Založit webové stránky nebo eShop

Výsledky KAP-archív

Celkové výsledky

Archív

 


 

Celkové výsledky

Autokrosového seriálu KAP 2016

 

 


posledná aktualizácia :  04.11.2016  o  01:45

  A 1400 (auta do 1400ccm) 10.04. 2016 Přibice 07.05. 2016 Očkov 28.05. 2016 Dubňany 09.07. 2016 Očkov 23.07. 2016 Gajary 27.08. 2016 Přerov 17.09. 2016 Hodonín 02.10. 2016 Trenčín 30.10. 2016 Přibice  
Por. Št. číslo     Typ auta Meno a Priezvisko Súťažiaci Team 1. pretek 2. pretek 3.   pretek 4. pretek 5. pretek 6. pretek 7. pretek 8. pretek 9. pretek Body spolu
                         
1. 31 Roman Šedivý 11 25 25 25 25 20 25   11 167
Honda Civic Honda Racing
                         
2. 118 Martin Klačman 13 16 16 11 20 10 16 20 20 142
Škoda Felícia Autocross FENNIX
                         
3. 007  (90) Štefan Malinovský 25 7 20 10 16 9 10   16 113
Suzuki Swift AMK Gajary
                         
4. 117 Patrik Kyšták 16 11 13 16 13 6 7 13 10 105
Škoda Felícia Autocross FENNIX
                         
5. 4 Tomáš Mizerák   20           25   45
Mitsub. Colt AutoCrossTeam-Poriadie
                         
6. 86 Christián Krištof     11 13     20     44
Honda Civic Honda Racing
                         
7. 333 Josef Macháček           11     25 36
Favorit Pickup Macháček team
                         
8. 262 Radek Stavěl           25       25
Škoda Felícia RS Racing Team
                         
9. 116 Tomáš Bušek           7 0 16   23
Alfa Romeo Bušek Racing
                         
10. 17 Denis Hercek             13 9   22
Daewoo Tico AutoCrossTeam-Poriadie
                         
11. 119 (199) Milan Popelár             11 10   21
Mitsub. Colt Bušek Racing Team
                         
12. 91 Miroslav Slaný 20                 20
Škoda Felícia MS Team
                         
13. 17 Dominik Malec       20           20
Daewoo Tico AutoCrossTeam-Poriadie
                         
14. 700 Dušan Klas 0 9 0     8     0 17
Suzuki Swift AMK Gajary
                         
15. 202 (282) Jiří Křistek           16       16
Škoda Felícia JLK Business s.r.o
                         
16. 1 Samuel Zubálik           5 8     13
Mitsub.Colt Čurbes team
                         
17. 567 Ján Rehuš   13               13
Škoda Felícia Autocross V.R.C. Team
                         
18. 277 Karel Škvarenina           13       13
Škoda Felícia Agáta Racing
                         
19. 128 Josef Wald                 13 13
Lancia Delta  
                         
20. 630 Radomír Plíhal               11   11
Škoda Rapid AutoCrossTeam-Poriadie
                         
21. 17 Jozef Zavadinka     10             10
Daewoo Tico AutoCrossTeam-Poriadie
                         
22. 611 Matúš Držík   10               10
Škoda Rapid AutoCrossTeam-Poriadie
                         
23. 365 Viktor Plozer             9     9
Honda Civic Plozer Team
                         
24. 17 Adrián Zavadinka   8               8
Daewoo Tico AutoCrossTeam-Poriadie
                         
25. 91 Mirek Slany                   0
Škoda Felícia Insane racing team CZ
                         
26.                       0
   
                         
  A 1600 (auta do 1600ccm) 10.04. 2016 Přibice 07.05. 2016 Očkov 28.05. 2016 Dubňany 09.07. 2016 Očkov 23.07. 2016 Gajary 27.08. 2016 Přerov 17.09. 2016 Hodonín 02.10. 2016 Trenčín 30.10. 2016 Přibice  
Por. Št. číslo     Typ auta Meno a Priezvisko Súťažiaci Team 1. pretek 2. pretek 3.   pretek 4. pretek 5. pretek 6. pretek 7. pretek 8. pretek 9. pretek Body spolu
                         
1. 99 (106) Dominik Malec 25 25 25   10 13 25   25 148
Honda Civic(Felícia) AutoCrossTeam-Poriadie
                         
2. 8 (88) Lukáš Matula   9 16 20 16 4 16   8 89
Honda Civic Honda Racing
                         
3. 131 Vladimír Kucman 13 20 20   13       11 77
Škoda Felícia Kucman Team
                         
4. 702 Júlia Kopečková     13 16   5   25 10 69
Honda Civic JK Team
                         
5. 40 Miloš Paleček 16       25         41
Škoda Felícia MP Team
                         
6. 118 Marek Palkovič         20   20     40
Toyota Corolla Gti Pneuservis BARO
                         
7. 113 Patrik Blažo 20 10       8       38
VW Golf 2 Patresko Team
                         
8. 12 Karel Folkl           25       25
Škoda Felícia Folkl racing team
                         
9. 125 Miroslav Kmeť       25           25
Škoda Felícia HD - motorsport
                         
10. 33 Tibor Želinský 0   11   0       13 24
Š. Felicia 1.6 Glock
                         
11. 111 Marek Klasovitý   16       7       23
Škoda Felícia AutoCrossTeam-Poriadie
                         
