeam-Poriadie
2. Jozef Čech                      Mitsubishi Colt                         Pneuservis BARO
3. Marek Baláž                   Renault Clio                              LumaAuto
4. Michal Tóth                    Škoda Fábia 4x4                       V & M team


 


Ukážka hasičškého zásahu

  
  


 

 


 

     Karpatský Autokrosový Pohára  2016   

     2. pretek seriálu     

 

07.05.2016 - Autokrosaréna Očkov ( areál PD Očkov )

V autokrosaréne sa zišlo 30 súťažiacich, ktorý prišli bojovať o cenné body do štvrtého ročníka seriálu KAP. 
Slniečko, prach - polievacia cisterna a blato, tak takto sme to striedali v Oćkove , len aby sa pretekári povozili a diváci zabavili. Najjednoduchší recept z tých správnych ingrediencii na zaručenú zmes adrenalínu a zážitkov pre súťažiacich z česka a slovenska.

 
A 1400 ( autá do 1400ccm )
1. Roman Šedivý                Honda Civic                             Honda Racing
2. Tomáš Mizerák               Mitsubishi Colt                         AutoCrossTeam-Poriadie
3. Martin Klačman              Škoda Felícia                           Autocross FENNIX

4. Ján Rehuš                     Škoda Felícia                           Autocross V.R.C. Team
5. Patrik Kyšták                 
Škoda Felícia                           Autocross FENNIX 
6. Matúš Držík                   Škoda Rapid                            
AutoCrossTeam-Poriadie
7. Dušan Klas                   Suzuki Swift                              
AMK Gajary
8. Adrián Zavadinka          Daewoo Tico                          
AutoCrossTeam-Poriadie
9. Štefan Malinovský         
Suzuki Swift                             AMK Gajary




           


 

A 1600 ( autá do 1600ccm )
1. Dominik Malec                Honda Civic                              AutoCrossTeam-Poriadie
2. 
Vladimír Kucman            Škoda Felícia                           Kucman Team
3. Marek Klasovitý              
Škoda Felícia                           AutoCrossTeam-Poriadie
4. Martin Vydarený             Seat Ibiza                                 Autocross V.R.C. Team
5. Lukáš Bízek                    Honda Civic                             Honda Racing
6. Patrik Blažo                    VW Golf 2                                Patresko Team

7. Lukáš Matula                  Honda Civic                             Honda Racing


          
 

 

A 2000 ( autá do 2000ccm )
1. Michal Knotek                Mitsubishi Colt                            AMK Gajary
2. Jozef Štibrány                Opel Tigra                                  Jalma
3. Tomáš Pecha                 Mazda MX3                                Peky Team 48

4. Jitka Prokipčáková         Peugeot 206                              AMS Drakkar Team
5. Jiří Martinek                   BMW                                          
AMS Drakkar Team
6. Lukáš Okienka               BMW                                        
Autokrosaréna Očkov 
7. 
Radovan Adamík st.       Fiat Bravo                                 AMK Gajary


          
 

 

A Open ( autá s ľubovolným obsahom a pohonom )
1. Marek Baláž                   Renault Clio                              LumaAuto
2. Tomáš Mizerák               Mitsubishi Colt                          AutoCrossTeam-Poriadie
3. Dominik Malec                Honda Civic                              
AutoCrossTeam-Poriadie
4.
 Radovan Knotek             Škoda Felícia                           N6K Team   
5. Radovan Adamík ml.       Fiat Bravo                                AMK Gajary
6. Richard Joštic                 BMW                                        Autokrosaréna Očkov  


          
 

 

B Open autá s ľubovolným obsahom a pohonom )
1. Patrik Párovský    Buggy Audi                       AutoCrossTeam-Poriadie
 
 
 

 

 

     Karpatský Autokrosový Pohára  2016   

     1. pretek seriálu     

  + Medzinárodné Majstrovstvá Moravy, závody Lešteniek a Demoličný závod aut  

10.04.2016 - Přibice ( areál AMK Ivaň v CZ )

1.závod KAP 2016 sa išiel 10.04.2016 na známej Přibickej dráhe v areáli AMK Iváň, len kúsok za hranicami u našich českých susedov.

Karpatský Autokrosový Pohár bol súčasťou Medzinárodných Majstrovstiev Moravy, závodu Lešteniek a Demoličného závodu aut.
 
A 1400 ( autá do 1400ccm ) KAP+MMM

 
  
 
 
 

 

A 1600 ( autá do 1600ccm ) KAP+MMM


  
 
 
 

 

A 2000 ( autá do 2000ccm ) KAP+MMM
 
  
 
 
 

 

L 1400 ( Leštenky-sériovké autá do 1400ccm ) MMM

 
  
 
 
 

 

L 1600 ( Leštenky-sériovké autá do 1600ccm ) MMM
 
  
 
 
 

 

L 2000 ( Leštenky-sériovké autá nad 1600ccm ) MMM
 
  
 
 

 

Š 1300 ( auta Škoda do 1300ccm ) MMM
 
  

 

 

Foto mAGIo na FB

http://www.amkivan.cz/

Celkové priebežné výsledky seriálu KAP 2016 


 

 

 

 

    Večer majstrov KAP 2015     

     Vyhlásenie celkových víťazov seriálu Karpatského Autokrosového Pohára 2015 


14.11.2015 - Autokrosaréna Očkov

A máme za sebou ďalšiu, 3. úspešnú sezónu autokrosu v Karpatskej kotline. Po úspechoch na šiestich tratiach poznáme víťazov, 112 jazdcov zo slovenska, moravy a čiech súťažlii v ôsmich skupinách
Tento rok bol seriál KAP  aj súčasťou MMM a MAMČRA

A 1400 (auta do 1400ccm) :
1. Peter Pastorek
2. Martin Klačman
3. Tomáš Mizerák
 
A 1600 (auta do 1600ccm) :
1. Dominik Malec
2. Michal Knotek
3. Miroslav Kmeť
 
A 2000 (auta do 2000ccm) :
1. Jozef Čech
2. Radovan Adamík st.
3. Jitka Prokipčáková
 
A OPEN (auta s ľubov. obsahom a pohonom) :
1. Jozef Čech
2. Dominik Malec
3. Radovan Adamík st.
 
B 2000 (buginy do 2000ccm) :
1. Radovan Adamík ml.
2. Dušan Jankovích
3. Patrik Párovský
 
Skupina B Open a Quad sa tento rok nekvalifikovali do seriálu.

