Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Výsledky KAP

 

Priebežné výsledky

Autokrosového seriálu KAP 2018

 


 

 

 


posledná aktualizácia :  28.07.2018  o  14:12

 

  A do 1400 (auta do 1400ccm) 05.05. 2018 Očkov 09.06. 2018 Přerov 07.07. 2018 Očkov 21.07. 2018 Senica 11.08. 2018 Jablonec 01.09. 2018 Přerov 15.09. 2018 Budmerice 20.10. 2018 Dubňany 08.12. 2018 Očkov  
Por. Št. číslo     Typ auta Meno a Priezvisko Súťažiaci Team 1.  pretek 2.  pretek 3.  pretek 4.  pretek 5.  pretek 6.  pretek 7.    pretek 8    pretek 9.  pretek Body spolu
                         
1. 366 Radomír Fňukal 20 13 20 16           69
Rover PPP Racing
                         
2. 71 Radek Cvečka 13 10 16 20           59
Mitsubishi Colt RC Borský Mikuláš
                         
3. 118 Martin Klačman   20 13 25           58
Škoda Felícia autocross FENNIX
                         
4. 117 Patrik Kyšták 16 11 10 13           50
Škoda Felícia autocross FENNIX
                         
5. 700 Dušan Klas     25 11           36
Škoda Felícia DK Racing
                         
6. 17 Pavol Zavadinka 25                 25
Daewoo Tico AutoCrossTeam-Poriadie
                         
7. 201 David Černý   25               25
Škoda Favorit Milde Racing Team
                         
8. 177 Jozef Koutník   16               16
Suzuki Swift Michal Pepa
                         
9. 112 Patrik Párovský     11             11
Hobda Civic ACT-Poriadie
                         
10. 631 Milan Bežo     9             9
Škoda Fapid Autokrosový klub Laugarício
                         
11. 7 Štefan Malinovský 0                 0
Suzuki Swift autoservis Marsal
                         
12. 202 Jiří Křistek   0               0
Škoda Felícia J.L.K. Business s.r.o.
                         
13.                       0
   
                         
  A do 1600 (auta do 1600ccm) 05.05. 2018 Očkov 09.06. 2018 Přerov 07.07. 2018 Očkov 21.07. 2018 Senica 11.08. 2018 Jablonec 01.09. 2018 Přerov 15.09. 2018 Budmerice 20.10. 2018 Dubňany 08.12. 2018 Očkov  
Por. Št. číslo     Typ auta Meno a Priezvisko Súťažiaci Team 1.  pretek 2.  pretek 3.  pretek 4.  pretek 5.  pretek 6.  pretek 7.    pretek 8    pretek 9.  pretek Body spolu
                         
1. 101 Erik Drinka 20 13 25 20           78
Mitsubishi Colt RC Borský Mikuláš
                         
2. 111 Marek Palkovič 25 10 16 6           57
Suzuki Baleno Pneuservis BARO
                         
3. 8 Lukáš Matula 11 8 20 16           55
Mitsubishi Colt  JPRacing Team
                         
4. 401 Dávid Borcha 16 0 13             29
Škoda Felícia Autocross Topoľčany
                         
5. 52 Tomáš Rozsíval   25               25
Škoda Felícia Rozsíval Team
                         
6. 128 Marek Klasovitý       25           25
Škoda Felícia AutoCrossTeam-Poriadie
                         
7. 104 Denis Balicki 10     11           21
Renault Clio Balicki Team
                         
8. 105 Martin Veróny   20               20
Škoda 100 Mato&Verdy Team
                         
9. 607 Peter Baniar   16               16
Škoda Felícia Baniar Team
                         
10. 112 Patrik Párovsky 8 6               14
Honda Civic AutoCrossTeam-Poriadie
                         
11. 700 Dušan Klas 13 0               13
Mitsubishi Colt DK Racing
                         
12. 110 Juraj Járek       13           13
Škoda Felícia JJ Team
                         
13. 103 Karol Šurmanek 7     5           12
Fiat Punto Sabo Racing
                         
14. 604 Vladimír Maršala   11               11
Seat Ibiza 1.6 Autocross Topolčany
                         
15. 10 Erik Baláž       10           10
  EB Team
                         
16. 132 Patrik Šurmanek 9                 9
Renault Clio Sabo Racing
                         
17. 4 Juraj Pantl   9   0           9
Renault Pantl team
                         
18. 101 Vladimír Vallo       9           9
Fiat Punto Vallo racing team
                         
19. 166 Vojtěch Suchánek   7               7
Škoda Felícia Felicia Motorsport
                         
20. 69 Nikol Puršová       7           7
Honda CRX JPRacing Team
                         
21. 11 Borovský Ján       4           4
  BJ Team
                         
22. 12 Lukáš Bízek     0             0
Honda Civic TA-HA-ČI
                         
23. 202 Jiří Křistek   0               0
Škoda Felícia J.L.K. Busines s.r.o.
                         