12. 129 Vladimír Praženica           20       20
Škoda Felícia Pražo - team
                         
13. 66 Ivan Ořískal                 20 20
Mits. Colt  
                         
14. 608 Richard Tóth           16       16
Škoda Felícia Autocross team BŠ
                         
15. 456 Pavel Šorm                 16 16
   
                         
16. 123 Martin Vydarený   13               13
Seat Ibiza Autocross V.R.C. Team
                         
17. 12 Lukáš Bízek   11               11
Honda Civic Honda Racing
                         
18. 109 Martin Veróny           11       11
Š 100 (1600) Maťo Verdy team
                         
19. 199 Tomáš Havel         11         11
Honda CRX Havel Motorsport
                         
20. 326 Martin Gacík           10       10
Škoda Felícia Horejsek a spol. s.r.o
                         
21. 275 Jozef Burián           9       9
Škoda Felícia Burián team
                         
22. 18 Alois Willinger                 9 9
VW Golf  
                         
23. 66 Ladislav Katolický           6       6
Opel LK team
                         
24. 631 Milan Bežo 0       0         0
Škoda 130 Autokrosový klub Laugarício
                         
25.                       0
   
                         
  A 2000 (auta do 2000ccm) 10.04. 2016 Přibice 07.05. 2016 Očkov 28.05. 2016 Dubňany 09.07. 2016 Očkov 23.07. 2016 Gajary 27.08. 2016 Přerov 17.09. 2016 Hodonín 02.10. 2016 Trenčín 30.10. 2016 Přibice  
Por. Št. číslo     Typ auta Meno a Priezvisko Súťažiaci Team 1. pretek 2. pretek 3.   pretek 4. pretek 5. pretek 6. pretek 7. pretek 8. pretek 9. pretek Body spolu
                         
1. 217 Jiří Martinek 13 11 16 25 20 6 13 25 25 154
BMW AMS Drakkar Team
                         
2. 15 Michal Knotek 25 25 25 20   13 25   16 149
Mitsub.Colt AMK Gajary
                         
3. 546 Jitka Prokipčáková 16 13 13 13 11 11 20 11 13 121
Peugeot 205 AMS Drakkar Team
                         
4. 48 Tomáš Pecha D 16 20 11 16 9 16 13 D 101
Mazda MX3 Peky Team 48
                         
5. 206 Jozef Štibrány 20 20   16 13 10 0 16 0 95
Opel Tigra JALMA
                         
6. 8 Jozef Čech         25 25     20 70
Mitsubishi Colt Pneuservis BARO
                         
7. 10 (101) Radovan Adamík st. 0 10 10 0 10 8     9 47
Fiat Bravo AMK Gajary / RAJA racing
                         
8. 97 Filip Feranec     11 10     0 20 0 41
VW Golf 3 Autokrosaréna Očkov
                         
9. 224 Peter Pastorek           20       20
Opel Astra Pasťo team
                         
10. 225 Ján Drozdík           16       16
Peugeot 205 Drozďo team
                         
11. 90 Lukáš Okienka   10               10
BMW Autokrosaréna Očkov
                         
12. 10 Radovan Adamík ml.                 10 10
VW Polo AMK Gajary / RAJA racing
                         
13. 218 Marián Dubový           7       7
  DMJ-Klima autocross
                         
14. 210 Daniel Dubový           5       5
  DMJ-Klima autocross
                         
15. 216 Jozef Dubový           4       4
  DMJ-Klima autocross
                         
16.                       0
   
                         
  A OPEN (auta s ľubov. obsahom a pohonom) 10.04. 2016 Přibice 07.05. 2016 Očkov 28.05. 2016 Dubňany 09.07. 2016 Očkov 23.07. 2016 Gajary 27.08. 2016 Přerov 17.09. 2016 Hodonín 02.10. 2016 Trenčín 30.10. 2016 Přibice  
Por. Št. číslo     Typ auta Meno a Priezvisko Súťažiaci Team 1. pretek 2. pretek 3.   pretek 4. pretek 5. pretek 6. pretek 7. pretek 8. pretek 9. pretek Body spolu
                         
1. 106  (17) Dominik Malec   16 25 20 20     25   106
Honda Civic AutoCrossTeam-Poriadie
                         
2. 899 Miroslav Klč       25   25 25 20   95
Opel Astra AutoCrossTeam-Poriadie
                         
3. 777 Marek Baláž   25 16             41
Renault Clio AutoLuma
                         
4. 8 Jozef Čech     20   11         31
Mitsub. Colt Pneuservis BARO
                         
5. 183 Jiří Dobeš         25         25
VW Golf Rebel Racing
                         
6. 4 Tomáš Mizerák   20               20
Mitsub. Colt AutoCrossTeam-Poriadie
                         
7. 325 Adam Viskup       16           16
Audi S2 AutoCrossTeam-Poriadie
                         
8. 3 Tomáš Pecha         16         16
Honda Civic Peky Team 48
                         
9. 666 Radovan Knotek   13               13
Škoda Felícia N6K Team
                         
10. 15 Stanislav Knotek         13         13
Honda Civic AMK Gajary
                         
11. 10 Radovan Adamík ml.   11         0     11
Fiat Bravo AMK Gajary
                         
12. 219 Martin Argan           D       0
Alfa Romeo Maťo Verdy Team
                         
13. 90 Richard Joštic   0               0
BMW Autokrosaréna Očkov
                         
14. 511 Michal Tóth     0             0
Š. Fábia 4x4 V & M Team
                         
15. 10 Radovan Adamík st.         0         0
Fiat Bravo AMK Gajary
                         
16.                       0
   
                         
  B 2000 (buginy do 2000ccm) 10.04. 2016 Přibice 07.05. 2016 Očkov 28.05. 2016 Dubňany 09.07. 2016 Očkov 23.07. 2016 Gajary 27.08. 2016 Přerov 17.09. 2016 Hodonín 02.10. 2016 Trenčín 30.10. 2016 Přibice  
Por. Št. číslo     Typ auta Meno a Priezvisko Súťažiaci Team 1. pretek 2. pretek 3.   pretek 4. pretek 5. pretek 6. pretek 7. pretek 8. pretek 9. pretek Body spolu
                         
1. 10 Radovan Adamík ml. 25         20       45
Raja-01 AMK Gajary
                         
2. 71 Dušan Jankovích           25       25
Seat Buggy 1600 AC3R Prietrž
                         
3. 8 Martin Chasník           0       0
Audi Buggy 1.8 AC3R Prietrž
                         
4.                       0
   
                         
5.                       0
   
                         
  B OPEN (buginy s ľubov. obsahom a pohonom) 10.04. 2016 Přibice 07.05. 2016 Očkov 28.05. 2016 Dubňany 09.07. 2016 Očkov 23.07. 2016 Gajary 27.08. 2016 Přerov 17.09. 2016 Hodonín 02.10. 2016 Trenčín 30.10. 2016 Přibice  
Por. Št. číslo     Typ auta Meno a Priezvisko Súťažiaci Team 1. pretek 2. pretek 3.   pretek 4. pretek 5. pretek 6. pretek 7. pretek 8. pretek 9. pretek Body spolu
                         