 

 

 

Foto Magio na FB

Video Erik Kmeť na FB - vyhodnotenie a odovzdanie cien

 


 

     Karpatský Autokrosový Pohára  2015   

     8. pretek seriálu     

  +  
Medzinárodné Majstrovstvá Moravy

27.09.2015 - AMK Ivaň (dráha Přibice) 

 

A 1400 ( auta do 1400ccm )

 

 

A 1600 ( auta do 1600ccm )

 

 

 

A 2000 ( auta do 2000ccm )

 

 

A Open  auta s ľubovoľným obsahom a pohonom )

 

 

B 2000 ( buggy do 2000ccm )

 

Foto AMS DRAKKAR
 

Crash-derby Show - video

 

Celkové priebežne výsledky seriálu KAP 2015


 

     Karpatský Autokrosový Pohára  2015   

     7. pretek seriálu     

29.08.2015 - AMK Sekule (dráha Mláky) 

 

A 1400 ( auta do 1400ccm )

 

 

A 1600 ( auta do 1600ccm )

 

 

 

A 2000 ( auta do 2000ccm )

 

 

A Open  auta s ľubovoľným obsahom a pohonom )

 

 

 

 

Foto Autokrosaréna na FB

Video Autokrosaréna na FB

 

Celkové priebežne výsledky seriálu KAP 2015

 

 

     Karpatský Autokrosový Pohára  2015   

     6. pretek seriálu     

01.08.2015 - areál AMK Gajary

 

A 1400 ( auta do 1400ccm )
 

 
  
      
 


A 1600 ( auta do 1600ccm )

  

      
 



A 2000 ( auta do 2000ccm )

 

      



A Open  auta s ľubovoľným obsahom a pohonom )

  


 



Quad Open ( štrorkolky - otvorená skupina )

  


 


 
 
 

 

 

Foto mAGIo na FB

Video Autokrosaréna na FB

Video od ludbar na Youtube

 

Celkové priebežne výsledky seriálu KAP 2015

 


 

     Karpatský Autokrosový Pohára  2015   

     5. pretek seriálu     

11.07.2015 - Autokrosaréna Očkov
 

A 1400 ( auta do 1400ccm )
 

 
      
 


A 1600 ( auta do 1600ccm )

     
 



A 2000 ( auta do 2000ccm )



     
 



A Open ( auta s ľubovoľným obsahom a pohonom )



     

 


 

  

 

Foto Andrej Barta photography na FB

Foto mAGIo na FB

video Autokrosaréna Očkov na FB

video Semír A1600

 

Celkové priebežne výsledky seriálu KAP 2015

 


 

     Karpatský Autokrosový Pohára  2015   

     4. pretek seriálu     

    + Medzinárodné Amatérske Majstrovstvá ČR v Autokrose  2015   

27.06.2015 - Cross Aréna Přerov

A 1400 ( auta do 1400ccm ) (S1 v MAMČRA)
 

 
      
 


A 1600 ( auta do 1600ccm ) (B2 v MAMČRA)

      
 



A 2000 ( auta do 2000ccm ) (S3 v MAMČRA)


 

 


A Open ( auta s ľubovoľným obsahom a pohonom ) (S4 v MAMČRA)

      
 



B 2000 ( buggy do 2000ccm - zadokolky ) (Buggy 4x2 v MAMČRA)



      
 


 

 
 
 

 

Foto mAGIo na FB

Foto Kikusenak

Foto AutocrossTopolčany na FB

Foto AMS Drakkar na FB

Foto M.Klasovitý na FB

Foto L.Vávra na FB

Foto M.Turanský na FB

Foto I.Švejda na FB

Video SKSWAT13 - finále do 1600ccm

Video M.Risko - finále do 1600ccm

Video M.Toth - finále 4x4

Video S.Ondruška - 1. 2. 3. rozjazda

Video S.Ondruška - srnka na dráhe    :-)

Video Autokrosaréna Očkov na FB

 


 

     Karpatský Autokrosový Pohára  2015   

     2. pretek seriálu     

  + Medzinárodné Majstrovstvá Moravy  

03.05.2015 - Přibice ( areál AMK Ivaň v CZ )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto Magio na FB

Foto Autocross Topolčany na FB

Autocross Dominátor na FB

Video Semir na FB

Video Blažo na FB


 

     Karpatský Autokrosový Pohára  2015   

     1. pretek seriálu     

  + Medzinárodné Amatérske Majstrovstvá ČR v Autokrose  

18.04.2015 - Veľké Uherce

 

A 1400 ( auta do 1400ccm )

1.   David Černý          Škoda Favorit     Autocross Taem Hulín
2.   
Martin Šindelek     Škoda Favorit     Autocross Taem Hulín
3.   
Dominika Halová   Alfa Romeo        Autocross Topolčany

4.   Tomáš Mizerák     Mitsubishi Colt    AutoCrossTeam-Poriadie
5.   
Peter Pastorek      Mitsubishi Colt    Pasťo Team
6.   
Tomáš Kôpka        VW Polo            Autocross Topolčany
7.   
Dušan Klas           Mazda 121         AMK Gajary
8.   
Martin Klačman     Škoda Favorit     Autocross Topolčany
9.   
Jozef Zavadinka    Daewoo Tico      AutoCrossTeam-Poriadie
10. 
Dominik Trhan       Škoda Felícia     Dominik Team
11. 
Štefan Malinovský Suzuki Swift       AMK Gajary
 


 

A 1600 ( auta do 1600ccm )

1.   Martin Veróny                Škoda 100        Verdy Mato Team
2.   
Vladimír Praženica         Škoda Felícia   Pražo Team
3.   
Dominik Malec               Honda Civic      
AutoCrossTeam-Poriadie
4.   
Pavol Gazdík                 Honda Civic      JAP Racing
5.   
Jozef Borík                    VW Golf 2         Autocross Topolčany
6.   
Patrik Purš                     Honda CRX       JAP Racing
7.   
Jaroslav Purš                 Honda CRX       JAP Racing
8.   Vladimír Vallo                 Fiat Punto         Vallo Racing Team

9.   Vladimír Maršala            Seat Ibiza          Autocross Topolčany
10.  
Miroslav Kmeť               Škoda Felícia    Autocross Topolčany
11. Michal Knotek                 Honda Civic      AMK Gajary
12. Bohuslav Mah. Dreveny  Škoda Felícia     Autocross Topolčany
13. Filip Chochula                 Mitsubishi Colt   Autocross Topolčany
14. Juraj Kossi                      Škoda Felícia    Autocross Topolčany

 


 

A 2000 ( auta do 2000ccm )

1.   Jozef Čech               Mitsubishi Colt       Pneuservis Baro
2.   Marián Dubový          Fiat Bravo             DMJ-klima autocross Team
3.   Jozef Rudenko          Fiat Bravo             
DMJ-klima autocross Team
4.   Daniel Dubový           Renault Clio          
DMJ-klima autocross Team
5.   
Miroslav Klč              Opel Astra             AutoCrossTeam-Poriadie
6.   
Jakub Šara                Opel Calibra          AMS Drakkar Team
7.   
Jitka Prokipčáková     Peugeot 205         AMS Drakkar Team
8.   
Radovan Adamík st.   Honda CRX          AMK Gajary


 

A Open  auta s ľubovoľným obsahom a pohonom )

