Založit webové stránky nebo eShop

Prihlásenie sa na závod

Karpatský Autokrosový Pohár 2017

 




 

 8. KAP   2017

30. 09. 2017

 Autokros Dubňany

+ závod Lešteniek

Motoršportový areál pod názvom : Dubňany-1.Máj

/ CZ /

Žiadame jazdcov, ktorý sa prihlásili  a s akýchkoľvek dôvodov sa závodu nemôžu zúčastniť, aby sa zo závodu odhlásili !

Na odhlásenie je možné taktiež použiť aktuálny prihlasovací formulár.
Normálne vypíšete v prihláške povinné okienka (označené hviezdičkou) a do okienka  "Tím" a  "Vozidlo" napíšeš   "odhlasujem sa"

Alebo môžete poslať jednoduchý odhlasovací e-mail z vašim menom a štartovným číslom na adresu : kap.serial@gmail.com / poprípade do správy na Facebooku užívateľovi Karpatský Autokrosový Pohár / .
Organizátorom týmto zjednoduchšia prácu.
Prichádzajúce neplatné prihlášky sú overované a následne vyradené z evidencie ! 

 



 

posledná aktualizácia :  29. 09. 2017   o  20:54
Prihlásený jazdci na   30.09.2017     8.KAP  Dubňany
Formulár spustený 12.09.2017 o 11:00
Pozn.: Zoznam prihlásených je aktualizovaný postupne podľa času schválenia administrátorom.

 

A do 1400 do 1400ccm KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 007 Štefan Malinovský Autoservis Marsal Suzuki Swift 13.09/00:26
2. 13 Kevin Franer TA-HA-Či Mitsubishi Colt 1.3 13.09/06:39
3. 6 Martin Vašek TA-HA-Či Mitsubishi Colt 14.09/08:44
4. 31 Roman Šedivý JPRacing team Honda Civic 14.09/20:25
5. 71 Radek Cvečka RC Borský Mikuláš Mitsubishi Colt 27.09/12:28
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
           
           

 

A do 1600 do 1600ccm KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 8 Lukáš Matula JPRacing team Mitsubishi Colt 13.09/00:14
2. 700 Dušan Klas AMK Gajary Mitsubishi Colt 13.09/00:24
3. 132 Patrik Blažo JPRacing Team Honda CRX 1.6 13.09/07:23
4. 118 Marek Palkovič Pneuservis BARO Toyota Corolla 15.09/00:11 odhlásený
5. 402 Dávid Borcha Autocross Topoľčany Škoda Felícia 19.09/23:13
6. 12 Lukáš Bízek TA-HA-ČI Honda Civic 27.09/21:54
7. 101 Erik Drinka RC Borský Mikuláš Mitsubishi Colt 29.09/18:01
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
           
           
           

 

A nad 1600 nad 1600ccm KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 48 Tomáš Pecha Peky Team 48 VW Polo Gti 12.09/21:45
2. 15 Michal Knotek Mitsubishi Racing Team Mitsubishi Colt Gti 13.09/06:06
3. 307 Milan Luknar Mantaci VW Golf 3 13.09/12:33
4. 217 Jiří Martinek AMS Drakkar Team BMW 16.09/07:52
5. 546 Jitka Prokopčáková AMS Drakkar Team Peugeot 205 16.09/07:53
6. 6 Lukáš Slováček AMS Drakkar Team Mazda MX3 16.09/07:54
7. 97 Filip Feranec AKA Očkov VW Golf 3 19.09/00:21
8. 206 Jozef Štibrány JALMA Jablonec Opel Tigra 28.09/18:48
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
           

 

A OPEN 4x4 + otvorená skupina KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 307 Domino Janošovič Mantaci VW Golf 3 13.09/12:37
2. 224 Kuba Šara Shark Team Opel 28.09/07:17
3.          
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
           

 

 

B OPEN Buggy - otvorená skupina KAP      
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1.          
2.          
3.          
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
           

 

 

 

L do 1400 do 1400ccm Leštenky   ( sériové autá )    
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 236 Viktor Úlehla Úlehla Škoda Felícia 12.09/22:43
2. 111 Marek Palkovič Pneuservis BARO Daihatsu Charade 13.09/01:10
3. 232 Patrik Blažo JPRacing Team Honda Civic 17.09/20:05
odhlásený
4. 242 Erik Čaněk AMS Drakkar Team Škoda Fabia 18.09/17:54
5. 666 Nikola Hlavatá JPRaring Team Honda Civic 29.09/19:49
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
           
           

 

L do 1600 do 1600ccm Leštenky   ( sériové autá )    
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1. 33 Marián Toth JPRacing Team Hyunday Accent 21.09/21:02
2. 16 Kollár Radoslav AK Lada 2103 21.09/22:43
3.          
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
           
           
           

 

L do 2000 do 2000ccm Leštenky  ( sériové autá )    
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1.          
2.          
3.          
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
           

 

L  Ženy bez rozdielu obsahu motora Leštenky  ( sériové autá )    
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta Poznámka
1.          
2.          
3.          
4.          
5.          
6.          
7.          
8.          
9.          
10.          
11.          
12.          
13.          
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.          
           

 

 

 

" Prihlasovací formulár je z dôvodu momentálnej nevyhovujúcej podpory FTP a PHP pre wbl vytvorený prepojeným webov : KarpatskýAutokrosovýPohár a AutoCrossAréna Očkov "
 

 
© 2013 Všetky práva vyhradené.
TOPlist