1. 112 Patrik Párovský   25       0       25
Buggy Audi AutoCrossTeam-Poriadie
                         
2. 777 Josef Svozil             25     25
Buggy Polaris RZR Svozil Team
                         
3.                       0
   
                         
  Quad OPEN (štvorkolky s ľub. obs. a poh.) 10.04. 2016 Přibice 07.05. 2016 Očkov 28.05. 2016 Dubňany 09.07. 2016 Očkov 23.07. 2016 Gajary 27.08. 2016 Přerov 17.09. 2016 Hodonín 02.10. 2016 Trenčín 30.10. 2016 Přibice  
Por. Št. číslo     Typ auta Meno a Priezvisko Súťažiaci Team 1. pretek 2. pretek 3.   pretek 4. pretek 5. pretek 6. pretek 7. pretek 8. pretek 9. pretek Body spolu
                         
1. 179 Marek Neštický             25     25
Quad  
                         
2. 0-červený Zdenek Pohořalý             20     20
Quad  
                         
3. 0-žltý Michal Gazda             16     16
Quad  

 

Celkové výsledky

Autokrosového seriálu KAP 2015

 

 


posledná aktualizácia :  04.10.2015  o  01:45

  A 1400  (auta do 1400ccm) 18.04. 2015 V.Uher. 03.05. 2015 Přibice 06.06. 2015 Očkov 27.06. 2015 Přerov 11.07. 2015 Očkov 01.08. 2015 Gajary 29.08. 2015 Sekule 27.09. 2015 Přibice  
Por. Št. číslo     Typ auta Meno a Priezvisko Súťažiaci Team 1. pretek 2. pretek 3. pretek 4. pretek 5. pretek 6. pretek 7. pretek 8. pretek Body spolu
                       
1. 762 Peter Pastorek 12 11 8 9 15 17 20 15 107
Mitsubishi Colt Pasťo Team
                       
2. 118 Martin Klačman 9 12 11 10 12 15 17 13 99
Škoda Favorit Autocross Topolčany
                       
3. 4 Tomáš Mizerák 13 15 20   20 20   11 99
Mitsubishi Colt AutoCrossTeam-Poriadie
                       
4. 700 Dušan Klas 10 13 15 11 13 11 13 10 96
Mazda 121 AMK Gajary
                       
5. 7 (162) Štefan Malinovský 6 10 13   11 13     53
Suzuki Swift AMK Gajary
                       
6. 274 Zděnek Nemeček   20   15       17 52
  Nemeček Team
                       
7. 116 Tomáš Kôpka 11 17 10     12     50
VW Polo Autocross Topolčany
                       
8. 201 David Černý 20     20         40
Škoda Favorit Autocross Taem Hulín
                       
9. 17 Pavol Zavadinka     17   17       34
Daewoo Tico AutoCrossTeam-Poriadie
                       
10. 202 Martin Šindelek 17     17         34
Škoda Favorit Autocross Taem Hulín
                       
11. 333 Josef Macháček               20 20
  Macháček Team
                       
12. 129 Dominika Halová 15 0             15
Alfa Romeo Autocross Topolčany
                       
13. 17 Adrián Zavadinka             15   15
Daewoo Tico AutoCrossTeam-Poriadie
                       
14. 277 Karel Škvarenina       13         13
  Škvarenina Team
                       
15. 410 Andrej Turanský       12         12
Honda Civic Autocross Topolčany
                       
16. 24 (90) Dávid Borcha     12           12
Škoda Felícia Borcha Team
                       
17. 127 Karel Bohunek               12 12
  Bohunek Team
                       
18. 111 Jozef Štibrány           10     10
Opel Tigra Jalma
                       
19 611 Matúš Držík     9           9
Škada Rapid AutoCrossTeam-Poriadie
                       
20 7 Robin Podhradský   9             9
  Podhradský Team
                       
21 17 Jozef Zavadinka 8               8
Daewoo Tico AutoCrossTeam-Poriadie
                       
22 20 Dominik Trhan 7               7
Škoda Felícia Dominik Team
                       
23 282 Jiří Křistek       0         0
  Křistek Team
                       
  A 1600  (auta do 1600ccm) 18.04. 2015 V.Uher. 03.05. 2015 Přibice 06.06. 2015 Očkov 27.06. 2015 Přerov 11.07. 2015 Očkov 01.08. 2015 Gajary 29.08. 2015 Sekule 27.09. 2015 Přibice  
Por. Št. číslo     Typ auta Meno a Priezvisko Súťažiaci Team 1. pretek 2. pretek 3. pretek 4. pretek 5. pretek 6. pretek 7. pretek 8. pretek Body spolu
                       