1.   Michal Tóth              Škoda Fábia               V&M Team
2.   Branislav Adamík     Mitsub. Evo VI            Adamík Team
3.   
Ivan Bartoš              VW Golf                     SPORTSCARS
4.   Adrián Zachar           BMW E36 Compact    Vetroplach racing team


 


 

B 2000 ( buggy do 2000ccm )

1.   Dušan Jankovích        Seat Buggy      AC3R Prietrž
2.   
Radovan Adamík        Raja-01            AMK Gajary
3.   
Patrik Párovský          Škoda Buggy    
AutoCrossTeam-Poriadie
4.  
Mgr. Milan Rýzek         Orca 02-15       Brainstorm Racing Team


 

Foto Magio na FB

Foto Autokrosaréna Očkov

Foto Andrej Barta na FB

Video Autokrosaréna Očkov

Onboard - Dominika Halova

 

Celkové priebežne výsledky seriálu KAP 2015


 


 

    Večer majstrov KAP 2014     

     Vyhlásenie celkových víťazov seriálu Karpatského Autokrosového Pohára 2014 


22.11.2014 - Autokrosaréna Očkov

Slávnostné vyhodnotenie, poháre pre víťazov sú už rozdané, poniektorí si odniesli aj nejaké tie medajle či pamätné listy. Kto prišiel neobanoval.

     
 

Junior do 1600ccm :

1. Turanský Andrej       Alfa Romeo       Veturan Team
2. Knotek Michal          Honda CRX       AMK Gajary
3. Zavadinka Adrián      Daewoo Tico     ACT-Poriadie
4. Turanská Janka        Alfa Romeo       Veturan Team
5. Prachár Michal         Nissan Sunny    Motorsport-Línek
6. Hodál Simon             VW Golf 2         AutoCross Topoľčany
7. Borík Jozef               VW Golf 2         AutoCross Topoľčany
8. Pastorek Peter          Mitsub. Colt       Pasťo Team


 



Do 1400 ccm : 

1.   Nagy Ľuboš            Škoda 120        Bemitrans
2.   Klas Dušan             Mazda 323       AMK Gajary
3.   Párovský Patrik      Suzuki Swift      ACT-Poriadie
4.   Rehuš Ján              Škoda Felícia    AutoCrossTeam VRC
5.   Malinovský Štefan   Suzuki Swift     AMK Gajary
6.   Mizerák Tomáš       Mitsubishi Colt   ACT-Poriadie
7.   Kôpka Tomáš         Škoda Felícia     Autocross Dominátor
8.   Martin Šindelek
9.   David Černý
10. Ivan Michal             Škoda Felícia    Michal Team
11. Nemeček Zdenek
12. Masri Adam
13. Macháček Jozef
14. Jankovích Dušan     Škoda 130        AC3R Prietrž
15. Kucman Vladimír     Škoda Favorit    Kucman Team



 

 

 

 



Do 1600 ccm : 

1.   Malec Dominik         Honda Civic         ACT-Poriadie
2.   Čech Jozef              Toyota Corola       Pneuservis BARO
3.   Baláž Marek            Mitsubishi Colt      Baláž Team

4.   Drinka Erik              Mitsubishi Colt      RC Borský Mikuláš
5.   Vydarený Martin      Škoda Felícia       AutoCrossTeam VRC
6.   Libuša Jozef            Honda Coupe       AMK Sekule
7.   Viskup Adam           Škoda 120           ACT-Poriadie
8.   Maršala Vladimír      VW Golf 2           AutoCross Topoľčany
9.   Palkovič Marek        Toyota Corolla      Pneuservis BARO
10. Otřísal Ivan
11. Mokrý Jiří

12. Augustín Michal      Toyota Corola       AutoCrossAréna Očkov
13. Hradecký Rado        Škoda Favorit       VR Group s.r.o
14. Želinský Tibor
15. Vallo Miroslav         Fiat Bravo            Vallo Racing Team
16. Paleček Miloš
17. Čáp Matrin
18. Rozsíval Tomáš     Škoda Felícia
19. Klasovitý Marek     Škoda Felícia         ACT-Poriadie
20. Cabaj Andrej          Ford Fiesta             AutoCross Topolčany

 


 

Do 2000 ccm :

1.   Jankovič Štefan       Mitsubishi Colt     Pneuservis BARO
2.   Adamík Radovan      Honda CRX         AMK Gajary
3.   Dzurec Juraj             VW Golf 2           Odťahovka-Dzurec
4.   Ondruška Samuel     VW Golf 2           AutoCross Topoľčany
5.   Totka Branislav        Mazda MX3         Motorsport-Línek
6.   Maršálek Tomáš      Škoda Felícia       Maršálek Motorspotr
7.   Dubový Daniel         Renault Clio          DJ-klima Autocross Team
8.   Šára Jakub             Opel Calibra          AMS Drakkar Team
9.   Majzún Miroslav      Toyota MR2          AMK Sekule
10. Surman Tomáš        Toyota Celica       Autokrosaréna Očkov
11. Joštic Richard          Honda CRX         Autokrosaréna Očkov
12. Rudenko Jozef         Fiat Bravo           DJ-klima Autocross Team
13. Prokipčáková Jitka  Peugeot 205         AMS Drakkar Team
14. Rizman Róbert        Seat Ibiza            SportsCars
15. Fňukal Radomír
16. Bartoš Ivan            Škoda Felícia        SportsCars
17. Mračna Miro           VW Golf MK1       AMK Sekule 

 


 

4x4 + Open :

1.   Knotek Radovan        Audi A4            N6K Team
2.   Pražienka Vladimír    Opel Senátor     AutoCrossTeam-Poriadie
3.   Blanár Milan ml.        Mazda 323        Ralley Klub Žilina

4.   Blanár Milan st.         Mazda 323        Ralley Klub Žilina
5.   Jánoš Michal            Audi S2             AutoCrossTeam-Poriadie
6.   Tóth Michal              Škoda Fábia       V&M Team  
7.   Bareš Miroslav         Audi 80              Motorsport-Línek
8.   Baláž Marek             Renault Clio       LumaAuto s.r.o.
9.   Knotek Stanislav      Honda CRX        AMK Gajary
10. Fňukal Martin 

 

Celkové výsledky s umiestnenia jazdcov

 

Foto Magio na FB


 


 

     Karpatský Autokrosový Pohára  2014   

     9. pretek seriálu     
25. 10. 2014 - Autokros Gajary

 

Junior do 1600ccm :

1. Turanský Andrej       Alfa Romeo       Veturan Team
2. Prachár Michal         Nissan Sunny    Motorsport-Línek
3. Knotek Michal          Honda CRX       AMK Gajary

 



Do 1400 ccm : 

1. Kôpka Tomáš         Škoda Felícia   Autocross Dominátor
2. Nagy Ľuboš            Škoda 120        Bemitrans
3. Klas Dušan             Mazda 323       AMK Gajary

 

 



Do 1600 ccm : 