24.                       0
   
                         
  A nad 1600 (auta nad 1600ccm) 05.05. 2018 Očkov 09.06. 2018 Přerov 07.07. 2018 Očkov 21.07. 2018 Senica 11.08. 2018 Jablonec 01.09. 2018 Přerov 15.09. 2018 Budmerice 20.10. 2018 Dubňany 08.12. 2018 Očkov  
Por. Št. číslo     Typ auta Meno a Priezvisko Súťažiaci Team 1.  pretek 2.  pretek 3.  pretek 4.  pretek 5.  pretek 6.  pretek 7.    pretek 8    pretek 9.  pretek Body spolu
                         
1. 15 Michal Knotek 0 10 25 25           60
Mitsubishi Colt Mitsubishi racing
                         
2. 48 Tomáš Pecha 10 6 16 20           52
VW Golf Gti Peky Team 48
                         
3. 98 Michal Prachár 16 8 13 11           48
Mazda MX3 RC Borský Mikuláš
                         
4. 206 Jozef Štibrányi 20 2 20 0           42
Opel Astra JALMA Jablonec
                         
5. 307 Milan Luknár 13 4 0 13           30
VW Golf III Mantaci
                         
6. 777 Marek Baláž 25 5               30
Renault Clio Luma Auto
                         
7. 97 Filip Feranec     10 16           26
VW Golf III Gti AKA Očkov
                         
8. 267 Radek Stavěl   25               25
Škoda Felicia1.4 RS racing Team
                         
9. 484 Václav Ciminga   20               20
Fodr Ká Ciminga team
                         
10. 703 Domino Janošavič 11 0   8           19
VW Polo Mantaci
                         
11. 161 Petr Vašíček   16               16
Škoda Felícia ALF team
                         
12. 612 Martin Harasim   13               13
Seat Ibiza Tdi TDIPower Team
                         
13. 8 Martin Navrátil   11               11
VW Golf II MN team
                         
14. 101 Erik Drinka     11             11
Mitsubishi Colt RC Borský Mikuláš
                         
15. 201 Peter Sabo       10           10
Seat Ibiza Sabo Racing
                         
16. 19 Zdeněk Chytil   9               9
Škoda Felícia CH team
                         
17. 405 Jitka Prokipčáková       9           9
Peugeot 205 AMS DRAKKAR TEAM
                         
18. 469 Jiří Rabinský   7               7
Peugeot 206 F&S Racing Team
                         
19. 421 Jan Pakoska   3               3
Opel Astra 2.0 16v F & S Racing Team
                         
20. 488 Jiří Šplíchal   1               1
Toyota Celica 2.0 PPP Racing
                         
21. 61 Alfréd Heinisch   0               0
Škoda Felícia ALF team
                         
22.                       0
   
                         
  A OPEN (auta s ľubov. obsahom a pohonom) 05.05. 2018 Očkov 09.06. 2018 Přerov 07.07. 2018 Očkov 21.07. 2018 Senica 11.08. 2018 Jablonec 01.09. 2018 Přerov 15.09. 2018 Budmerice 20.10. 2018 Dubňany 08.12. 2018 Očkov  
Por. Št. číslo     Typ auta Meno a Priezvisko Súťažiaci Team 1.  pretek 2.  pretek 3.  pretek 4.  pretek 5.  pretek 6.  pretek 7.    pretek 8    pretek 9.  pretek Body spolu
                         
1. 209 Daniel Dubový   16   20           36
Fiat Bravo DMJ-klima autocross team
                         
2. 447 Václav Ciminga   25               25
Renault ClioMaxi Ciminga team
                         
3. 528 Jiří Papoušek       25           25
  JP Team
                         
4. 484 Jan Ludwig   20               20
Ford Ká Ludwig team
                         
5. 404 Michal Tóth   13               13
Škoda Fábia V+M
                         
6. 403 Andrej Turanský   11               11
Alfa Romeo 145 Veturan rally team
                         
7. 405 Jitka Prokipčáková   10               10
Peugeot 205 AMS DRAKKAR TEAM
                         
8. 424 Zdeněk Michna   0               0
VW Golf Michna
                         
9. 499 Jozef Lochman   0               0
VW Golf Michna
                         
10.                       0
   
                         
  B OPEN (buginy s ľubov. obsahom a pohonom) 05.05. 2018 Očkov 09.06. 2018 Přerov 07.07. 2018 Očkov 21.07. 2018 Senica 11.08. 2018 Jablonec 01.09. 2018 Přerov 15.09. 2018 Budmerice 20.10. 2018 Dubňany 08.12. 2018 Očkov  
Por. Št. číslo     Typ auta Meno a Priezvisko Súťažiaci Team 1.  pretek 2.  pretek 3.  pretek 4.  pretek 5.  pretek 6.  pretek 7.    pretek 8    pretek 9.  pretek Body spolu
                         
1. 99 Václav Smutný       25           25
Suzuki Buggy VS-servis
                         
2. 64 Ján Ružička       20           20
Buggy 4x2 Pinda Ružička
                         
3. 71 Dušan Jankovích       16           16
VW Buggy AC3R Prietrž
                         
4. 127 Patrik Chasník       13           13
VW Buggy Autocross Team Žilina
                         
5. 70 Roman Karásek       0           0
Buggy 4x2 RK Team
                         
6.                       0
   



 

Výsledky jednotlivých závodov seriálu + fotogaléria


 

Celkové výsledky  z  predchádzajúcich seriálov KAP 


 

 
© 2013 Všetky práva vyhradené.
TOPlist