1. 99 Dominik Malec 15     12 20 20 20 11 98
Honda Civic AutoCrossTeam-Poriadie
                       
2. 15 Michal Knotek 6 13 20   13 15 15   82
Honda Civic AMK Gajary
                       
3. 125 Miroslav Kmeť 7 12 15   11 12     57
Škoda Felícia Autocross Topolčany
                       
4. 12 (23) (26) Jozef Libuša     12 5 12 0 12 9 50
Honda 1600 AMK Sekule
                       
5. 173 Martin Veróny 20     17         37
Škoda 100 Verdy Mato Team
                       
6. 601 Vladimír Praženica 17     20         37
Škoda Felícia Pražo Team
                       
7. 118 Marek Palkovič           17 17   34
Toyota Corolla Pneuservis Baro
                       
8. 255 Jiří Mokrý   15           12 27
  Jiří Team
                       
9. 1 Libor Pokorný   11           15 26
  Pokorný Team
                       
10. 12 Štefan Jankovič     13     13     26
Mitsubishi Colt Pneuservis Baro
                       
11. 137 Jozef Borík 12 9   0         21
VW Golf 2 Autocross Topolčany
                       
12. 100 Martin Čáp   20             20
  Martin Team
                       
13. 258 Karel Folkl               20 20
  Folkl Team
                       
14. 117 Juraj Kossi D 17     0       17
Škoda Felícia Autocross Topolčany
                       
15. 410 Andrej Turanský     17           17
Honda Civic Autocross Topolčany
                       
16. 102 Robert Burgel         17       17
VW Golf 2 Autocross Topolčany
                       
17. 66 Ivan Otřískal               17 17
  Otřískal Team
                       
18. 162 Vladimír Maršala 8     7         15
Seat Ibiza Autocross Topolčany
                       
19. 52 Tomáš Rozsíval       15         15
Škoda Felícia Rozsíval Team
                       
20. 1 Vladimír Kucman         15       15
Škoda Favorit Autocross Team Kanianka
                       
21. 346 Michal Sklenář       0       13 13
  Sklenář Team
                       
22. 813 Pavol Gazdík 13               13
Honda Civic JAP Racing
                       
23. 326 Martin Gacík       13         13
Škoda Felícia Gacik Team
                       
24. 101 Erik Drinka             13   13
Mitsubishi Colt RC Bor.Mikuláš
                       
25. 810 Patrik Purš 11               11
Honda CRX JAP Racing
                       
26. 183 Peter Plevka       11         11
Honda CRX Peter Plevka
                       
27. 804 Roman Kopál         10       10
Škoda Felícia RMT Racing Team
                       
28. 10 Tibor Želinský   10           0 10
  Želinsky Team
                       
29. 809 Jaroslav Purš 10               10
Honda CRX JAP Racing
                       
30. 111 Marek Klasovitý       10         10
Škoda Felícia AutoCrossTeam-Poriadie
                       
31. 40 Miloš Paleček               10 10
  Paleček Team
                       
32. 194 Vladimír Vallo 9               9
Fiat Punto Vallo Racing Team
                       
33. 333 Denis Balicki       9         9
Renault Clio Balicki Team
                       
34. 311 Jozef Burián       8         8
Škoda Felícia Burián Team
                       
35. 771 Adrián Wollmuth       6         6
  Wollmuth Team
                       
36. 804 Bohuslav Mah. Dreveny 5               5
Škoda Felícia Autocross Topolčany
                       
37. 411 Filip Chochula 4               4
Mitsubishi Colt Autocross Topolčany
                       
38. 12 Radek Krupa       0         0
  Krupa Team
                       
39. 702 Julia Kopečková               0 0
  Kopečková Team
                       
  A 2000  (auta do 2000ccm) 18.04. 2015 V.Uher. 03.05. 2015 Přibice 06.06. 2015 Očkov 27.06. 2015 Přerov 11.07. 2015 Očkov 01.08. 2015 Gajary 29.08. 2015 Sekule 27.09. 2015 Přibice  
Por. Št. číslo     Typ auta Meno a Priezvisko Súťažiaci Team 1. pretek 2. pretek 3. pretek 4. pretek 5. pretek 6. pretek 7. pretek 8. pretek Body spolu
                       
1. 8 Jozef Čech 20 20 20 20 20 12 20 20 152
Mitsubishi Colt Pneuservis Baro
                       
2. 10 Radovan Adamík st. 9 11 17 15 15 20 17   97
Honda CRX AMK Gajary
                       
3. 546 Jitka Prokipčáková 10 13 15 0 11 15 13 15 92
Peugeot 205 AMS Drakkar Team
                       
4. 224 Jakub Šara 11 0 13 17   17     58
Opel Calibra AMS Drakkar Team
                       
5. 803 Jozef Rudenko 15 17     13       45
Fiat Bravo DMJ-klima autocross Team
                       
6. 44 Marián Šimkovič           11 15 13 39
VW Golf MK1 AMK Sekule
                       
7. 802 Marián Dubový 17 12             29
Fiat Bravo DMJ-klima autocross Team
                       
8. 801 Jakub Šimko   15     12       27
Fiat Bravo DMJ-klima autocross Team
                       
9. 811 (899) Miroslav Klč 12     12         24
Opel Astra AutoCrossTeam-Poriadie
                       
10. 814 Daniel Dubový 13       10       23
Renault Clio DMJ-klima autocross Team
                       
11. 802 Jozef Dubový         17       17
Fiat Bravo DMJ-klima autocross Team
                       
12.   Jiří Dobeš               17 17
  Dobeš Team
                       
13. 147 Samuel Ondruška       13         13
VW Golf 2 Autocross Topolčany
                       
14. 98 Michal Prachár           13     13
Mazda MX3 Motorsport-Línek
                       
15. 60 Ondrěj Spilka   0             0
  Spilka Team
                       
16. 38 Michal Augustín         0       0
Honda CRX Autokrosaréna Očkov
                       
17. 998 Michal Beno         0       0
Toyota Celica Autokrosaréna Očkov
                       
18. 15 Michal Knotek               0 0
Mitsibishi Colt AMK Gajary
                       
19. 288 Radek Vlašaný               0 0
  Vlašaný Team
                       
  A OPEN  (auta s ľubov. obsahom a pohonom) 18.04. 2015 V.Uher. 03.05. 2015 Přibice 06.06. 2015 Očkov 27.06. 2015 Přerov 11.07. 2015 Očkov 01.08. 2015 Gajary 29.08. 2015 Sekule 27.09. 2015 Přibice  
Por. Št. číslo     Typ auta Meno a Priezvisko Súťažiaci Team 1. pretek 2. pretek 3. pretek 4. pretek 5. pretek 6. pretek 7. pretek 8. pretek Body spolu
                       