1. Malec Dominik         Honda Civic         ACT-Poriadie
2. Libuša Jozef            Honda Civic         AMK Sekule        
3. Čech Jozef              Toyota Corola       Pneuservis BARO

4. Palkovič Marek        Toyota Corolla      Pneuservis BARO

 



Do 2000 ccm :

1. Jankovič Štefan       Mitsubishi Colt     Pneuservis BARO
2. Adamík Radovan      Honda CRX         AMK Gajary
3. Dzurec Juraj             VW Golf 2           Odťahovka-Dzurec

 



4x4 + Open :

1. Vladimír Pražienka     Škoda 105       ACT-Poriadie
2. Marek Baláž              Renault Clio     LumaAuto
3. Stanislav Knotek        Honda Civic     AMK Gajary

 
 
 
 

Celkové  výsledky seriálu KAP 2014

 


 

     Karpatský Autokrosový Pohára  2014   

     8. pretek seriálu     

  +  

    Medzinárodné Majstrovstvá Moravy  

12. 10. 2014 - Autokros Přibice
areáli AMK Ivaň ( obec Přibice )

KAP sa išiel v Přibicách ako hlavný pretek súčasťou ktorého boli aj MMM podľa pravidiel AMK Ivaň
Bodovanie do seriálu KAP - podľa pravidiel KAP

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto Magio na FB

Foto Autokrosaréna Očkov na FB

Foto AMK Ivaň

 

Video-zostrih od Autokrosaréna Očkov

 

 

 

    Amatérske Majstrovstvá Českej republiky v autokrose   

  +  

     Karpatský Autokrosový Pohára  2014   
     7. pretek seriálu     

07. 09. 2014 - Autokros Přerov

pretek KAP sa išiel spoločne so závodom AMČRA podľa ich pravidiel
Bodovanie jazdcov do seriálu KAP - podľa pravidiel KAP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto Magio na FB

Foto Autokrosaréna Očkov na FB

Foto I.Švejda na FB

Foto Lukáš Vávra na FB

 

 

 

 

     Karpatský Autokrosový Pohára  2014   
     6. pretek seriálu     
23. 08. 2014 - Autokros Sekule

Junior do 1600ccm :

1. Turanský Andrej       Alfa Romeo      Veturan Team
2. Zavadinka Adrián      Daewoo Tico     ACT-Poriadie
3. Turanská Janka        Alfa Romeo      Veturan Team
4. Knotek Michal          Honda CRX      AMK Gajary
5. Prachár Michal        Nissan Sunny    Motorsport-Línek

 

 


Do 1400 ccm : 

1. Rehuš Ján              Škoda Felícia    AutoCrossTeam VRC
2. Klas Dušan             Mazda 323       AMK Gajary
3. Malinovský Štefan   Suzuki Swift     AMK Gajary
4. Nagy Ľuboš            Škoda 120        Bemitrans

 

 


Do 1600 ccm : 

1. Libuša Jozef            Honda Coupe       AMK Sekule
2. Malec Dominik         Honda Civic         ACT-Poriadie
3. Čech Jozef              Toyota Corola       Pneuservis BARO
4. Vydarený Martin      Škoda Felícia       AutoCrossTeam VRC
5. Drinka Erik              Mitsubishi Colt     RC Borský Mikuláš
6. Baláž Marek            Mitsubishi Colt     Baláž Team
*  Palkovič Marek         Toyota Corolla      Pneuservis BARO

 

 


Do 2000 ccm :

1. Jankovič Štefan       Mitsubishi Colt    Pneuservis BARO
2. Adamík Radovan     Honda CRX          AMK Gajary
3. Majzún Miroslav      Toyota MR2         AMK Sekule
*  Mračna Miro            VW Golf MK1       AMK Sekule


 

 

 

 


4x4 + Open :

1. Knotek Radovan         Audi 80                N6K Team
2. Jánoš Michal              Audi S2               ACT-Poriadie

 

 

Foto Magio na FB

Foto M. Rehušová na FB

 

Článok http://skolskyservis.teraz.sk/vysoke-skoly/karpatske-autokrosove-podujatie/12578-clanok.html

 
 

 

     Karpatský Autokrosový Pohára  2014   
     5. pretek seriálu     
10. 08. 2014 - Autokros Trenčín

 

Pretek zrušený kvôli záplavám na dráhe !
( v prípade dobrého počasia bude určený nový termín na september )

 


 

     Karpatský Autokrosový Pohára  2014   
     4. pretek seriálu     
19. 07. 2014 - AutoCrossAréna Očkov

Junior do 1600ccm :

1. Zavadinka Adrián      Daewoo Tico     ACT-Poriadie
2. Turanský Andrej       Alfa Romeo      Veturan Team
3. Knotek Michal          Honda CRX      AMK Gajary
4. Turanská Janka        Alfa Romeo      Veturan Team

 

 


Do 1400 ccm : 

1. Rehuš Ján              Škoda Felícia    AutoCrossTeam VRC
2. Párovský Patrik      Suzuki Swift      ACT-Poriadie
3. Nagy Ľuboš            Škoda 120        Bemitrans
4. Klas Dušan             Mazda 323       AMK Gajary
5. Mizerák Tomáš       Mitsubishi Colt  ACT-Poriadie
6. Malinovský Štefan   Suzuki Swift     AMK Gajary
*  Jankovich Dušan      Škoda 130       AC3R Prietrž
*  Kucman Vladimír     Škoda Favorit   Kucman Team

 

 


Do 1600 ccm : 

1. Čech Jozef              Toyota Corola       Pneuservis BARO
2. Malec Dominik         Honda Civic         ACT-Poriadie   
3. Baláž Marek            Mitsubishi Colt     Baláž Team
4. Drinka Erik              Mitsubishi Colt     RC Borský Mikuláš
5. Viskup Adam          Škoda 120           ACT-Poriadie
6. Hradecký Rado        Škoda Favorit       VR Group s.r.o
*  Augustín Michal        Honda CRX          AutoCrossAréna Očkov

 

 


Do 2000 ccm :

1. Jankovič Štefan       Mitsubishi Colt    Pneuservis BARO
2. Adamík Radovan     Honda CRX          AMK Gajary
3. Dzurec Juraj            VW Golf 2          Odťahovka-Dzurec
 

 

 

 


4x4 + Open :

1. Blanár Milan ml.         Mazda 323                Ralley klub Žilina
2. Blanár Milan st.          Mazda 323                Ralley klub Žilina
3. Pražienka Vladimír     Opel Senátor 2.3TD    ACT-Poriadie
*  Jánoš Michal              Audi S2                     ACT-Poriadie

Foto Magio na FB 

Foto Autocrossaréna Očkov

 
 

 


 

 

     Karpatský Autokrosový Pohára  2014   
     3. pretek seriálu     
21. 06. 2014 - Autokros Gajary

 

Junior do 1600ccm :

1. Turanský Andrej       Alfa Romeo      Veturan Team
2.
 Turanská Janka       Alfa Romeo       Veturan Team
3. Knotek Michal         Honda CRX       AMK Gajary

*   Prachár Michal       Nissan Sunny    Motorsport-Línek

 



Do 1400 ccm : 

1. Klas Dušan             Mazda 323       AMK Gajary
2. Rehuš Ján              Škoda Felícia    AutoCrossTeam VRC
3. Nagy Ľuboš            Škoda 120        Bemitrans

4. Mizerák Tomáš       Mitsubishi Colt  ACT-Poriadie
5. Párovský Patrik      Suzuki Swift      ACT-Poriadie
6. Malinovský Štefan   Suzuki Swift     AMK Gajary

 

 



Do 1600 ccm : 

1. Malec Dominik        Honda Civic          ACT-Poriadie   
2. Čech Jozef              Toyota Corola       Pneuservis BARO
3. Vydarený Martin      Škoda Felícia       AutoCrossTeam VRC

4. Palkovič Marek        Toyota Corolla      Pneuservis BARO
5. Baláž Marek            Mitsubishi Colt     Baláž Team

 



Do 2000 ccm :

1. Jankovič Štefan       Mitsubishi Colt  Pneuservis BARO
2. Dzurec Juraj            VW Golf 2        Odťahovka-Dzurec
3. Adamík Radovan      Honda CRX       AMK Gajary

 



4x4 + Open :

1. Knotek Radovan         Audi 80                N6K Team
2. Miroslav Bareš           
Audi 80                Pneuservis BARO

 
 
 
 
 

Priebežné výsledky seriálu KAP 2014

 



 

 

     Karpatský Autokrosový Pohára  2014   
     2. pretek seriálu     
24. 05. 2014 - AutoCrosAréna Očkov

 

Junior do 1600ccm :

1. Turanský Andrej       Alfa Romeo      Veturan Team
2. Borík Jozef               VW Golf 2        AutoCross Topoľčany
3. Zavadinka Adrián      Daewoo Tico     ACT-Poriadie

4. Knotek Michal         Honda CRX       AMK Gajary
5. Turanská Janka       Alfa Romeo       Veturan Team
D. Hodál Simon           VW Golf 2        AutoCross Topoľčany

 



Do 1400 ccm : 

1. Rehuš Ján              Škoda Felícia    AutoCrossTeam VRC
2. Nagy Ľuboš            Škoda 120        Bemitrans
3. Klas Dušan             Mazda 323       AMK Gajary

4. Malinovský Štefan   Suzuki Swift     AMK Gajary
5. Párovský Patrik      Suzuki Swift      ACT-Poriadie
6. Biesik Zdeno          Škoda Felícia    AutoCrossAréna Očkov

 



Do 1600 ccm : 

1. Drinka Erik              Mitsubishi Colt     RC Borský  Mikuláš  
2. Baláž Marek            Mitsubishi Colt     Baláž Team
3. Maršala Vladimír      VW Golf 2           AutoCross Topoľčany

4. Vydarený Martin      Škoda Felícia       AutoCrossTeam VRC
5. Augustín Michal      Toyota Corola       AutoCrossAréna Očkov
6. Viskup Adam          Škoda 120           ACT-Poriadie
7. Čech Jozef             Toyota Corola       Pneuservis BARO
8. Lukáčiková Sofia     Honda Civic          Bodylak Team
D. Malec Dominik       Honda Civic          ACT-Poriadie 

 



Do 2000 ccm :

1. Ondruška Samuel    VW Golf 2        AutoCross Topoľčany
2. Jankovič Štefan       Suzuky Swift     Pneuservis BARO
3. Adamík Radovan      Honda CRX       AMK Gajary

4. Surman Tomáš       Toyota Celica    AutoCrossAréna Očkov
5. Joštic Richard         Honda CRX       AutoCrossAréna Očkov
6. Dzurec Juraj           VW Golf 2         Odťahovka-Dzurec
7. Rizman Robert        Seat Ibiza         SportsCars
8. Bartoš Ivan             Škoda Felícia    SportsCars

 



4x4 + Open :

1. Blanár Milan ml.         Mazda 323                Ralley klub Žilina
2. Pražienka Vladimír     Opel Senátor 2.3TD    ACT-Poriadie
3. Blanár Milan st.         Mazda 323                 Ralley klub Žilina

 
 
 
 

Priebežné výsledky seriálu KAP 2014

 


 

 

 

     Karpatský Autokrosový Pohára   2014  
     1. pretek seriálu     
12.04.2014 - Autokros Trenčín

 

Junior do 1600ccm :

1. 768 Hodál Simon AutoCross Topoľčany VW Golf 2              
2. 17 Zavadinka Adrián ACT-Poriadie Daewo Tico              
3. 15 Knotek Michal AMK Gajary Honda CRX              
* 462 Borík Jozef AutoCross Topoľčany VW Golf 2  

 



Do 1400 ccm : 

1. 624 Nagy Ľuboš Bemitrans Škoda 120              
2. 112 Párovský Patrik ACT-Poriadie Suzuki Swift              
3. 129 Michal Ivan Ivan Team Škoda Felícia  

 



Do 1600 ccm : 

1. 101 Drinka Erik RC Borský Mikuláš Mitsubishi Colt              
2. 8 Čech Jozef Pneuservis BARO Toyota Corola              
3. 99 Malec Dominik ACT-Poriadie Honda Civic              
4. 777 Baláž Marek Baláž Team Mitsubishi Colt              
5. 411 Lukáčiková Sofia Bodylak Team Honda Civic  

 



Do 2000 ccm :

1. 12 Jankoviš Štefan Pneuservis BARO Suzuky Swift              
2. 10 Adamík Radovan AMK Gajary Honda CRX              
3. 222 Durec Juraj Odťahovka-Durec VW Golg 2              
* 999 Joštic Richard ACA Team Honda CRX  

 



4x4 + Open :

1. 305 Blanár Milan st. Ralley klub Žilina Mazda 323              
2. 312 Blanár Milan ml. Ralley klub Žilina Mazda 323              
3. 666 Knotek Radovan N6K-Team Audi A4  

 

 

Priebežné výsledky seriálu KAP 2014


 

 

    Večer majstrov KAP 2013     

     Vyhlásenie víťazov Karpatského Autokrosového Pohára 2013     


14.12.2013 - KD Považany

Prvý ročník seriálu Karpatského Autokrosového Pohára sme úspešne uzavreli koncoročným vyhlásením víťazov, odovzdaním vecných a finančných ocenený (vrátenie štartovného)  14.12.2013 v kultúrnom dome v Považanoch. Taktiež na prázdno neodišli ani ostatný jazdy, ktorý sa zúčastnili seriálu KAP 2013. Našim prianím, bolo aby si všetci jazdci tohoto seriálu odniesli niečo, čo im bude pripomínať autokros a budú môcť spomínať na chvíle plné súperenia a adrenalínu v týchto autokrosových závodoch. 