1. 8 Jozef Čech     20   17 12 17 17 83
Mitsubishi Colt Pneuservis BARO
                       
2. 99 Dominik Malec         20 20 20 20 80
Honda Civic AutoCrossTeam-Poriadie
                       
3. 10 Radovan Adamík st.         15 13 13 15 56
Honda CRX AMK Gajary
                       
4. 561 Michal Tóth 20     20         40
Škoda Fábia V&M Team
                       
5. 12 Štefan Jankovič           17 15   32
Mitsubishi Colt Pneuservis Baro
                       
6. 4 Miroslav Majzún           11 12   23
Audi A4 AMK Sekule
                       
7. 305 Branislav Adamík 17               17
Mitsub. Evo VI Adamík Team
                       
8. 364 Pavel Vávra       17         17
Mazda 323 Vasport racing team
                       
9. 666 Radovan Knotek     17           17
Škoda Felícia N6K Team
                       
10. 90 Richard Joštic     15   0       15
Škoda Felícia Aotokrosarena Očkov
                       
11. 207 Ivan Bartoš 15               15
VW Golf SPORTSCARS
                       
12. 318 Roman Vávra       15         15
Mazda 323 Vasport racing team
                       
13. 15 Stanislav Knotek           15     15
Mitsubishi Colt AMK Gajary
                       
14. 235 Adrián Zachar 13               13
BMW E36 Compact Vetroplach racing team
                       
15. 18 Michal Jánoš       13         13
Audi S2 AutoCrossTeam-Poriadie
                       
16. 19 Zdenek Chytil       12         12
  Zdenek Team
                       
17. 777 Marek Baláž   0             0
Mitsubishi Colt LumaAuto
                       
  B 2000  (buginy do 2000ccm) 18.04. 2015 V.Uher. 03.05. 2015 Přibice 06.06. 2015 Očkov 27.06. 2015 Přerov 11.07. 2015 Očkov 01.08. 2015 Gajary 29.08. 2015 Sekule 27.09. 2015 Přibice  
Por. Št. číslo     Typ auta Meno a Priezvisko Súťažiaci Team 1. pretek 2. pretek 3. pretek 4. pretek 5. pretek 6. pretek 7. pretek 8. pretek Body spolu
                       
1. 10 Radovan Adamík ml. 17 20 20 17       20 94
Raja-01 AMK Gajary
                       
2. 73 Dušan Jankovích 20     20         40
Seat Buggy AC3R Prietrž
                       
3. 112 Patrik Párovský 15     0       17 32
Škoda Buggy AutoCrossTeam-Poriadie
                       
4. 113 Miroslav Nemec       15       15 30
Audi Buggy AutoCrossTeam-Poriadie
                       
5. 71 Mgr. Milan Rýzek 13               13
Orca 02-15 Brainstorm Racing Team
                       
6.                     0
   
                       
  B OPEN  (buginy s ľubov. obsahom a pohonom) 18.04. 2015 V.Uher. 03.05. 2015 Přibice 06.06. 2015 Očkov 27.06. 2015 Přerov 11.07. 2015 Očkov 01.08. 2015 Gajary 29.08. 2015 Sekule 27.09. 2015 Přibice  
Por. Št. číslo     Typ auta Meno a Priezvisko Súťažiaci Team 1. pretek 2. pretek 3. pretek 4. pretek 5. pretek 6. pretek 7. pretek 8. pretek Body spolu
                       
1. 5 Jiři Šaroun   20             20
   
                       
2.                     0
   
                       
3.                     0
   
                       
  Quad OPEN (štvorkolky s ľub. obs. a poh.) 18.04. 2015 V.Uher. 03.05. 2015 Přibice 06.06. 2015 Očkov 27.06. 2015 Přerov 11.07. 2015 Očkov 01.08. 2015 Gajary 29.08. 2015 Sekule 27.09. 2015 Přibice  
Por. Št. číslo     Typ auta Meno a Priezvisko Súťažiaci Team 1. pretek 2. pretek 3. pretek 4. pretek 5. pretek 6. pretek 7. pretek 8. pretek  
                       
1. 25 Roman Brúder           20      
Suzuki LTR450 Quad Racing Team
                       
2. 7 Andrej Hrčka           17      
Yamaha 450R Hrčka Quad Team
                       
3. 58 Pavol Šmida           15      
Suzuki LTR450 Quad Racing Team
                       
4. 50 Ján Pitoňák           13      
KTM 525 XC Quad Racing Team SK
                       
5. 777 Patrik Masaryk           12      
Yamaha YFZ450 Čemoto
                       
6. 17 Milan Hodál           11      
Yamaha 450 Tokume Topoľčany
                       
7. 690 Silvester  Krchnavý           10      
Suzuky LTR Silvo Quad Team
                       
8. 901 Dušan Halo           9      
Yamaha 450 Tokume Topoľčany
                       
9.                      
   
                       
10.                      
   

 

 

Výsledky jednotlivých závodov seriálu + fotogaléria


 

Celkové výsledky  z  predchádzajúcich seriálov KAP 


 

 

 

 

Celkové výsledky

Autokrosového seriálu KAP 2014

 

 


posledná aktualizácia :  25.10.2014  o  20:43

 

                         
                         
                         
  JUNIORI do 1600 ccm 12.04. 2014 Trenčín 24.05. 2014 Očkov 21.06. 2014 Gajary 19.07. 2014 Očkov 10.08. 2014Trenčín 23.08. 2014 Sekule 06.09. 2014 Přerov 12.10. 2014 Přibice 25.10. 2014 Gajary  
Por. Št. číslo Typ auta Meno a Priezvisko Súťažiaci Team 1. pretek 2. pretek 3. pretek 4. pretek 5. pretek 6. pretek 7. pretek 8. pretek 9. pretek Body spolu
                         
1. 743 Turanský Andrej   20 20 17   20 20 20 20 137
Alfa Romeo Veturan Team
                         
2. 15 Knotek Michal 15 13 15 15   13 15 17 15 118
Honda CRX AMK Gajary
                         
3. 17 Zavadinka Adrián 17 15   20   17 12 15   96
Daewoo Tico ACT-Poriadie
                         
4. 767 Turanská Janka   12 17 13   15 13 D   70
Alfa Romeo Veturan Team
                         
5. 98 Prachár Michal     0     12     17 29
Nissan Sunny Motorsport-Línek
                         
6. 768 Hodál Simon 20 D               20
VW Golf 2 AC Topoľčany
                         
7. 462 Borík Jozef 0 17               17
VW Golf 2 AC Topoľčany
                         
8. 762 Pastorek Peter             17     17
Mits. Colt Pasťo-Team
                         
                         
                         