Karpatský autokrosový pohár vznikol, ako nový seriál, nadväzujúci na dlhodobú históriu Mogul RallyCrossu, ktorý však v r.2012 z organizačných dôvodov ukončil svoju činnosť.  Sme radi, že jazdci majú i naďalej záujem venovať sa tomuto športu, čomu nasvedčuje i počet zúčastnených jazdcov v tomto seriály pod novým názvom. V tomto ročníku sa na seriáli KAP 2013 zúčastnilo 52 jazdcov v piatych skupinách.

K zabezpečeniu úspešného pokračovania seriálu aj v r. 2014 organizátori pripravujú nadviazanie spolupráce aj s inými organizátormi a majiteľmi dráh v našom okolí, aby sa mohol ísť každý pretek na inej dráhe. O úspešnosti jednaní a termínoch ďalších závodov budete včas informovaný.

 

Všetkým srdečne gratulujeme k získaním umiestneniam.

 

Junior do 1600ccm :

1. Sofia Lukáčiková     Honda Civic
2. Andrej Turanský     Alfa Romeo 145
3. Janka Turanská      Alfa Romeo 145

4. Adrián  Zavadinka    Daewoo Tico
5. Michal Prachár        Nissan Sunny
6. Lenka Pražienková  Škoda 105
7. Peťo Pastorek        Opel Corsa
8. Janka Gazdíková     Peugeot 106


 

Do 1400 ccm : 

1. Štefan Jankovič      Suzuki Swift
2. Marek Klasovitý    Škoda RAPID
3. Dušan Klas            Mazda 121

4. Samuel Zubálik       Mitsubishi Colt
5. Štefan Malinovský   Suzuki Swift
6. Patrik Párovský     Škoda Favorit
7. Ján Rehuš             Škoda Felícia
8. Pavol Zavadinka     Daewoo Tico
9. Vladimír Poláčik      Mitsubishi Colt
10. Damián Dobiáš      Nissan Sunny
11. Pavol Čaňo            Daewoo Tico
12. Vladimír Pražienka Škoda 105
13. Radomír Plíhal       Škoda RAPID


 

Junior do 1600ccm :

1. Radovan Adamík  Honda CRX
2. Jozef Čech           Toyota Corola GTI
3. Dominik Malec      Honda Civic

4. Erik Drinka            Mitsubishi Colt
5. Jozef Libuša          Honda Civic
6. Martin Vydareny    Škoda Felícia
7. Miroslav Michalec   Opel Kadet
8. Pavol Čobrda          Opel Kadett Maxi 
9. Kevin Hladík           Mitsubishi Colt
10. Sofia Lukáčiková   Škoda Felícia
11. Filip Feranec        Nissan Primera
12. Milan Greguška   Škoda Felícia
13. Marek Baláž        VW Golf


 

Do 2000 ccm :

1. Richard Joštic    Honda CRX
2. Peter Makyňa     VW GOLF
3. Andrej Radena    Toyota Celica

4. Miroslav Latinák Mazda MX3
5. Pavol Línek        Suzuki Swift 
6. Rudolf Černý      Ford Fiesta


 

4x4 + Open :

1. Rastislav Zdvíhal      BMW e30ix   4x4
2. Radovan Knotek      Audi A4 Quattro
3. Andrej Radena        Toyota Celica

4. Milan  Blanár st.     Mazda 323 4x4
5. Miroslav Bareš        Audi 80 Quatro
6. Libor Nesnadný       Audi 90 Quatro
7. Milan Blanár ml.      Žilina Mazda 323 4x4
8. Peter Malovec         Daewo Nexia 1500
9. Vladimír Pražienka Opel Senátor TD
10. Milan Greguška    Škoda Felícia
11. Peťo Pastorek       Opel Astra
12. Jaroslav Masár       Toyota Celica

 

 

Foto Magio

Foto AutoCrossAréna Očkov na FB

 


 

 

     Karpatský Autokrosový Pohára   2013  
     6. pretek seriálu     
10.11.2013 - Autokros Trenčín

 

Junior do 1600ccm :

1. Turanský Andrej     Honda Civic
2. Prachár Michal       Nissan Sunny
3. Turanská Janka     Alfa Romeo 145

4. Zavadinka Adrian   Daewoo Tico



Do 1400 ccm : 

1. Jankovič Štefan      Suzuki Swift
2. Klasovitý Marek       Škoda Rapid
3. Párovský Patrik       Škoda Favorit
4. Zubálik Samuel      Mitsubishi Colt
5. Klas Dušan             Mazda 121



Do 1600 ccm : 

1. Drinka Erik               Mitsubishi Colt
2. Čech Jozef               Toyota Corolla Gti
3. Lukáčiková Sofia     Škoda Felícia

4. Malec Dominik         Honda Civic
5. Adamík Radovan     Honda CRX
6. Libuša Jozef             Honda Civic
7. Baláž Marek              VW Golf



Do 2000 ccm :

1. Makyňa Peter           VW Golf
2. Joštic Richard         Honda CRX

* Línek Pavol               Mazda MX3
* Radena Andrej        Škoda Felícia



4x4 + Open :

1. Zdvíhal Rastislav     BMW 316i Compact
2. Knotek Radovan      Audi Quatro

3. Malovec Peter           Daewoo Nexia

Foto magio

Foto magio na FB

Foto R.Joštic na FB

Foto M.Nemec na FB


 

 

 

 

Priebežné výsledky seriálu KAP 2013

      Karpatský Autokrosový Pohára   2013   

     5. pretek seriálu     
13.10.2013 - Autokros Gajary

 

Junior do 1600ccm :

1. Lukáčiková Sofia    Honda Civic
2. Turanská Janka     Alfa Romeo 145
3. Zavadinka Adrián   Daewoo Tico
4. Prachár Michal       Nissan Sunny
5. Turanský Andrej     Alfa Romeo 145




Do 1400 ccm : 

1. Klas Dušan             Mazda 121
2. Zubálik Samuel      Mitsubishi Colt

3. Malinovský Štefan  Suzuki Swift
4. Jankovič Štefan      Suzuki Swift
5. Klasovitý Marek       Škoda Rapid



Do 1600 ccm : 

1. Erik Drinka               Mitsubishi Colt
2. Hladík Kevin            Mitsubishi Colt

3. Malec Dominik        Honda Civic
4. Adamík Radovan    Honda CRX

*  Čech Jozef               Toyota Corolla


 

Do 2000 ccm :

1. Joštic Richard         Honda CRX
2. Makyňa Peter           VW Golf
3. Radena Andrej        Toyota Celica
4. Miroslav Latinák      Mazda MX3

 



4x4 + Open :

1. Miroslav Bareš          Audi 80 Quatro
2. Miroslav Nesnadný  Audi 90 Quatro
3. Milan Blanár ml.        Mazda 323

4. Knotek Radovan       Audi Quatro

*  Blanár Milan st.          Mazda 323


 

 

 

 

      Karpatský Autokrosový Pohára   2013   
     4. pretek seriálu     
11.8.2013 - Hawaii Autokros Očkov

 

Junior do 1600ccm :

1. Lukáčiková Sofia    Honda Civic
2. Turanský Andrej     Alfa Romeo 145
3. Zavadinka Adrián   Daewoo Tico
4. Turanská Janka     Alfa Romeo 145
5. Gazdíková Janka    Peugeot 106




Do 1400 ccm : 

1. Jankovič Štefan      Suzuki Swift
2. Klas Dušan             Mazda 121
3. Klasovitý Marek       Škoda Rapid
4. Malinovský Štefan  Suzuki Swift
5.
 Párovský Patrik       Škoda Favorit
6. Poláčik Vladimír  Mitsubishi Colt
7. Zavadinka Pavol     Daewoo Tico



Do 1600 ccm : 

1. Erik Drinka               Mitsubishi Colt
2. Michlec Miroslav     Opel Kadett

3. Libuša Jozef            Honda Civic
4. Feranec Filip           Nisan Primera
5. Adamík Radovan    Honda CRX
6. Čech Jozef               Toyota Corolla



Do 2000 ccm :

1. Miroslav Latinák      Mazda MX3
2. Makyňa Peter           VW Golf
3. Radena Andrej        Toyota Celica
4. Joštic Richard          Honda CRX



4x4 + Open :

1. Blanár Milan             Mazda 323
2. Zdvíhal Rastislav     BMW 325i
3. Knotek Radovan      Audi Quatro

4. Pražienka Vladimír Opel Senátor TD
5. Radena Andrej        Toyota Celica GT


 

SuperFinále : 
 
1. Drinka Erik              Mitsubishi Colt
2.
Jankovič Štefan      Suzuki Swift
3.
Lukáčiková Sofia    Honda Civic
4. Latinák Miroslav      Mazda MX3
5. Blanár Milan        Mazda 323
 

 

      Karpatský Autokrosový Pohára   2013   
     3. pretek seriálu     
22.6.2013 - Autocross Gajary

 

Junior do 1600ccm :

1. Turanský Andrej     Alfa Romeo 145
2. Lukáčiková Sofia    Honda Civic

3. Turanská Janka     Alfa Romeo 145
4. Zavadinka Adrián   Daewoo Tico




Do 1400 ccm : 

1. Jankovič Štefan      Suzuki Swift
2. Damir Dobiáš         Nissan Sunny
3. Klasovitý Marek       Škoda Rapid
4. Čaňo Pavol              Daewoo Tico
5. Poláčik Vladimír  Mitsubishi Colt
6. Rehuš Ján               Škoda Felícia
7. Zubálik Samuel      Mitsubishi Colt
8. Klas Dušan             Mazda 121



Do 1600 ccm : 

1. Čobrda Pavol          Opel Katett Maxi
2. Libuša Jozef            Honda Civic
3. Vydarený Martin       
Škoda Felícia
4. Adamík Radovan    Honda CRX
5. Čech Jozef               Toyota Corolla



Do 2000 ccm :

1. Radena Andrej        Toyota Celica
2. Makyňa Peter           VW Golf
3. Línek Pavol              Suzuki Swift

4. Joštic Richard         Honda CRX
5. Černý Rudolf           Ford Fiesta



4x4 + Open :

1. Radena Andrej        Toyota Celica
2. Zdvíhal Rastislav     BMW 325i
3. Bareš Miroslav         Audi 80


 

Foto Magio http://autocross.rajce.idnes.cz/KAP_III

Foto AutoCrossAréna na FB https://www.facebook.com/media/set/?set=a.480393462053046.1073741825.342414705850923&type=3

Foto Rallycross N6K Team na FB  https://www.facebook.com/media/set/?set=a.514549655285150.1073741827.298169130256538&type=3

Foto Autocross Team V.R.C. na FB https://www.facebook.com/media/set/?set=a.537209729661140.1073741828.167827066599410&type=1

Foto Nikoleta na FB https://www.facebook.com/nikoleta.sedlakova/media_set?set=a.619154581428154.1073741833.100000008534777&type=1

Foto ACT-Poriadie https://www.facebook.com/andrejjarabek05/media_set?set=a.646242175404036.1073741840.100000547797366&type=3

Video Finále Juniori https://www.facebook.com/photo.php?v=618781888146310&set=vb.100000435143619&type=2&theater

Video Finále do1600 https://www.facebook.com/photo.php?v=537257536323026

Video 1.rozjazda 2000 + OPEN  http://www.youtube.com/watch?v=zHNP0jFPLFE&feature=youtube_gdata
 

Ďalšie videá

Priebežné výsledky seriálu KAP 2013


 

     Karpatský Autokrosový Pohára  2013   
     2. pretek seriálu     
21.4.2013 - Autokros Trenčín

 

Junior do 1600ccm :

1. Turanský Andrej     Alfa Romeo 145
2. Lukáčiková Sofia    Honda Civic
3. Zavadinka Adrián   Daewoo Tico

4. Pastorek Peťo        Opel Corsa
5. Turanská Janka     Alfa Romeo 145



Do 1400 ccm : 

1. Rehuš Ján               Škoda Felícia
2. Zubálik Samuel       Mitsubishi Colt
3. Klasovitý Marek       Škoda Rapid

4. Malinovský Štefan  Suzuki Swift
5. Klas Dušan             Mazda 121
6. Jankovič Štefan      Suzuki Swift
7. Zavadinka Pavol     Daewoo Tico
8. Dobiáš Damián      Ford Fiesta



Do 1600 ccm : 

1. Čech Jozef               Toyota Corolla
2. Vydarený Martin       Škoda Felícia
3. Adamík Radovan     Honda CRX

4. Malec Dominik         Honda Civic
5. Greguška Milan       Škoda Felícia
6. Baláž Marek              VW Golf



Do 2000 ccm :

1. Joštic Richard         Honda CRX
2. Radena Andrej        Toyota Celica



4x4 + Open :

1. Blanár Milan             Mazda 323
2. Zdvíhal Rastislav     BMW 316i Compact
3. Knotek Radovan      Audi Quatro

4. Greguška Milan       Škoda Felícia


 

Foto magio  http://autocross.rajce.idnes.cz/KAP_II/

Foto Andrea Mozorova na FB http://www.facebook.com/media/set/?set=a.4897178831842.1073741829.1369010083&type=1 

Foto od AutoCrossAréna Očkov Team http://www.facebook.com/media/set/?set=a.593136787363267.1073741828.100000008534777&type=1

 

 

Priebežné výsledky seriálu KAP 2013


 

     Karpatský Autokrosový Pohára   2013  
     1. pretek seriálu     
23.3.2013 Veľkonočný autokros Očkov
 

 

Junior do 1600ccm :

1. Lukáčiková Sofia     Honda Civic
2. Pražienková Lenka  Škoda 105



Do 1400 ccm : 
 