  Do 1400 ccm 12.04. 2014 Trenčín 24.05. 2014 Očkov 21.06. 2014 Gajary 19.07. 2014 Očkov 10.08. 2014Trenčín 23.08. 2014 Sekule 06.09. 2014 Přerov 12.10. 2014 Přibice 25.10. 2014 Gajary  
Por. Št. číslo     Typ auta Meno a Priezvisko Súťažiaci Team 1. pretek 2. pretek 3. pretek 4. pretek 5. pretek 6. pretek 7. pretek 8. pretek 9. pretek Body spolu
                         
1. 624 Nagy Ľuboš 20 17 15 15   13 15 7 17 119
Škoda 120 Bemitrans
                         
2. 700 Klas Dušan   15 20 13   17 20 11 15 111
Mazda 121 AMK Gajary
                         
3. 112 Párovský Patrik 17 12 12 17     17 9   84
Suzuki Swift ACT-Poriadie
                         
4. 767 Rehuš Ján   20 17 20   20       77
Škoda Felícia AutoCrossTeam VRC
                         
5. 7 Malinovský Štefan   13 11 11   15   8   58
Suzuki Swift AMK Gajary
                         
6. 4 Tomáš Mizerák     13 12       10   35
Mits. Colt ACT-Poriadie
                         
7. 129 Tomáš Kôpka                 20 20
Škoda Felícia Autocross Dominátor
                         
8. 251 Martin Šindelek               20   20
   
                         
9. 203 David Černý               17   17
   
                         
10. 129 Michal Ivan 15                 15
Škoda Felícia Ivan Team
                         
11. 274 Zdenek Nemeček               15   15
   
                         
12. 277 Adam Masri               13   13
   
                         
13. 333 Jozef Macháček               12   12
   
                         
14. 601 Dušan Jankovich       0           0
Škoda 130 AC3R Prietrž
                         
15. 1 Vladimír Kucman       0           0
Škoda Favorit Kucman Team
                         
                         
                         
  Do 1600 ccm 12.04. 2014 Trenčín 24.05. 2014 Očkov 21.06. 2014 Gajary 19.07. 2014 Očkov 10.08. 2014Trenčín 23.08. 2014 Sekule 06.09. 2014 Přerov 12.10. 2014 Přibice 25.10. 2014 Gajary  
Por. Št. číslo     Typ auta Meno a Priezvisko Súťažiaci Team 1. pretek 2. pretek 3. pretek 4. pretek 5. pretek 6. pretek 7. pretek 8. pretek 9. pretek Body spolu
                         
1. 99 Malec Dominik 15 D 20 17   17 20 15 20 124
Honda Civic ACT-Poriadie
                         
2. 8 Čech Jozef 17 10 17 20   15 15 13 15 122
Toyota Corola Pneuservis BARO
                         
3. 777 Baláž Marek 13 17 12 15   11 13 12   93
Mits. Colt LumaAuto s.r.o.
                         
4. 101 Drinka Erik 20 20   13   12       65
Mits. Colt RC Bor.  Mikuláš
                         
5. 123 Vydarený Martin   13 15     13       41
Škoda Felícia AutoCrossTeam VRC
                         
6. 26 Libuša Jozef           20     17 37
Honda Civic AMK Sekule
                         
7. 604 Viskup Adam   11   12     12     35
Škoda 120 ACT-Poriadie
                         
8. 162 Maršala Vladimír   15         17     32
VW Golf 2 AC Topoľčany
                         
9. 118 Palkovič Marek     13     0     13 26
Toyota Corolla Pneuservis BARO
                         
10. 66 Otřísal Ivan               20   20
   
                         
11. 211 Mokrý Jiří               17   17
   
                         
12. 38 Augustín Michal   12   0           12
Toyota Corola AutoCrossAréna
                         
13. 34 Hradecký Rado       11           11
Toyota Corolla VR Group s.r.o
                         
14. 33 Želinský Tibor               11   11
   
                         
15. 192 Vallo Miroslav             11     11
Fiat Bravo Vallo Racing Team
                         
16. 40 Paleček Miloš               10   10
   
                         
17. 100 Čáp Martin               9   9
   
                         
18. 52 Rozsíval Tomáš               8   8
   
                         
19. 146 Klasovitý Marek             0 7   7
Škoda Felícia ACT-Poriadia
                         
20. 146 Cabaj Andrej   0               0
Ford Fiesta AC Topoľčany
                         
                         
                         
  Do 2000 ccm 12.04. 2014 Trenčín 24.05. 2014 Očkov 21.06. 2014 Gajary 19.07. 2014 Očkov 10.08. 2014Trenčín 23.08. 2014 Sekule 06.09. 2014 Přerov 12.10. 2014 Přibice 25.10. 2014 Gajary  
Por. Št. číslo     Typ auta Meno a Priezvisko Súťažiaci Team 1. pretek 2. pretek 3. pretek 4. pretek 5. pretek 6. pretek 7. pretek 8. pretek 9. pretek Body spolu
                         