1. Jankovič Štefan       Suzuki Swift
2. Malinovský Štefan   Suzuki Swift
3. Klasovitý Marek       Škoda Rapid

4. Párovský Patrik       Škoda Favorit
5. Klas Dušan              Mazda 121
6. Zavadinka Pavol      Daewoo Tico
7. Pražienka Vladimír  Škoda 105
8. Plíhal Radomír         Škoda Rapid



Do 1600 ccm : 

1. Malec Dominik         Honda Civic
2. Čech Jozef                Toyota Corolla
3. Adamík Radovan     Honda Civic
5. Michlec Miroslav      Opel Kadett



Do 2000 ccm :

1. Joštic Richard         Honda CRX
2. Radena Andrej       Toyota Celica
3. Makyňa Peter           VW Golf




4x4 + Open :

1. Zdvíhal Rastislav     BMW 316i Compact
3. Knotek Radovan      Audi Quatro

3. Radena Andrej        Toyota Celica

 

SuperFinále : 
 
1. Jankovič Štefan       Suzuki Swift
2. Dominik Malec        Honda Civic
3. Joštic Richard         Honda CRX
4. Zdvíhal Rastislav    BMW
5. Lukáčiková Sofia    Honda Civic

 

 

Foto magio http://autocross.rajce.idnes.cz/Velkonocny_autokrosovy_pretek/

Foto RallyCross N6K Team  http://n6kteam.rajce.idnes.cz/Autocross_KAP_Ockov_23.3.2013/#

Foto AutoCrossAréna Očkov Richard Jošti na FB http://www.facebook.com/media/set/?set=a.619489528065575.1073741833.100000136015836&type=1

Foto RallyCross N6K Team na FB  http://www.facebook.com/media/set/?set=a.475750172498432.1073741826.298169130256538&type=1

Foto Andrea Morozova na FB http://www.facebook.com/media/set/?set=a.4767161181482.1073741825.1369010083&type=1

Foto YN photography na FB http://www.facebook.com/media/set/?set=a.525373850848285.1073741829.502840759768261&type=1

Video AutoCrossAréna Očkov http://www.youtube.com/watch?v=09Fhacy1rmk&feature=youtu.be

 

Video-foto zostrih AutoCrossAréna Očkov http://www.youtube.com/watch?v=hlMlwnNR7RY

 

Priebežné výsledky seriálu KAP 2013


 

08.12.2012  Mikulášsky Autokrosový pretek - Očkov                                                

 

 

 


Vladimír Pražienka   Škoda 105                      1. miesto    Zadokolky - OPEN

Vladimír Pražienka   Škoda 105                      1. miesto    4x4 - OPEN

Lenka  Pražienková   Škoda 105                     2. miesto    Ženy

Marek Klasovitý       Škoda Garde130            2. miesto    Zadokolky - OPEN

Pavol Zavadinka        Daewoo Tico                  2. miesto    Do 1300ccm

Pavol Zavadinka        Daewoo Tico                  2. miesto    4x4 - OPEN

Patrik Párovský       Škoda Favorit 1.3            3. miesto    Do 1300ccm

Adan Viskup             Škoda 160                       porucha (spojka-prevodovka)

 

Foto mAGIo

Foto Radovan Eľko FB  http://www.facebook.com/media/set/?set=a.4049020546238.2146081.1303691653&type=1

Foto Daniel Paríšek FB http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151289037047836.494793.633602835&type=3

Foto Martin Hrabčík FB http://www.facebook.com/media/set/?set=a.547302445279751.131451.100000000025035&type=3

Foto Ivan Hruška Skswat FB http://www.facebook.com/media/set/?set=a.436241819763590.116848.356101394444300&type=3

Foto Miroslava   http://miroslava7.rajce.idnes.cz/Autocross_Ockov-Mikulassky_pretek_8.12.2012/#

Foto http://www.facebook.com/media/set/?set=a.542437362451165.84133208.100000547176830&type=3

 

 

Skswat Racing photo na FB


 

06.10.2012  Hobby AutokrosAréna Očkov - otvorenie nového areál                          

Príjemné teplé počasie prilákalo na novú trať jazdcov a divákov na netradičné podujatie v nových priestoroch HobbyCrossovejArény v Očkove. Upravené autokrosové špeciáli ukázali pekné napínavé súboje !
Súčasťou programu bola ukážka záchrannej akcia, pri nasimulovanej havárii, nasimulovaný požiar auta zo zásahom hasičov, ukážky perfektne cvičených psov, lety vrtuľníkom, Paintbal, PaintbalCross a autokrosový závod  .

Na koniec boli voľné jazdy pre verejnosť na zapožičaných autách v areáli Arény, ktoré sa návštevníkom mimoriadne
zapáčili .

Chlapci, gratulujem, k dnešnému úspechu.
Na velkej trati dokáže lietať bárz-kto, ale na menšej trati sa lepšie preveria zručnosti jazdca ! A vtomto prípade celkom neplatý pravidlo, že silnejší vyhráva.
Diváci vydeli napínavé súboje najme, keď išla Toyota Celica 2.0 Daewoo Tico 0.8.  
Oboaja mali na úspech šancu 50/50.

Vyhodnotený a ocenený jazdci:
1.miesto   Andrej Radena     Toyota Celica 2.0GT4
2.miesto   Palo Čaňo            Daewoo  Tico 0.8
3.miesto   Patrik Párovský     Škoda Favorit 1.3
4.miesto   Pavol Zavadinka    Daewoo Tico  0.8
5.miesto   Peter Pražienka     Škoda 105     1.3

6.miesto   Vladimír Pražienka  Škoda 105    1.3  (porucha motora)

 

Foto sa pripravuje

Zatial iba zopár fotoek na Facebooku :

Výber fotiek
Od AutoCrossAréna Očkov
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.354361747989552.84610.342414705850923&type=1&fb_source=message

Od Vladimír Pražienka
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.428264357231564.102347.100001440097765&type=1

Od: Richard Joštic
-
 http://www.facebook.com/media/set/?set=a.531513566863172.136309.100000136015836&type=1&notif_t=photo_album_reply

Od: Nikoleta Sedláková
-
 http://www.facebook.com/media/set/?set=a.501517936525153.123309.100000008534777&type=1&notif_t=photo_album_reply

 

 

Video :

Vladimír Pražienka SOLO (pred meraným tréningom)
http://www.youtube.com/watch?v=1HAfpXyuBE8

1.Rozjazda A-skupina
http://www.youtube.com/watch?v=a6ftR7IhaGQ&feature=plcp

1.Rozjazda B-skupina
http://www.youtube.com/watch?v=tjTDI5c_otU&feature=youtu.be

Keď to zadná náprava nezvládne
http://www.youtube.com/watch?v=ruGoIZQu3RQ

Volné jazdy
http://www.youtube.com/watch?v=oj8xLMwX7j4&feature=player_embedded

 


 

 

 
© 2013 Všetky práva vyhradené.
TOPlist