1. 12 Jankovič Štefan 20 17 20 20   20 20 17 20 154
Mits. Colt Pneuservis BARO
                         
2. 10 Adamík Radovan 17 15 15 17   17 13 10 17 121
Honda CRX AMK Gajary
                         
3. 222 Dzurec Juraj 15 11 17 15     10 13 15 96
VW Golf 2 Odťahovka-Dzurec
                         
4. 247 Ondruška Samuel   20         11     31
VW Golf 2 AC Topoľčany
                         
5. 18 Totka Branislav             17 9   26
Mazda MX3 Motorsport-Línek
                         
6. 166 Maršálek Tomáš               20   20
Škoda Felícia Maršálek Motorsport
                         
7. 802 Dubový Daniel             15     15
Renault Clio DJ-klima autocr. team
                         
8. 224 Šára Jakub               15   15
Opel Calibra AMS Drakkar Team
                         
9. 4 Majzún Miroslav           15       15
Toyota MR2 AMK Sekule
                         
10. 998 Surman Tomáš   13               13
Toyota Celica AutoCrossAréna
                         
11. 999 Joštic Richard 0 12               12
Honda CRX AutoCrossAréna
                         
12. 803 Rudenko Jozef             12     12
Fiat Bravo DJ-klima autocr. team
                         
13. 546 Prokipčáková Jitka               12   12
Peugeot 205 AMS Drakkar Team
                         
14. 812 Rizman Robert   10               10
Seat Ibiza SportsCars
                         
15. 366 Fňukal Radomír               11   11
   
                         
16. 207 Bartoš Ivan   9               9
Škoda Felícia SportsCars
                         
17. 44 Mračna Miro           0       0
VW Golf MK1 AMK Sekule
                         
                         
                         
  4x4 + OPEN 12.04. 2014 Trenčín 24.05. 2014 Očkov 21.06. 2014 Gajary 19.07. 2014 Očkov 10.08. 2014Trenčín 23.08. 2014 Sekule 06.09. 2014 Přerov 12.10. 2014 Přibice 25.10. 2014 Gajary  
Por. Št. číslo     Typ auta Meno a Priezvisko Súťažiaci Team 1. pretek 2. pretek 3. pretek 4. pretek 5. pretek 6. pretek 7. pretek 8. pretek 9. pretek Body spolu
                         
1. 666 Knotek Radovan 15   20     20 13 20   88
Audi A4 N6K-Team
                         
2. 614 Pražienka Vladimír   17   15     15 15 20 82
Opel Senátor ACT-Poriadie
                         
3. 312 Blanár Milan ml. 17 20   20           57
Mazda 323 Ralley klub Žilina
                         
4. 305 Blanár Milan st. 20 15   17           52
Mazda 323 Ralley klub Žilina
                         
5. 325 Jánoš Michal       0   17 17 17   51
Audi S2 ACT-Poriadie
                         
6. 360 Tóth Michal             20     20
Škoda Fábia V&M Team
                         
7. 81 Bareš Miroslav     17             17
Audi 80 Motorsport-Línek
                         
8. 777 Baláž Marek                 17 17
Renault Clio LumaAuto s.r.o.
                         
9. 15 Knotek Stanislav                 15 15
Honda CRX AMK Gajary
                         
10. 81 Fňukal Martin               13   13
   


 

 

 





 

 

Celkové výsledky

Autokrosového seriálu KAP 2013

Po ukončení seriálu Karpatského Autokrosového Pohára 2013, bude zorganizované vyhlásenie, kde sa zrátajú body, budú vyhodnotení víťazi a ocenení prví traja z kategórie :

Juniori do 1600ccm 
do 1400 ccm

do 1600ccm
do 2000ccm
 4x4 Open


1. umiestnený získa finančnú odmenu 200 eur
2. umiestnený získa finančnú odmenu 100 eur
3. umiestnený získa finančnú odmenu  50 eur


posledná aktualizácia :  10.11.2013  o  11:55

  JUNIORI 23.3. 2013 Očkov 21.4. 2013 Trenčín 22.6. 2013 Gajary 11.8. 2013 Očkov 13.10. 2013 Gajary 10.11. 2013 Trenčín  
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta 1. pretek 2. pretek 3. pretek 4. pretek 5. pretek 6. pretek Body spolu
1. 776 Sofia Lukáčiková Bodylak Expres Honda Civic 20 17 17 20 20   94
2. 743(410) Andrej Turanský Veturan-Team Alfa Romeo 145 (Honda Civic)   20 20 17 12 20 89
3. 767 Janka Turanská Veturan-Team Alfa Romeo 145   12 N-1 15 13 17 15 72
4. 17 Adrián  Zavadinka ACT-Poriadie Daewoo Tico   15 13 N-5 15 15 13 71
5. 98 Michal Prachár Motorspot-Línek Nissan Sunny       12 13 17 37
6. 614 Lenka Pražienková ACT-Poriadie Škoda 105 17           17
7. 762 Peťo Pastorek Pasťo-Team Opel Corsa   13 N-1         13
8. 115 Janka Gazdíková Janka-Team Peugeot 106       11     11
9.                      
10.                      

 

  do 1400 ccm 23.3. 2013 Očkov 21.4. 2013 Trenčín 22.6. 2013 Gajary 11.8. 2013 Očkov 13.10. 2013 Gajary 10.11. 2013 Trenčín  
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta 1. pretek 2. pretek 3. pretek 4. pretek 5. pretek 6. pretek Body spolu
1. 12 Štefan Jankovič Motorsport-Línek Suzuki Swift 20 11 N-2 20 20 13 20 104
2. 6(611) Marek Klasovitý ACT-Poriadie Škoda RAPID 15 15 15 15 12 17 89
3. 700 Dušan Klas AMK Gajary Mazda 121 12 12 9 17 20 12 82
4. 1 Samuel Zubálik Motorsport-Línek Mitsubishi Colt 11 17 10   17 13 68
5. 7 Štefan Malinovský AMK Gajary Suzuki Swift 17 13 0 13 15   58
6. 112 Patrik Párovský ACT-Poriadie Škoda Favorit 13   0 12   15 40
7. 567 Ján Rehuš AutoCrosTeam V.R.C Škoda Felícia   20 11       31
8. 17 Pavol Zavadinka ACT-Poriadie Daewoo Tico 10 N-1 10 N-N   10 N-N     30
9. 76 Vladimír Poláčik Motorspot-Línek Mitsubishi Colt     12 11 N-4     23
10. 113 Damián Dobiáš Motorspot-Línek Nissan Sunny   0 17       17
11. 17 Pavol Čaňo ACT-Poriadie Daewoo Tico     13       13
12. 614 Vladimír Pražienka ACT-Poriadie Škoda 105 9 N-5           9
13. 630 Radomír Plíhal ACT-Poriadie Škoda RAPID 8 N-7           8
14.                      
15.                      

 

  do 1600 ccm 23.3. 2013 Očkov 21.4. 2013 Trenčín 22.6. 2013 Gajary 11.8. 2013 Očkov 13.10. 2013 Gajary 10.11. 2013 Trenčín  
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta 1. pretek 2. pretek 3. pretek 4. pretek 5. pretek 6. pretek Body spolu
1. 10 Radovan Adamík AMK Gajary (Suzuki Swift) Honda CRX 15 15 N-6 13 N-3 12 13 12 80
2. 8 Jozef Čech Motorsport Linek Toyota Corola GTI 17 20 12 N-5 11 N-N 0 17 77
3. 99 Dominik Malec ACT-Poriadie Honda Civic 20 13 N-6     15 13 61
4. 109 Erik Drinka RC Borský Mikuláš Mitsubishi Colt       20 20 20 60
5. 26 Jozef Libuša AMK Sekule Honda Civic     17 15   11 43
6. 123 Martin Vydareny AutoCrossTeam VRC Škoda Felícia   17 15       32
7. 125 Miroslav Michalec Michalec Team Opel Kadet 13     17     30
8. 102 Pavol Čobrda AutoCrossTeam VRC Opel Kadett Maxi      20       20
9. 19 Kevin Hladík Motorspot-Línek Mitsubishi Colt         17   17
10. 276 Sofia Lukáčiková Bodylak Expres Škoda Felícia           15 15
11. 97 Filip Feranec Feranec-Team Nissan Primera       13     13
12. 176 Milan Greguška  Dumont Racing Team Škoda Felícia   12 N-N         12
13. 777 Marek Baláž Lumaauto VW Golf   0       10 D 10
14.                      
15.                      

 

  do 2000 ccm 23.3. 2013 Očkov 21.4. 2013 Trenčín 22.6. 2013 Gajary 11.8. 2013 Očkov 13.10. 2013 Gajary 10.11. 2013 Trenčín  
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta 1. pretek 2. pretek 3. pretek 4. pretek 5. pretek 6. pretek Body spolu
1. 999 Richard Joštic AutoCrossArena Team Honda CRX 20 20 13 N-3 13 N-N 20 17 103
2. 269 Peter Makyňa Odťahovka-Dzurec VW GOLF 15 N-1   17 17 17 20 86
3. 299 Andrej Radena Radena Team Toyota Celica 17 N-1 17 N-2 20 15 N-NO 15 0 84
4. 246 Miroslav Latinák AMK Môlča Mazda MX3       20 13   33
5. 10 Pavol Línek Motorspot-Línek Suzuki Swift     15 N-1     0 15
6. 94 Rudolf Černý Motorspot-Línek Ford Fiesta     12 N-6       12
7.                      
8.                      
9.                      
10.                      

 

  4x4 + OPEN 23.3. 2013 Očkov 21.4. 2013 Trenčín 22.6. 2013 Gajary 11.8. 2013 Očkov 13.10. 2013 Gajary 10.11. 2013 Trenčín  
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta 1. pretek 2. pretek 3. pretek 4. pretek 5. pretek 6. pretek Body spolu
1. 341 Rastislav Zdvíhal MacoTeam BMW e30ix   4x4 20 17 17 17   20 91
2. 666 Radovan Knotek N6K Team Audi A4 Quattro 17 15 N-N   15 13 17 77
3. 299 Andrej Radena Radena Team Toyota Celica 15 N-1   20 12 N-N     47
4. 363(309aj301) Milan  Blanár st. Rally klub Žilina Mazda 323 4x4   20   20 0   40
5. 81 Miroslav Bareš Motorsport-Línek Audi 80 Quatro     15 N-N   20   35
6. 66 Libor Nesnadný N6K Team Audi 90 Quatro         17   17
7. 309 Milan Blanár ml. Rally klub Žilina Mazda 323 4x4         15   15
8. 11 Peter Malovec Malovec-Team Daewo Nexia 1500           15. 15
9. 614 Vladimír Pražienka ACT-Poriadie Opel Senátor TD       13 N-1     13
10. 176 Milan Greguška  Dumont Racing Team Škoda Felícia   13 N-N         13
11. 201 Peťo Pastorek Pasťo-Team Opel Astra   0         0
12. 998 Jaroslav Masár AutoCrossArena Team Toyota Celica       0     0
13.                      
14.                      
15.                      

 


  Superfinále 23.3. 2013 Očkov 21.4. 2013 Trenčín 22.6. 2013 Gajary 11.8. 2013 Očkov 13.10. 2013 Gajary 10.11. 2013 Trenčín  
Poradie Št. číslo Meno a Priezvisko Súťažiaci Team Typ Auta 1. pretek 2. pretek 3. pretek 4. pretek 5. pretek 6. pretek Body spolu
1. 12 Štefan Jankovič Motorsport-Línek Suzuki Swift 20     17     37
2. 776 Sofia Lukáčiková Bodylak Expres Honda Civic 12 N-N     15     27
3. 109 Erik Drinka RC Borský Mikuláš Mitsubishi Colt       20     20
4. 99 Dominik Malec ACT-Poriadie Honda Civic 17           17
5. 999 Richard Joštic AutoCrossArena Team Honda CRX 15 N-4           15
6. 246 Miroslav Latinák AMK Môlča Mazda MX3       13     13
7. 341 Rastislav Zdvíhal MacoTeam BMW 13 N-N           13
8. 363(309) Milan  Blanár   Mazda 323       12 N-N     12
9.                      
10.                      


 

"N-1" znamená nedokončené finále do konca finálovej jazdy a číslica označuje počet chýbajúcich kôl
"N-N" znamená, že jazdec nedokončil závod do konca, lebo nenastúpil do finále ( keďže absolvoval 2 rozjazdy, tak za finále mu patria body za posledné miesto )
Toto bude potom rozhodujúci faktor v koncoročnom spočítaný, keď bude mať niekto rovnaký počet bodov.

 


 

Výsledky jednotlivých závodov seriálu + foto

 
© 2013 Všetky práva vyhradené.

 

TOPlist